Orebro 2002
Kadra Orebro 2002
Bramkarze
| Data ur. | 12/07/1972 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 86 kg |
| Data ur. | 27/04/1963 |
| Wiek | 39 lat |
Obrońcy
| Data ur. | 20/09/1976 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Data ur. | 11/02/1964 |
| Wiek | 38 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Data ur. | 03/09/1968 |
| Wiek | 33 lat |
| Data ur. | 06/11/1979 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 81 kg |
| Data ur. | 06/03/1980 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 70 kg |
Pomocnicy
| Data ur. | 10/01/1981 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 75 kg |
| Data ur. | 20/03/1979 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 80 kg |
| Data ur. | 24/01/1978 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 74 kg |
| Data ur. | 21/03/1971 |
| Wiek | 31 lat |
| Data ur. | 19/03/1975 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 73 kg |
| Data ur. | 02/03/1983 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 78 kg |
Napastnicy
| Data ur. | 19/02/1982 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 77 kg |
| Data ur. | 10/04/1976 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 78 kg |
| Data ur. | 07/04/1973 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Data ur. | 19/08/1975 |
| Wiek | 26 lat |
| Data ur. | 30/06/1974 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 76 kg |
Trener
Success rate in this team:
35 %
Success rate since the beginning of his career:
42 %
Lista spotkań
| 21/10 | 21/10/2002 | AllsvenskanA | 24. Kolejka24K | Halmstads | ![]() | 2 0 | ![]() | Orebro | |
| 28/10 | 28/10/2002 | AllsvenskanA | 25. Kolejka25K | IFK Norrköping | ![]() | 2 2 | ![]() | Orebro | |
| 02/11 | 02/11/2002 | AllsvenskanA | 26. Kolejka26K | Orebro | ![]() | 3 2 | ![]() | Örgryte |
Podsumowanie rozgrywek 2002Ostatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 19:33
Allsvenskan | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 26 | 9 | 8 | 9 | 32 | 39 | -7 |
Puchar Szwecji | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 3 | 2 | 0 | 1 | 12 | 7 | 5 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 29 | 11 | 8 | 10 | 44 | 46 | -2 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Johan Wallinder | Djurgaardens IF | |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2002 | ![]() | Johan Paulsson | Bryne | |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 31/12 | 31/12/2001 | ![]() | Peter Karlsson | Retired | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 15:41
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
15%
23%
19%
Wszystkie rozgrywki
14%
20%
17%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
31%
15%
23%
Wszystkie rozgrywki
29%
13%
21%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
54%
46%
50%
Wszystkie rozgrywki
57%
53%
55%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 5 - 2 | 0 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 2 times | 2 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 4 times | 4 times |
| 3 - 0 | 2 times | 2 times |
| 1 - 5 | 0 times | 1 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 4 - 2 | 0 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 15:41
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 05:15
| 1 | ![]() | IFK Göteborg | 1.74 pkt./m. |
| 2 | ![]() | AIK Solna | 1.63 pkt./m. |
| 3 | ![]() | Halmstads | 1.61 pkt./m. |
| 4 | ![]() | Helsingborgs IF | 1.61 pkt./m. |
| 5 | ![]() | Orebro | 1.44 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Malmö FF | 1.56 pkt./m. |
| 7 | ![]() | IFK Norrköping | 1.37 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Örgryte | 1.37 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Trelleborgs | 1.2 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Hammarby | 1.43 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 21:35
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 15:41
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 7 | 1 | 3 |
| Liga | 6 | 1 | 3 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 3 | 2 |
| Liga | 1 | 3 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 5 | 4 | 5 |
| Liga | 5 | 6 | 5 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 8 | 7 | 7 |
| Liga | 7 | 6 | 6 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 8 | 2 | 4 |
| Liga | 7 | 2 | 4 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 9 | 8 | 14 |
| Liga | 8 | 6 | 11 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 6 | 8 | 6 |
| Liga | 6 | 6 | 6 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 3 | 1 | 1 |
| Liga | 3 | 1 | 1 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 15:41
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | ||
| Liga | 2 | ||
| Meczów z rzędu bez remisu | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez porażki | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 6 | 2 | 6 |
| Liga | 6 | 2 | 6 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table




























Komentarze