Herediano 2004/2005
Kadra Herediano 2004/2005
Bramkarze
| Data ur. | 24/12/1972 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Data ur. | 15/08/1979 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 76 kg |
Obrońcy
| Data ur. | 20/12/1970 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Data ur. | 16/07/1982 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 74 kg |
| Data ur. | 18/03/1980 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Data ur. | 16/11/1980 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Data ur. | 10/07/1984 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 78 kg |
| Data ur. | 27/05/1981 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 73 kg |
| Data ur. | 21/11/1980 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 79 kg |
| Data ur. | 12/09/1983 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 76 kg |
Pomocnicy
| Data ur. | 25/08/1978 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 76 kg |
| Data ur. | 06/04/1982 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 77 kg |
| Data ur. | 18/07/1973 |
| Wiek | 31 lat |
| Data ur. | 05/04/1971 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 74 kg |
| Data ur. | 01/06/1975 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 70 kg |
| Data ur. | 06/06/1976 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 79 kg |
| Data ur. | 30/01/1979 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Data ur. | 18/06/1985 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 69 kg |
Napastnicy
| Data ur. | 08/12/1977 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 85 kg |
| Data ur. | 02/11/1976 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 70 kg |
| Data ur. | 01/04/1976 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Data ur. | 07/06/1974 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 88 kg |
| Data ur. | 04/12/1979 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 65 kg |
| Data ur. | 26/12/1980 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 74 kg |
| Data ur. | 22/01/1982 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 70 kg |
| Data ur. | 31/03/1976 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m95 |
| Waga | 77 kg |
| Data ur. | 18/10/1978 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m72 |
Trener
Success rate in this team:
58 %
Success rate since the beginning of his career:
58 %
Lista spotkań
| 24/04 | 24/04/2005 | Primera DivisiónPD | 16. Kolejka16K | Herediano | ![]() | 1 0 | ![]() | Carmelita | |
| 28/04 | 28/04/2005 | Primera DivisiónPD | PółfinałyP | Herediano | ![]() | 1 1 | ![]() | Alajuelense | |
| 01/05 | 01/05/2005 | Primera DivisiónPD | PółfinałyP | Alajuelense | ![]() | 1 0dogr. | ![]() | Herediano |
Klasyfikacja generalna
Primera División
| pkt. | m | z | r | p | B+ | B- | różn. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
| ![]() | Herediano | 65 | 32 | 19 | 8 | 5 | 54 | 24 | +30 |
2
| ![]() | Alajuelense | 63 | 32 | 18 | 9 | 5 | 70 | 37 | +33 |
3
| ![]() | Deportivo Saprissa | 58 | 32 | 16 | 10 | 6 | 45 | 26 | +19 |
4
| ![]() | Cartaginés | 47 | 32 | 12 | 11 | 9 | 49 | 36 | +13 |
5
| ![]() | Pérez Zeledón | 47 | 32 | 12 | 11 | 9 | 45 | 45 | 0 |
6
| ![]() | Carmelita | 46 | 32 | 13 | 7 | 12 | 45 | 51 | -6 |
7
| ![]() | Brujas | 43 | 32 | 12 | 7 | 13 | 45 | 47 | -2 |
8
| ![]() | Santos de Guapiles | 36 | 32 | 8 | 12 | 12 | 34 | 48 | -14 |
9
| ![]() | Puntarenas FC | 35 | 32 | 9 | 8 | 15 | 51 | 59 | -8 |
10
| ![]() | Ramonense | 30 | 32 | 8 | 6 | 18 | 33 | 54 | -21 |
Podsumowanie rozgrywek 2004/2005Ostatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 04:27
Primera División | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 36 | 20 | 9 | 7 | 56 | 29 | 27 |
| Groupe A 2e phase | ||||||
Copa Interclubes UNCAF | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 3 | 6 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 40 | 23 | 9 | 8 | 65 | 32 | 33 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Carlos Johnson | Cartaginés | |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Erick Marin | Santa Barbara | |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Alvaro Mesen | Alajuelense | |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Rayner Robinson | Santa Barbara | |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Atim Roper | Cartaginés | |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Jafet Soto | Puebla | |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Kenneth Vargas | CD Saprissa | |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Luis Venegas | Nieznany | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Alvaro Becerra | Guanacasteca | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Franklin Chacon | Młodzieżowiec | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | David Diach | Brujas | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Enoc Perez | Pérez Zeledón | |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Rodrigo Cordero | Brujas | |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Adrian De Lemos | Brujas | |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Geovanny Jara | Puntarenas FC | |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Allan Oviedo | Puntarenas FC | |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Michael Tommy | Belén | |
| 18/02 | 18/02/2005 | ![]() | Michael Umaña | LA Galaxy | |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 31/08 | 31/08/2004 | ![]() | Andy Herron | Chicago | Wypożyczenie |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | K. Paniagua | Zakończył karierę | |
Pokój trofeów
Wygrane
| Supercopa de Costa Rica | 3 | 202420222020 |
| Primera División | 9 | 2021(Apertura)2019(Apertura)2018(Apertura)2017(Apertura)2018(Clausura)2016(Playoffs Invierno)2017(Playoffs Verano)2016(Verano)2010(Apertura) |
| Ligue de la CONCACAF | 1 | 2018 |
Wicemistrzostwa/Drugie miejsca
| Supercopa de Costa Rica | 3 | 202520232012 |
| Primera División | 12 | 2022(Apertura)2020(Apertura)2018(Playoffs Clausura)2017(Playoffs Apertura)2016(Invierno)2017(Verano)2014(Invierno)2013(Invierno)2012(Apertura)2011(Apertura)2009(Verano)2007(Invierno) |
| Torneo de Copa de Costa Rica | 2 | 20222015 |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 04:27
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
11%
33%
22%
Wszystkie rozgrywki
10%
32%
20%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
50%
56%
53%
Wszystkie rozgrywki
50%
58%
55%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
56%
33%
44%
Wszystkie rozgrywki
60%
32%
48%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 3 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 0 | 4 times | 4 times |
| 3 - 0 | 3 times | 4 times |
| 2 - 3 | 0 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 5 times | 5 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 0 - 5 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 3 times | 4 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 3 - 2 | 2 times | 2 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 04:27
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 09/05/2026 o 08:39
| 1 | ![]() | Herediano | 2.03 pkt./m. |
| 2 | ![]() | Alajuelense | 1.97 pkt./m. |
| 3 | ![]() | CD Saprissa | 1.81 pkt./m. |
| 4 | ![]() | Pérez Zeledón | 1.47 pkt./m. |
| 5 | ![]() | Cartaginés | 1.47 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Carmelita | 1.44 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Orión | 1.34 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Santos | 1.13 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Puntarenas FC | 1.09 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Ramonense | 0.94 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 11:55
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 04:27
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 5 | 3 | 5 |
| Liga | 6 | 2 | 5 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 4 | 3 |
| Liga | 1 | 4 | 3 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 10 | 4 | 9 |
| Liga | 10 | 3 | 6 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 5 | 6 | 10 |
| Liga | 9 | 5 | 11 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 11 | 10 | 14 |
| Liga | 9 | 9 | 11 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 2 | 2 |
| Liga | 2 | 2 | 2 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 2 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 4 | 4 | 4 |
| Liga | 4 | 3 | 3 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 04:27
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 2 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez porażki | 2 | ||
| Liga | 2 | ||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 2 | ||
| Liga | 2 | ||
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table











































Komentarze