FC Köln 2002/2003
Kadra FC Köln 2002/2003
Bramkarze
| Data ur. | 25/08/1970 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m96 |
| Waga | 90 kg |
| Data ur. | 28/08/1979 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 86 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 11/02/1972 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/03/1976 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/07/1976 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 86 kg |
Display stats
| Data ur. | 31/05/1977 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/04/1978 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 18/06/1979 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 29/04/1977 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 67 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/06/1980 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/09/1980 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 69 kg |
| Data ur. | 18/08/1982 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/06/1980 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 71 kg |
| Data ur. | 14/12/1971 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/07/1971 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/03/1972 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/10/1980 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/01/1978 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 30/07/1973 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/02/1973 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 73 kg |
| Data ur. | 18/09/1979 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 88 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/04/1977 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/02/1981 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 81 kg |
Trener
Trener
Data ur. 10/12/1953
Wiek 49 lat
Przyszedł : 14/02/2002
Odszedł : 30/10/2003
Success rate in this team:
49 %
Success rate since the beginning of his career:
35 %
Pracownicy
| Jos Luhukay | Przyszedł : 01/07/2002 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 30/10/2003 |
| Peter Greiber | Przyszedł : 01/07/2002 |
| Trener Bramkarzy | Odszedł : 01/07/2005 |
| Rolf Herings | Przyszedł : 17/10/1980 |
| Trener Kondycyjny | Odszedł : 01/07/2009 |
| Thomas Krücken | Przyszedł : 01/07/2002 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 01/07/2007 |
| Peter Greiber | Przyszedł : 01/07/1995 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 01/07/2005 |
Lista spotkań
| 08/05 | 08/05/2003 | 2. Bundesliga2B | 32. Kolejka32K | Greuther Fürth | ![]() | 2 0 | ![]() | FC Köln | |
| 18/05 | 18/05/2003 | 2. Bundesliga2B | 33. Kolejka33K | FC Köln | ![]() | 1 3 | ![]() | Eintracht Trewir | |
| 25/05 | 25/05/2003 | 2. Bundesliga2B | 34. Kolejka34K | Burghausen | ![]() | 2 0 | ![]() | FC Köln |
Podsumowanie rozgrywek 2002/2003Ostatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 13:41
2. Bundesliga | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 34 | 18 | 11 | 5 | 63 | 45 | 18 |
DFB-Pokal | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 10 | 0 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 38 | 21 | 11 | 6 | 73 | 55 | 18 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Marcus Dworrak | Greuther Fürth | Powrót z wypożyczenia |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Markus Happe | Schalke 04 | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | S. Helbig | E. Cottbus | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Francis Kioyo | Greuther Fürth | |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 28/05 | 28/05/2002 | ![]() | Oliver Schroder | Hertha | Wypożyczenie |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Florian Kringe | Dortmund | Wypożyczenie |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Peter Greiber | Trener Bramkarzy | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Thomas Krücken | Man City U-18 | Trener Młodzieży |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Jos Luhukay | Uerdingen | Asystent Trenera |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 22/06 | 22/06/2002 | ![]() | Rigobert Song | Lens | 1.5 Mln€ |
| 25/06 | 25/06/2002 | ![]() | Marco Reich | Werder | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Hanno Balitsch | Bayer | 2 Mln€ |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | M. Baranek | Sparta | 400 Tys.€ |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Spasoje Bulajic | Mainz | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Janusz Dziwior | Braunschweig | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Jens Keller | Eintracht Frankfurt | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Jörg Reeb | Augsburg | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Christian Timm | Kaiserslautern | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Marc Zellweger | Wil | Wolny Transfer |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 17:25
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
0%
29%
15%
Wszystkie rozgrywki
0%
29%
16%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
29%
24%
26%
Wszystkie rozgrywki
29%
24%
26%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
71%
53%
62%
Wszystkie rozgrywki
71%
57%
63%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
10%
5%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
10%
5%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
37
37
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
39
39
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 4 - 3 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 2 times | 2 times |
| 2 - 1 | 3 times | 3 times |
| 7 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 4 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 2 times | 2 times |
| 1 - 3 | 0 times | 1 times |
| 1 - 1 | 3 times | 3 times |
| 2 - 2 | 3 times | 3 times |
| 1 - 5 | 0 times | 1 times |
| 2 - 3 | 2 times | 2 times |
| 0 - 2 | 0 times | 1 times |
| 8 - 0 | 0 times | 1 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 2 times | 2 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
50%
50%
Razem
50%
50%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
7%
88%
5%
7
79
4
Min./Mecz
4%
93%
3%
4
84
2
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 17:25
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 23:47
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 0 | 1 |
| 16 - 30 | 1 | 1 |
| 31 - 45 | 3 | 3 |
| 46 - 60 | 3 | 2 |
| Najlepszy strzelec : Matthias Scherz - 2 Gole | ||
| 61 - 75 | 1 | 1 |
| 76 - 90 | 2 | 2 |
| Najlepszy strzelec : Francis Kioyo - 2 Gole | ||
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 02:17
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 17:25
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 5 | 4 | 7 |
| Liga | 5 | 3 | 6 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 3 | 4 |
| Liga | 1 | 3 | 4 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 4 | 4 |
| Liga | 2 | 5 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 5 | 6 | 10 |
| Liga | 5 | 6 | 10 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 13 | 11 | 21 |
| Liga | 13 | 14 | 25 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 17 | 7 | 15 |
| Liga | 17 | 11 | 25 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 4 | 5 | 7 |
| Liga | 4 | 8 | 6 |
| meczów bez strzelonej bramki | 0 | 3 | 2 |
| Liga | 0 | 3 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 2 | 2 |
| Liga | 2 | 3 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 17:25
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 1 | 3 | 4 |
| Liga | 1 | 3 | 4 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 3 | 4 |
| Liga | 1 | 3 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 4 | 6 | 10 |
| Liga | 4 | 6 | 10 |
| Meczów z rzędu bez porażki | |||
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 17 | ||
| Liga | 17 | ||
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 2 | 5 | 6 |
| Liga | 2 | 5 | 6 |
| meczów bez strzelonej bramki | 3 | 1 | |
| Liga | 3 | 1 | |
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table


















































Komentarze