FC Köln 2016/2017
Kadra FC Köln 2016/2017
Bramkarze
| Data ur. | 20/01/1986 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m97 |
| Waga | 92 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/05/1993 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m92 |
| Waga | 90 kg |
Display stats
| Data ur. | 31/12/1993 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m95 |
| Waga | 90 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/02/1996 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 10/12/1988 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m93 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/02/1998 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/03/1987 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/04/1992 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m94 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/06/1986 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/08/1993 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/05/1996 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/02/1990 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/08/1991 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 64 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/03/1990 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/05/1990 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 19/01/1996 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/05/1985 |
| Wiek | 32 lat |
| Data ur. | 19/03/1992 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/05/1983 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/09/1989 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/08/1991 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 17/12/1989 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/01/1998 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 18/05/1990 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/04/1988 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/01/1988 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/03/1996 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/06/1991 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/12/1993 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m71 |
| Waga | 63 kg |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
38 %
Success rate since the beginning of his career:
42 %
Pracownicy
| Manfred Schmid | Przyszedł : 19/06/2013 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 03/12/2017 |
| Harald Schumacher | Przyszedł : 23/04/2012 |
| Wiceprezydent | Odszedł : 08/09/2019 |
| Jörg Schmadtke | Przyszedł : 01/07/2013 |
| Doradca sportowy | Odszedł : 23/10/2017 |
| Michael Niedrig | Przyszedł : 01/07/2012 |
| Dyrektor ds. rozwoju młodzieży | Odszedł : 16/11/2022 |
| Alexander Bade | Przyszedł : 01/07/2009 |
| Trener Bramkarzy | Odszedł : 31/01/2018 |
| Nils Schmadtke | Przyszedł : 01/07/2016 |
| Skaut | Odszedł : 01/04/2019 |
| Oliver Pagé | Przyszedł : 01/07/2015 |
| Skaut | Odszedł : 30/06/2018 |
| Daniel Meyer | Przyszedł : 01/07/2016 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 01/07/2018 |
| Martin Heck | Przyszedł : 01/07/2016 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 01/07/2019 |
| Evangelios Nessos | Przyszedł : 01/01/2016 |
| Trener Młodzieży | |
| Rolf Herings | Przyszedł : 01/07/2013 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 01/07/2017 |
| Ralf Aussem | Przyszedł : 01/07/2013 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 01/07/2021 |
| Carsten Cullmann | Przyszedł : 01/07/2013 |
| Trener Młodzieży | |
| Gabor Ruhr | Przyszedł : 01/07/2015 |
| analyste des performances | Odszedł : 01/01/2019 |
Lista spotkań
| 05/05 | 05/05/2017 | BundesligaB | 32. Kolejka32K | FC Köln | ![]() | 4 3 | ![]() | Werder Brema | |
| 13/05 | 13/05/2017 | BundesligaB | 33. Kolejka33K | Bayer Leverkusen | ![]() | 2 2 | ![]() | FC Köln | |
| 20/05 | 20/05/2017 | BundesligaB | 34. Kolejka34K | FC Köln | ![]() | 2 0 | ![]() | FSV Mainz 05 |
Ranking FBDB
Klasyfikacja generalna
Bundesliga
| pkt. | m | z | r | p | B+ | B- | różn. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
| ![]() | Bayern Monachium | 82 | 34 | 25 | 7 | 2 | 89 | 22 | +67 |
2
| ![]() | RB Leipzig | 67 | 34 | 20 | 7 | 7 | 66 | 39 | +27 |
3
| ![]() | Borussia Dortmund | 64 | 34 | 18 | 10 | 6 | 72 | 40 | +32 |
4
| ![]() | Hoffenheim | 62 | 34 | 16 | 14 | 4 | 64 | 37 | +27 |
5
| ![]() | Kolonia | 49 | 34 | 12 | 13 | 9 | 51 | 42 | +9 |
6
| ![]() | Hertha Berlin | 49 | 34 | 15 | 4 | 15 | 43 | 47 | -4 |
7
| ![]() | Freiburg | 48 | 34 | 14 | 6 | 14 | 42 | 60 | -18 |
8
| ![]() | Werder Brema | 45 | 34 | 13 | 6 | 15 | 61 | 64 | -3 |
9
| ![]() | Borussia M'gladbach | 45 | 34 | 12 | 9 | 13 | 45 | 49 | -4 |
10
| ![]() | Schalke 04 | 43 | 34 | 11 | 10 | 13 | 45 | 40 | +5 |
Podsumowanie rozgrywek 2016/2017Ostatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 02:31
Bundesliga | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 34 | 12 | 13 | 9 | 51 | 42 | 9 |
DFB-Pokal | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 3 | 6 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 37 | 14 | 13 | 10 | 60 | 45 | 15 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 15/06 | 15/06/2016 | ![]() | Artjoms Rudnevs | Hambourg | |
| 01/07 | 01/07/2016 | ![]() | Marco Höger | Schalke 04 | 1.3 Mln€ |
| 01/07 | 01/07/2016 | ![]() | K. Rausch | Darmstadt | Wolny Transfer |
| 20/07 | 20/07/2016 | ![]() | Serhou Guirassy | Lille | 3.8 Mln€ |
| 01/01 | 01/01/2017 | ![]() | C. Clemens | FSV Mainz 05 | 2.8 Mln€ |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 26/01 | 26/01/2017 | ![]() | Neven Subotic | Dortmund | Wypożyczenie |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2016 | ![]() | Daniel Meyer | Hallescher | Trener Młodzieży |
| 01/07 | 01/07/2016 | ![]() | Nils Schmadtke | TURU Düsseldorf | Skaut |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 06/06 | 06/06/2016 | ![]() | Dusan Svento | Slavia | Wolny Transfer |
| 22/06 | 22/06/2016 | ![]() | Philipp Hosiner | Rennes | Powrót z wypożyczenia |
| 01/07 | 01/07/2016 | ![]() | Y. Gerhardt | Wolfsburg | 13 Mln€ |
| 01/07 | 01/07/2016 | ![]() | Kevin Vogt | Hoffenheim | 1.5 Mln€ |
| 22/12 | 22/12/2016 | ![]() | F. Mladenovic | Standard | |
| 01/01 | 01/01/2017 | ![]() | Mergim Mavraj | Hambourg | 1.8 Mln€ |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2016 | ![]() | Tonda Eckert | Salzburg | Trener Młodzieży |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 15:52
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
12%
29%
21%
Wszystkie rozgrywki
11%
32%
22%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
41%
18%
29%
Wszystkie rozgrywki
39%
21%
30%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
41%
65%
53%
Wszystkie rozgrywki
44%
63%
54%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
71%
24%
47%
Wszystkie rozgrywki
67%
26%
46%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
24%
59%
41%
Wszystkie rozgrywki
28%
58%
43%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
35
41
35
Wszystkie rozgrywki
35
40
37
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
45
28
41
Wszystkie rozgrywki
41
27
33
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 3 - 0 | 2 times | 2 times |
| 1 - 1 | 5 times | 5 times |
| 2 - 1 | 1 times | 2 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 4 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
| 4 - 3 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 7 | 0 times | 1 times |
| 0 - 0 | 3 times | 3 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 1 | 4 times | 4 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 6 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 0 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 2 times | 2 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
75%
25%
Na wyjeździe
25%
75%
Razem
62.5%
37.5%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
75%
25%
Na wyjeździe
40%
60%
Razem
64.71%
35.29%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
50%
50%
Na wyjeździe
20%
10%
70%
Razem
14.29%
21.43%
64.29%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
20%
40%
40%
Na wyjeździe
18.18%
9.09%
72.73%
Razem
18.75%
18.75%
62.5%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
39%
51%
9%
35
46
9
Min./Mecz
12%
56%
32%
10
51
29
Min./Mecz
25%
54%
21%
23
49
19
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
37%
52%
11%
33
47
10
Min./Mecz
14%
52%
34%
13
47
30
Min./Mecz
25%
52%
22%
23
47
20
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 15:52
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 01:51
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 5 | 11 |
| Najlepszy strzelec : Anthony Modeste - 5 Gole | ||
| 16 - 30 | 10 | 2 |
| Najlepszy strzelec : Milos Jojic - 3 Gole | ||
| 31 - 45 | 15 | 11 |
| Najlepszy strzelec : Anthony Modeste - 10 Gole | ||
| 46 - 60 | 8 | 4 |
| Najlepszy strzelec : Anthony Modeste - 4 Gole | ||
| 61 - 75 | 10 | 9 |
| Najlepszy strzelec : Anthony Modeste - 6 Gole | ||
| 76 - 90 | 12 | 8 |
| Najlepszy strzelec : Anthony Modeste - 6 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 02:51
| 11 | ![]() | FSV Mainz 05 | 1.43 pkt./m. |
| 12 | ![]() | Hannover 96 | 1.31 pkt./m. |
| 13 | ![]() | Eintracht Frankfurt | 1.28 pkt./m. |
| 14 | ![]() | Hertha Berlin | 1.43 pkt./m. |
| 15 | ![]() | Freiburg | 1.42 pkt./m. |
| 16 | ![]() | FC Köln | 1.37 pkt./m. |
| 17 | ![]() | Augsburg | 1.33 pkt./m. |
| 18 | ![]() | FC Nürnberg | 1.27 pkt./m. |
| 19 | ![]() | Bochum | 1.23 pkt./m. |
| 20 | ![]() | Kaiserslautern | 1.41 pkt./m. |
| 21 | ![]() | Karlsruhe | 1.29 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 19:46
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 15:52
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | 1 | 2 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 3 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 8 | 6 |
| Liga | 3 | 7 | 6 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 4 | 4 | 6 |
| Liga | 4 | 4 | 5 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 11 | 4 | 8 |
| Liga | 10 | 3 | 7 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 6 | 5 | 8 |
| Liga | 6 | 6 | 7 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 7 | 8 |
| Liga | 3 | 7 | 7 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 2 | 4 |
| Liga | 2 | 1 | 3 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 15:52
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 8 | ||
| Liga | 7 | ||
| Meczów z rzędu bez remisu | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez porażki | 3 | 2 | 5 |
| Liga | 3 | 2 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 6 | 1 | 3 |
| Liga | 6 | 1 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 |





Portraits
Table


































































Komentarze