Thisted 2011/2012
Kadra Thisted 2011/2012
Bramkarze
| Data ur. | 30/01/1978 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m92 |
Obrońcy
| Data ur. | 14/03/1990 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 78 kg |
| Data ur. | 03/02/1989 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 77 kg |
| Data ur. | 04/03/1984 |
| Wiek | 28 lat |
| Data ur. | 31/01/1989 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Data ur. | 28/03/1985 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m78 |
Pomocnicy
| Data ur. | 14/12/1980 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 69 kg |
| Data ur. | 11/01/1990 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 72 kg |
| Data ur. | 13/08/1989 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m78 |
Napastnicy
| Data ur. | 03/11/1990 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Data ur. | 18/05/1988 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 80 kg |
| Data ur. | 06/12/1984 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 74 kg |
| Data ur. | 25/02/1987 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Data ur. | 27/05/1991 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Data ur. | 13/06/1990 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 73 kg |
| Data ur. | 01/07/1991 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m84 |
Trener
Trener
Data ur. 08/09/1962
Wiek 49 lat
Przyszedł : 01/07/2011
Odszedł : 21/12/2011
Success rate in this team:
50 %
Success rate since the beginning of his career:
39 %
Pracownicy
| Christian Flindt Bjerg | Przyszedł : 01/07/2011 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 01/07/2014 |
Lista spotkań
| 10/08 | 10/08/2011 | DBU PokalenDBUP | 1. Runda1R | Aalborg Chang | ![]() | 1 3 | ![]() | Thisted | |
| 31/08 | 31/08/2011 | DBU PokalenDBUP | 2. Runda2R | Thisted | ![]() | 2 3dogr. | ![]() | Marienlyst |
Podsumowanie rozgrywek 2011/2012Ostatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 13:58
DBU Pokalen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/02 | 01/02/2011 | ![]() | Sören Nielsen | Viborg B | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Sead Gavranovic | Holstebro | |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Jan Östergaard | Skovbakken | Trener |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | A. Broechner | Fremad | |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Johny Eriksen | Retired | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Flindt Bjerg | Retired | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Mojo Kingsley | Retired | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Rasmus Olsen | Retired | |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | P. Enevoldsen | SönderjyskE | Trener |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 13:58
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
Wszystkie rozgrywki
100%
100%
100%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 3 | 0 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
Min./Mecz
Min./Mecz
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 02:54
| 30 | ![]() | Hvidovre | 1.07 pkt./m. |
| 31 | ![]() | Fremad Amager | 1.28 pkt./m. |
| 32 | ![]() | Roskilde | 1.22 pkt./m. |
| 33 | ![]() | Vestsjaelland | 1.51 pkt./m. |
| 34 | ![]() | Aarhus Fremad | 0.99 pkt./m. |
| 35 | ![]() | Thisted | 1.04 pkt./m. |
| 36 | ![]() | B 93 | 0.9 pkt./m. |
| 37 | ![]() | Brabrand | 0.84 pkt./m. |
| 38 | ![]() | Fyn | 1.13 pkt./m. |
| 39 | ![]() | Hobro | 1.18 pkt./m. |
| 40 | ![]() | Vendsyssel | 1.14 pkt./m. |
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 13:58
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 0 | 1 | 1 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 0 | 1 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 0 | 1 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 0 | 1 | 1 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| meczów bez strzelonej bramki | 0 | 0 | 0 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| meczów bez straconej bramki | 0 | 0 | 0 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 13:58
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | ||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 1 | 1 | |
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 1 | |
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez remisu | 1 | 1 | 2 |
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez porażki | 1 | ||
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 1 | 1 | 2 |
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | 1 | 2 |
| Liga |





Portraits
Table

























Komentarze