Slavia Sofia 2005/2006
Kadra Slavia Sofia 2005/2006
Bramkarze
| Data ur. | 18/02/1978 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/07/1980 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m95 |
| Waga | 90 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/07/1983 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 08/06/1980 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 84 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/07/1982 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/08/1984 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m93 |
| Waga | 87 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/01/1984 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/08/1981 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/06/1983 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/09/1985 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/03/1976 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/06/1978 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/04/1978 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/07/1986 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 76 kg |
| Data ur. | 15/12/1981 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 24/08/1977 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/12/1981 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/10/1982 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/03/1981 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 74 kg |
| Data ur. | 29/09/1984 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/07/1987 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/11/1978 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/10/1981 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/03/1982 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 08/02/1980 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 84 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/12/1987 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/02/1983 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/06/1985 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 66 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/01/1986 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 82 kg |
| Data ur. | 25/04/1987 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
Trener
Trener
Data ur. 30/01/1961
Wiek 45 lat
Przyszedł : 10/11/2005
Odszedł : 01/07/2006
Success rate in this team:
47 %
Success rate since the beginning of his career:
44 %
Pracownicy
| Atanas Djambazki | Przyszedł : 01/01/2004 |
| Odszedł : 01/01/2006 | |
| Petar Hubchev | Przyszedł : 29/03/2005 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 18/11/2005 |
Lista spotkań
| 20/05 | 20/05/2006 | A PFGA PFG | 28. Kolejka28K | Slavia Sofia | ![]() | 3 1 | ![]() | Pirin Bg | |
| 28/05 | 28/05/2006 | A PFGA PFG | 29. Kolejka29K | CSKA Sofia | ![]() | 2 1 | ![]() | Slavia Sofia | |
| 31/05 | 31/05/2006 | A PFGA PFG | 30. Kolejka30K | Slavia Sofia | ![]() | 4 2 | ![]() | Béroé |
Ranking FBDB
Podsumowanie rozgrywek 2005/2006Ostatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 05:13
A PFG | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 28 | 12 | 3 | 13 | 33 | 34 | -1 |
Puchar Bułgarii | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 29 | 12 | 3 | 14 | 33 | 35 | -2 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 30/06 | 30/06/2005 | ![]() | N. Harizanov | ||
| 30/06 | 30/06/2005 | ![]() | P. T. Kolev | Burgas | Wolny Transfer |
| 30/06 | 30/06/2005 | ![]() | D. Stefanov | Loko Sofia | Wolny Transfer |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | B. Di Gregorio | Schweinfurt | |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | B. Dimitrov | Belasitsa | |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | Tanko Dyakov | Minyor | |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | Todor Kolev | Marek Dupnitza | Wolny Transfer |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | G. Speranza | Unknown | |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | Iliyan Trifonov | ||
| 01/01 | 01/01/2006 | ![]() | N. Lazarevski | RFK Novi Sad | |
| 01/01 | 01/01/2006 | ![]() | Yordan Petkov | Samsunspor | Powrót z wypożyczenia |
| 30/01 | 30/01/2006 | ![]() | Borislav Pavlov | Pleven | |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 10/11 | 10/11/2005 | ![]() | Alyosha Andonov | Minyor Bd | Trener |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 05/06 | 05/06/2005 | ![]() | Chavdar Yankov | Hannover 96 | 1.1 Mln€ |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | Petyo Dinkov | Belasitsa | |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | Kiril Dzhorov | Rodopa | Wolny Transfer |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | Stoyan Georgiev | Dunav | |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | B. Gyulemetov | Rilski | |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | Junivan | Turan Tovuz | |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | Georgi Nyagolov | Dobrudzha | |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | G. Vladimirov | Cherno More | |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | Kaloyan Zarchov | Conegliano | |
| 01/01 | 01/01/2006 | ![]() | B. Di Gregorio | Eschborn | |
| 01/01 | 01/01/2006 | ![]() | P. T. Kolev | Nessebar | Wolny Transfer |
| 01/01 | 01/01/2006 | ![]() | Slavcho Toshev | Vihren | |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 10/01 | 10/01/2006 | ![]() | Blagoy Georgiev | Alavés | Wypożyczenie |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 18/11 | 18/11/2005 | ![]() | Petar Hubchev | Retired | Asystent Trenera |
| 01/01 | 01/01/2006 | ![]() | A. Djambazki | Minyor | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 15:05
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
14%
50%
32%
Wszystkie rozgrywki
14%
53%
34%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
50%
21%
36%
Wszystkie rozgrywki
50%
20%
34%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
50%
50%
50%
Wszystkie rozgrywki
50%
47%
48%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
36%
14%
25%
Wszystkie rozgrywki
36%
13%
24%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
21%
29%
25%
Wszystkie rozgrywki
21%
33%
28%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
51
57
51
Wszystkie rozgrywki
51
57
53
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
25
38
25
Wszystkie rozgrywki
25
43
37
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 4 times | 4 times |
| 1 - 2 | 2 times | 2 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 4 - 2 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 3 times | 4 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 5 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 3 times | 3 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
33.33%
66.67%
Na wyjeździe
100%
Razem
14.29%
85.71%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
33.33%
66.67%
Na wyjeździe
100%
Razem
12.5%
87.5%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
19%
72%
8%
17
65
8
Min./Mecz
3%
80%
17%
3
72
15
Min./Mecz
11%
76%
13%
10
69
11
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
19%
72%
8%
17
65
8
Min./Mecz
3%
80%
17%
3
72
15
Min./Mecz
11%
76%
13%
10
69
12
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 15:05
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 05:13
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 2 | 3 |
| 16 - 30 | 0 | 1 |
| 31 - 45 | 5 | 4 |
| Najlepszy strzelec : Blagoy Georgiev - 3 Gole | ||
| 46 - 60 | 5 | 1 |
| Najlepszy strzelec : Todor Kolev - 4 Gole | ||
| 61 - 75 | 3 | 4 |
| Najlepszy strzelec : Todor Kolev - 2 Gole | ||
| 76 - 90 | 3 | 0 |
| Najlepszy strzelec : Yordan Petkov - 2 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 04:01
| 1 | ![]() | Levski Sofia | 2.36 pkt./m. |
| 2 | ![]() | CSKA Sofia | 2.19 pkt./m. |
| 3 | ![]() | Lovech | 2.09 pkt./m. |
| 4 | ![]() | Slavia Sofia | 1.61 pkt./m. |
| 5 | ![]() | Naftex Burgas | 1.46 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Lokomotiv Sofia | 1.4 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Loko Plovdiv | 1.57 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Spartak Varna | 1.28 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Botev Plovdiv | 1.2 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Velbazhd | 1.76 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 19:57
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 15:05
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 4 | 1 | 3 |
| Liga | 4 | 1 | 3 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 4 | 3 |
| Liga | 1 | 4 | 3 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 4 | 6 |
| Liga | 3 | 4 | 6 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 7 | 12 | 17 |
| Liga | 7 | 11 | 16 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 7 | 2 | 3 |
| Liga | 7 | 2 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 9 | 3 | 6 |
| Liga | 9 | 3 | 7 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 4 | 6 |
| Liga | 3 | 4 | 6 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 4 | 5 |
| Liga | 2 | 3 | 5 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | 1 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 15:05
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| Porażki z rzędu | 4 | ||
| Liga | 4 | ||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 4 | ||
| Liga | 4 | ||
| Meczów z rzędu bez remisu | 2 | 12 | 4 |
| Liga | 2 | 11 | 4 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 7 | 1 | |
| Liga | 7 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 9 | 1 | 3 |
| Liga | 9 | 1 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 4 | 6 |
| Liga | 3 | 4 | 6 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table








































Komentarze