Hönefoss 2005
MiastoHönefoss
Pełna nazwaHönefoss Ballklubb
Data założenia1895
Stadion Hönefoss Idraettspark
Oficjalna strona internetowahttp://www.honefossbk.no
Kadra Hönefoss 2005
Bramkarze
Odszedł : 01/01/2012
| Data ur. | 22/11/1980 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 90 kg |
Obrońcy
Odszedł : 01/01/2011
| Data ur. | 12/05/1978 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 81 kg |
Odszedł : 01/01/2006
| Data ur. | 03/09/1981 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 75 kg |
Odszedł : 09/05/2013
| Data ur. | 03/03/1976 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 77 kg |
Odszedł : 01/01/2012
| Data ur. | 18/02/1976 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 76 kg |
Odszedł : 01/01/2010
| Data ur. | 03/08/1978 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m89 |
Pomocnicy
Odszedł : 01/07/2005
| Data ur. | 08/01/1979 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 74 kg |
Odszedł : 01/01/2007
| Data ur. | 13/10/1976 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 69 kg |
Odszedł : 01/01/2007
| Data ur. | 09/09/1974 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m78 |
Odszedł : 01/01/2007
| Data ur. | 12/07/1977 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 72 kg |
Napastnicy
Odszedł : 01/01/2006
| Data ur. | 21/03/1972 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 82 kg |
Odszedł : 01/01/2011
| Data ur. | 01/03/1980 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m85 |
Odszedł : 01/01/2011
| Data ur. | 02/08/1979 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 80 kg |
Lista spotkań
| 16/10 | 16/10/2005 | AdeccoligaenA | 28. Kolejka28K | Hönefoss | ![]() | 1 2 | ![]() | Löv-Ham | |
| 23/10 | 23/10/2005 | AdeccoligaenA | 29. Kolejka29K | Pors Grenland | ![]() | 2 4 | ![]() | Hönefoss | |
| 30/10 | 30/10/2005 | AdeccoligaenA | 30. Kolejka30K | Hönefoss | ![]() | 1 0 | ![]() | Bryne |
Klasyfikacja generalna
Adeccoligaen
| pkt. | m | z | r | p | B+ | B- | różn. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
| ![]() | Stabaek | 67 | 30 | 20 | 7 | 3 | 63 | 23 | +40 |
2
| ![]() | Sandefjord | 62 | 30 | 19 | 5 | 6 | 58 | 37 | +21 |
3
| ![]() | Moss | 58 | 30 | 17 | 7 | 6 | 54 | 30 | +24 |
4
| ![]() | Hönefoss | 56 | 30 | 17 | 5 | 8 | 52 | 41 | +11 |
5
| ![]() | Bryne | 50 | 30 | 14 | 8 | 8 | 55 | 33 | +22 |
6
| ![]() | Pors Grenland | 50 | 30 | 13 | 11 | 6 | 47 | 45 | +2 |
7
| ![]() | Sogndal | 41 | 30 | 11 | 8 | 11 | 47 | 51 | -4 |
8
| ![]() | Strömsgodset | 40 | 30 | 11 | 7 | 12 | 46 | 45 | +1 |
9
| ![]() | Hödd | 37 | 30 | 10 | 7 | 13 | 53 | 54 | -1 |
10
| ![]() | Kongsvinger | 37 | 30 | 11 | 4 | 15 | 41 | 48 | -7 |
Podsumowanie rozgrywek 2005Ostatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 04:21
Adeccoligaen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 17 | 5 | 8 | 52 | 41 | 11 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Lars Lafton | ||
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Benny Olsen | Enköpings | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | O. B. Sundgot | Lyn Oslo | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Are Tronseth | HamKam | |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | Felix Ademola | HamKam | |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | Tero Koskela | Fredrikstad | |
| 01/08 | 01/08/2005 | ![]() | Janne Rasanen | Tampere United | |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Petar Rnkovic | Mjöndalen | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Toomas Tohver | Tulevik | |
| 01/07 | 01/07/2005 | ![]() | Björköy | Fredrikstad | |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Eivind Eriksen | Zakończył karierę | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 18:51
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
27%
20%
23%
Wszystkie rozgrywki
27%
20%
23%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
7%
40%
23%
Wszystkie rozgrywki
7%
40%
23%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
67%
80%
73%
Wszystkie rozgrywki
67%
80%
73%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 1 | 6 times | 6 times |
| 0 - 4 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 4 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 4 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 2 times | 2 times |
| 3 - 4 | 1 times | 1 times |
| 0 - 3 | 3 times | 3 times |
| 3 - 0 | 2 times | 2 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 4 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 18:51
Objaśnienie: +1 za zwycięstwo, 0 za remis, -1 za porażkę
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 03:34
Ten ranking jest wyliczony na podstawie sumy ligowych spotkań kraju między 1996 i 2005 ważonej przez poziom turnieju, w którym występowały zespoły. Punkty za mecz są wyliczane w oparciu o zasadę 3-punktowego zwycięstwa oraz 1-punktowego remisu.
| 18 | ![]() | HamKam | 1.51 pkt./m. |
| 19 | ![]() | Haugesund | 1.44 pkt./m. |
| 20 | ![]() | Skeid | 1.16 pkt./m. |
| 21 | ![]() | Aalesund | 1.54 pkt./m. |
| 22 | ![]() | Hödd | 1.32 pkt./m. |
| 23 | ![]() | Hönefoss | 1.56 pkt./m. |
| 24 | ![]() | Sandefjord | 1.74 pkt./m. |
| 25 | ![]() | Raufoss | 1.54 pkt./m. |
| 26 | ![]() | Fredrikstad | 1.52 pkt./m. |
| 27 | ![]() | Byaasen | 1.17 pkt./m. |
| 28 | ![]() | Eik | 1.33 pkt./m. |
Pierwsze dane zebrane na footballdatabase.eu w dniu 13/04/1996. Wszelkie informacje zebrane przed tą datą, jeżeli istnieją, mogą być niekompletne.
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 08:12
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 18:51
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 4 | 2 | 5 |
| Liga | 4 | 2 | 5 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 3 | 1 | 2 |
| Liga | 3 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 2 | 2 |
| Liga | 3 | 2 | 2 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 8 | 4 | 9 |
| Liga | 8 | 4 | 9 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 7 | 4 | 9 |
| Liga | 7 | 4 | 9 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 9 | 7 | 9 |
| Liga | 9 | 7 | 9 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 14 | 4 | 9 |
| Liga | 14 | 4 | 9 |
| meczów bez strzelonej bramki | 3 | 1 | 2 |
| Liga | 3 | 1 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 1 | 3 | 1 |
| Liga | 1 | 3 | 1 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 18:51
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez remisu | 6 | 4 | 9 |
| Liga | 6 | 4 | 9 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 9 | 1 | 3 |
| Liga | 9 | 1 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 2 | ||
| Liga | 2 | ||
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 |





Portraits
Table
































Komentarze