Molde 2003
Kadra Molde 2003
Bramkarze
| Data ur. | 14/08/1970 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 82 kg |
| Data ur. | 31/01/1977 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/04/1978 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m94 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 25/02/1975 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 89 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/01/1978 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 73 kg |
| Data ur. | 31/08/1976 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/08/1972 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/09/1975 |
| Wiek | 27 lat |
Display stats
| Data ur. | 24/11/1970 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/04/1981 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m85 |
Display stats
| Data ur. | 15/09/1984 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 86 kg |
Pomocnicy
| Data ur. | 25/10/1973 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/07/1975 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/06/1978 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/12/1975 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/02/1978 |
| Wiek | 25 lat |
Display stats
| Data ur. | 05/06/1976 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/01/1983 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 76 kg |
| Data ur. | 26/07/1975 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 62 kg |
| Data ur. | 13/10/1980 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/01/1983 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 09/09/1977 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/10/1983 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 2m103 |
| Waga | 95 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/04/1978 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/11/1973 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/03/1977 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 77 kg |
| Data ur. | 16/01/1982 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/04/1972 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
Trener
Trener
Data ur. 02/02/1946
Wiek 57 lat
Przyszedł : 01/01/2001
Odszedł : 22/05/2003
Success rate in this team:
50 %
Success rate since the beginning of his career:
43 %
Lista spotkań
| 01/11 | 01/11/2003 | TippeligaenT | 26. Kolejka26K | Sogndal | ![]() | 2 3 | ![]() | Molde | |
| 06/11 | 06/11/2003 | Puchar UEFAPUEFA | 2. Runda2R | Benfica | ![]() | 3 1 | ![]() | Molde | |
| 27/11 | 27/11/2003 | Puchar UEFAPUEFA | 2. Runda2R | Molde | ![]() | 0 2 | ![]() | Benfica |
Podsumowanie rozgrywek 2003Ostatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 10:24
Tippeligaen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 26 | 9 | 4 | 13 | 32 | 41 | -9 |
Puchar UEFA | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 7 | 3 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 32 | 12 | 4 | 16 | 42 | 48 | -6 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2003 | ![]() | S. Gardarsson | ||
| 01/01 | 01/01/2003 | ![]() | Oyvind Hoas | ||
| 01/01 | 01/01/2003 | ![]() | Magnus Kihlberg | Lilleström | |
| 01/01 | 01/01/2003 | ![]() | Lillebakk | Bryne | |
| 01/01 | 01/01/2003 | ![]() | T. E. Möster | ||
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | A. Hasselgard | ||
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | Martin Hoyem | Rosenborg | |
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | J. A. Husoy | ||
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | Inderhaug | ||
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | E. Ormbostad | ||
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | Fjörtoft | Hammarby | Wolny Transfer |
| 01/07 | 01/07/2003 | ![]() | Jakup Mikkelsen | Partick Th. | |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/01 | 01/01/2003 | ![]() | Fostervold | Zakończył karierę | |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 22/05 | 22/05/2003 | ![]() | G. Bengtsson | Zakończył karierę | Trener |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 22:57
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
31%
54%
42%
Wszystkie rozgrywki
31%
50%
41%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
31%
8%
19%
Wszystkie rozgrywki
31%
13%
22%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
62%
46%
54%
Wszystkie rozgrywki
56%
50%
53%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
13%
6%
9%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
8%
8%
8%
Wszystkie rozgrywki
13%
19%
16%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
35
Wszystkie rozgrywki
35
52
43
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
53
Wszystkie rozgrywki
53
33
43
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 2 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 2 times | 3 times |
| 2 - 0 | 0 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 2 times | 3 times |
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 3 - 0 | 2 times | 2 times |
| 5 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 0 - 4 | 0 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 0 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
98%
2%
0
88
2
Min./Mecz
0%
94%
6%
0
85
5
Min./Mecz
0%
96%
4%
0
87
3
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
8%
87%
5%
7
78
5
Min./Mecz
4%
84%
12%
4
76
11
Min./Mecz
6%
85%
9%
5
77
8
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 22:57
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 23:46
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 0 | 0 |
| 16 - 30 | 1 | 3 |
| Najlepszy strzelec : Daniel Berg Hestad - 2 Gole | ||
| 31 - 45 | 4 | 3 |
| Najlepszy strzelec : Magne Hoseth - 4 Gole | ||
| 46 - 60 | 1 | 5 |
| 61 - 75 | 2 | 1 |
| Najlepszy strzelec : Daniel Berg Hestad - 2 Gole | ||
| 76 - 90 | 2 | 1 |
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 04:45
| 1 | ![]() | Rosenborg | 2.26 pkt./m. |
| 2 | ![]() | Viking Stavanger | 1.61 pkt./m. |
| 3 | ![]() | Lilleström | 1.6 pkt./m. |
| 4 | ![]() | Molde | 1.7 pkt./m. |
| 5 | ![]() | Stabaek | 1.66 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Brann Bergen | 1.53 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Bodö/Glimt | 1.32 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Tromsö | 1.4 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Vaalerenga | 1.38 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Odd | 1.68 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 04:05
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 22:57
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | 1 | 1 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 2 | 5 | 3 |
| Liga | 2 | 5 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 5 | 4 |
| Liga | 2 | 5 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 13 | 8 | 13 |
| Liga | 10 | 8 | 12 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 5 | 3 | 5 |
| Liga | 5 | 2 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 4 | 4 | 5 |
| Liga | 4 | 3 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 4 | 7 | 9 |
| Liga | 5 | 7 | 7 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 5 | 2 |
| Liga | 2 | 5 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 1 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 22:57
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | 1 | 1 | |
| Porażki z rzędu | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | ||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | ||
| Meczów z rzędu bez remisu | 13 | 2 | 4 |
| Liga | 10 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez porażki | |||
| Liga | 2 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 4 | ||
| Liga | 1 | 3 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 4 | 6 | 9 |
| Liga | 2 | 5 | 5 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 1 | |
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table


































Komentarze