Kadra Sète 2001/2002
Bramkarze
| Data ur. | 31/01/1973 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 29/06/1976 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 20/09/1976 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/10/1972 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/12/1979 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/05/1975 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 17/05/1982 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 69 kg |
| Data ur. | 08/11/1971 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/12/1977 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m71 |
| Waga | 65 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/02/1974 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 77 kg |
| Data ur. | 30/05/1974 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 79 kg |
| Data ur. | 04/08/1971 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 76 kg |
| Data ur. | 27/12/1978 |
| Wiek | 23 lat |
Pomocnicy
| Data ur. | 11/10/1980 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/12/1970 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/05/1972 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/02/1978 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/12/1976 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m71 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/11/1972 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 67 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/03/1975 |
| Wiek | 27 lat |
Display stats
| Data ur. | 14/02/1974 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/09/1980 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 65 kg |
| Data ur. | 10/06/1969 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/09/1980 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 22/05/1974 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/02/1976 |
| Wiek | 26 lat |
Display stats
| Data ur. | 19/02/1982 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
32 %
Success rate since the beginning of his career:
32 %
Pracownicy
| Laurent Scala | Przyszedł : 01/07/2000 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 01/07/2001 |
| Claude Calabuig | Przyszedł : 01/07/2000 |
| Dyrektor Wykonawczy | Odszedł : 01/07/2003 |
| Jean-Pierre Sabatier | Przyszedł : 01/07/1997 |
| Trener Bramkarzy | Odszedł : 01/07/2003 |
| Gilles Beaumian | Przyszedł : 01/07/1997 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 01/07/2002 |
Podsumowanie rozgrywek 2001/2002Ostatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 03:34
National | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 38 | 12 | 9 | 17 | 35 | 47 | -12 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | O. Calabuig | Martigues | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | M. Colloredo | Lyon B | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | R. El Fares | Montpellier B | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Nicolas Guibal | Frontignan | |
Pracownicy przychodzący | |||||
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | A. Caporiccio | Bourg-Péronnas | |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | E. Prengiel | Zakończył karierę | |
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Laurent Scala | Zakończył karierę | |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2001 | ![]() | Laurent Scala | Zakończył karierę | Asystent Trenera |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 03:34
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
42%
47%
45%
Wszystkie rozgrywki
42%
47%
45%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
37%
32%
34%
Wszystkie rozgrywki
37%
32%
34%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
26%
47%
37%
Wszystkie rozgrywki
26%
47%
37%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
16%
0%
8%
Wszystkie rozgrywki
16%
0%
8%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
16%
16%
16%
Wszystkie rozgrywki
16%
16%
16%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
20
24
20
Wszystkie rozgrywki
20
24
21
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
53
28
53
Wszystkie rozgrywki
53
28
44
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 4 times | 4 times |
| 0 - 2 | 2 times | 2 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 3 times | 3 times |
| 1 - 0 | 3 times | 3 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 2 times | 2 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 4 times | 4 times |
| 1 - 2 | 2 times | 2 times |
| 4 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 5 | 1 times | 1 times |
| 4 - 0 | 2 times | 2 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
33.33%
33.33%
33.33%
Na wyjeździe
Razem
33.33%
33.33%
33.33%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
33.33%
33.33%
33.33%
Na wyjeździe
Razem
33.33%
33.33%
33.33%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
8%
86%
6%
7
78
5
Min./Mecz
0%
89%
11%
0
80
10
Min./Mecz
4%
88%
8%
3
79
8
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
8%
86%
6%
7
78
5
Min./Mecz
0%
89%
11%
0
80
10
Min./Mecz
4%
88%
8%
3
79
8
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 03:34
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 12:04
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 1 | 0 |
| 16 - 30 | 3 | 5 |
| Najlepszy strzelec : Christophe Rouve - 3 Gole | ||
| 31 - 45 | 0 | 2 |
| 46 - 60 | 0 | 1 |
| 61 - 75 | 1 | 2 |
| 76 - 90 | 1 | 5 |
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 02:51
| 62 | ![]() | Racing Besançon | 1.29 pkt./m. |
| 63 | ![]() | Brest | 1.41 pkt./m. |
| 64 | ![]() | Poitiers | 1.39 pkt./m. |
| 65 | ![]() | Thouars | 1.28 pkt./m. |
| 66 | ![]() | VFC La Roche | 1.28 pkt./m. |
| 67 | ![]() | Sète | 1.47 pkt./m. |
| 68 | ![]() | Fréjus | 1.31 pkt./m. |
| 69 | ![]() | Clermont | 1.77 pkt./m. |
| 70 | ![]() | Châtellerault | 1.44 pkt./m. |
| 71 | ![]() | Saint-Leu 95 FC | 1.43 pkt./m. |
| 72 | ![]() | Rodez | 1.33 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 04:54
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 03:34
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | 2 | 3 |
| Liga | 3 | 2 | 3 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 3 | 6 | 4 |
| Liga | 3 | 6 | 4 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 7 | 7 |
| Liga | 3 | 7 | 7 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 9 | 9 | 15 |
| Liga | 9 | 9 | 15 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 5 | 5 | 3 |
| Liga | 5 | 5 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 3 | 4 | 6 |
| Liga | 3 | 4 | 6 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 11 | 4 |
| Liga | 3 | 11 | 4 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 3 | 4 |
| Liga | 2 | 3 | 4 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 3 | 2 |
| Liga | 2 | 3 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 03:34
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 4 | 7 |
| Liga | 3 | 4 | 7 |
| Meczów z rzędu bez remisu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez porażki | 1 | 5 | 3 |
| Liga | 1 | 5 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 2 | ||
| Liga | 2 | ||
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | ||
| Liga | 3 | ||
| meczów bez strzelonej bramki | 3 | 1 | |
| Liga | 3 | 1 | |
| meczów bez straconej bramki | 3 | 1 | |
| Liga | 3 | 1 |






Portraits
Table









































Komentarze