Trindade 2016
Kadra Trindade 2016
Obrońcy
| Data ur. | 09/01/1977 |
| Wiek | 39 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 84 kg |
| Data ur. | 08/04/1995 |
| Wiek | 21 lat |
Display stats
| Data ur. | 23/01/1987 |
| Wiek | 29 lat |
Display stats
| Data ur. | 11/10/1985 |
| Wiek | 30 lat |
Display stats
| Data ur. | 24/12/1991 |
| Wiek | 24 lat |
Display stats
| Data ur. | 22/06/1989 |
| Wiek | 27 lat |
Display stats
| Data ur. | 17/06/1989 |
| Wiek | 27 lat |
Display stats
| Data ur. | 20/08/1992 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/10/1988 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m72 |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 17/03/1990 |
| Wiek | 26 lat |
Display stats
| Data ur. | 07/10/1995 |
| Wiek | 20 lat |
Display stats
| Data ur. | 17/08/1993 |
| Wiek | 22 lat |
Display stats
| Data ur. | 24/05/1995 |
| Wiek | 21 lat |
Display stats
| Data ur. | 21/10/1997 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/11/1990 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/02/1992 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/03/1998 |
| Wiek | 18 lat |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 01/03/1995 |
| Wiek | 21 lat |
Display stats
| Data ur. | 30/08/1994 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m75 |
Display stats
| Data ur. | 04/02/1982 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m66 |
| Waga | 60 kg |
| Data ur. | 25/06/1991 |
| Wiek | 25 lat |
Display stats
| Data ur. | 09/06/1986 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
21 %
Success rate since the beginning of his career:
21 %
Lista spotkań
| 30/03 | 30/03/2016 | Campeonato GoianoCG | 13. Kolejka13K | Trindade | 3 1 | ![]() | Itumbiara | ||
| 03/04 | 03/04/2016 | Campeonato GoianoCG | 14. Kolejka14K | Anápolis | ![]() | 2 0 | Trindade | ||
| 10/04 | 10/04/2016 | Campeonato GoianoCG | 15. Kolejka15K | Trindade | 3 5 | ![]() | Goiás |
Podsumowanie rozgrywek 2016Ostatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 04:29
Campeonato Goiano | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 14 | 3 | 2 | 9 | 14 | 21 | -7 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2016 | ![]() | Adriano | ||
| 01/01 | 01/01/2016 | ![]() | Alemão | Cianorte | |
| 01/01 | 01/01/2016 | ![]() | Bruno | Grêmio GO | |
| 01/01 | 01/01/2016 | ![]() | Danilo | Vila Nova GO | |
| 01/01 | 01/01/2016 | ![]() | Davi Ceará | Londrina | |
| 01/01 | 01/01/2016 | ![]() | Elpidio Neto | Anapolina | |
| 01/01 | 01/01/2016 | ![]() | Fábio Leite | ||
| 01/01 | 01/01/2016 | ![]() | Galeno | ||
| 01/01 | 01/01/2016 | ![]() | Iury | ||
| 01/01 | 01/01/2016 | ![]() | Jackson | Goianésia | |
| 01/01 | 01/01/2016 | ![]() | Jô | Roma PR | |
| 01/01 | 01/01/2016 | ![]() | Lucas | ||
| 01/01 | 01/01/2016 | ![]() | Madson | Grêmio GO | |
| 01/01 | 01/01/2016 | ![]() | Martinez | RBFC | |
| 01/01 | 01/01/2016 | ![]() | Maycon | Goianésia | |
| 01/01 | 01/01/2016 | ![]() | Maycon | Goianésia | |
| 01/01 | 01/01/2016 | ![]() | Rafael Sayao | CRAC | |
| 01/01 | 01/01/2016 | ![]() | Regis | At. Tubarão | |
| 01/01 | 01/01/2016 | ![]() | Roniffer | ||
| 01/01 | 01/01/2016 | ![]() | Thiago Santos | Anapolina | |
| 01/01 | 01/01/2016 | ![]() | Vitão | Vila Nova GO | |
| 01/01 | 01/01/2016 | ![]() | Wallace Andrade | Goiás | |
| 01/01 | 01/01/2016 | ![]() | Wallace Milioli | Free | |
| 03/02 | 03/02/2016 | ![]() | Nei | Free | |
| 29/02 | 29/02/2016 | ![]() | Mahatma Gandhi | Atlético GO | |
| 29/02 | 29/02/2016 | ![]() | Tiaguinho | Anapolina | |
| 18/03 | 18/03/2016 | ![]() | Netinho | Free | |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 18/03 | 18/03/2016 | ![]() | Edy | Criciúma | Wypożyczenie |
Pracownicy przychodzący | |||||
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2016 | ![]() | Gledson | Marquense | |
| 01/01 | 01/01/2016 | ![]() | Johnathan | Anapolina | |
| 01/01 | 01/01/2016 | ![]() | Mateus Paraná | Boavista | |
| 01/01 | 01/01/2016 | ![]() | Robertinho | Itumbiara | |
| 01/01 | 01/01/2016 | ![]() | Romario | Feirense BA | |
| 26/01 | 26/01/2016 | ![]() | Vítor Rossini | Vila Nova GO | |
| 15/02 | 15/02/2016 | ![]() | Thiago Régis | Nacional AM | |
| 19/02 | 19/02/2016 | ![]() | Da Silva | Anapolina | |
| 01/03 | 01/03/2016 | ![]() | Watthimen | Comercial MS | |
| 13/04 | 13/04/2016 | ![]() | Bruno Sabino | Horizonte | |
| 14/04 | 14/04/2016 | ![]() | Thiago Santos | Horizonte | |
| 15/04 | 15/04/2016 | ![]() | Juliano | Horizonte | |
| 01/05 | 01/05/2016 | ![]() | Danilo | Grêmio GO | |
| 09/05 | 09/05/2016 | ![]() | Netinho | JMalucelli | |
| 01/06 | 01/06/2016 | ![]() | Alemão | Palmas | |
| 01/06 | 01/06/2016 | ![]() | Edy | Criciúma | Powrót z wypożyczenia |
| 13/06 | 13/06/2016 | ![]() | Iury | Grêmio GO | |
| 01/07 | 01/07/2016 | ![]() | Davi Ceará | Sergipe | |
| 15/07 | 15/07/2016 | ![]() | Regis | Anápolis | |
| 30/11 | 30/11/2016 | ![]() | Rafael Sayao | Cabofriense | |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 01/07 | 01/07/2016 | ![]() | Galeno | FC Porto B | Wypożyczenie |
| 01/09 | 01/09/2016 | ![]() | Gênesis | Boa | Wypożyczenie |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/01 | 01/01/2016 | ![]() | Walter Minhoca | Retired | |
| 01/01 | 01/01/2016 | ![]() | Willames | Retired | |
| 08/04 | 08/04/2016 | ![]() | Nei | Retired | |
Zawodnicy zwolnieni | |||||
| 19/04 | 19/04/2016 | ![]() | Wallace Andrade | Free | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 10:28
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
Wszystkie rozgrywki
43%
86%
64%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
Wszystkie rozgrywki
0%
29%
14%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
Wszystkie rozgrywki
57%
14%
36%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
Wszystkie rozgrywki
43%
14%
29%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
Wszystkie rozgrywki
57%
71%
64%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
21
Wszystkie rozgrywki
21
62
29
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
42
Wszystkie rozgrywki
42
46
44
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 0 times | 1 times |
| 0 - 3 | 0 times | 1 times |
| 1 - 0 | 0 times | 2 times |
| 2 - 0 | 0 times | 3 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
66.67%
33.33%
Na wyjeździe
100%
Razem
75%
25%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
Min./Mecz
Min./Mecz
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
37%
30%
32%
34
27
29
Min./Mecz
4%
60%
35%
4
54
32
Min./Mecz
21%
45%
34%
19
41
30
Min./Mecz
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 10:28
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 2 | 3 |
| Najlepszy strzelec : Martinez - 2 Gole | ||
| 16 - 30 | 3 | 2 |
| Najlepszy strzelec : Galeno - 2 Gole | ||
| 31 - 45 | 0 | 3 |
| 46 - 60 | 2 | 1 |
| 61 - 75 | 3 | 5 |
| Najlepszy strzelec : Galeno - 3 Gole | ||
| 76 - 90 | 4 | 6 |
| Najlepszy strzelec : Galeno - 2 Gole | ||
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 10:28
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 2 | 5 | 3 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 5 | 6 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 3 | 6 | 6 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 2 | 2 | 2 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 7 | 5 | 10 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 5 | 3 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| meczów bez straconej bramki | 0 | 2 | 1 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 10:28
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 1 | 5 | 2 |
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 5 | 2 |
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez remisu | 3 | 6 | 6 |
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez porażki | |||
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 2 | 1 | |
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 7 | 5 | 10 |
| Liga | |||
| meczów bez strzelonej bramki | 5 | ||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table





















Komentarze