Molde 1995
Kadra Molde 1995
Bramkarze
| Data ur. | 16/12/1968 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 87 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 06/01/1975 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/08/1972 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/11/1970 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/10/1971 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 87 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/05/1966 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m90 |
Display stats
| Data ur. | 16/07/1970 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/06/1975 |
| Wiek | 20 lat |
Display stats
| Data ur. | 13/03/1977 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m76 |
Display stats
| Data ur. | 30/12/1966 |
| Wiek | 28 lat |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 17/09/1973 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/07/1975 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/07/1968 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/05/1974 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m82 |
Display stats
| Data ur. | 17/09/1972 |
| Wiek | 22 lat |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 26/02/1973 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/03/1972 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/04/1972 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
42 %
Success rate since the beginning of his career:
42 %
Lista spotkań
| 07/10 | 07/10/1995 | TippeligaenT | 24. Kolejka24K | Molde | ![]() | 1 2 | ![]() | Lilleström | |
| 15/10 | 15/10/1995 | TippeligaenT | 25. Kolejka25K | Viking Stavanger | ![]() | 2 2 | ![]() | Molde | |
| 22/10 | 22/10/1995 | TippeligaenT | 26. Kolejka26K | Molde | ![]() | 4 2 | ![]() | Brann Bergen |
Podsumowanie rozgrywek 1995Ostatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 05:31
Tippeligaen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 26 | 14 | 5 | 7 | 60 | 47 | 13 |
Puchar Zdobywców Pucharów | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 15 | 6 | 9 | 65 | 55 | 10 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/1995 | ![]() | Trond Andersen | Clausenengen | |
| 01/01 | 01/01/1995 | ![]() | Are Lervik | ||
| 01/01 | 01/01/1995 | ![]() | O. P. Lyngstad | ||
| 01/01 | 01/01/1995 | ![]() | Per Olav Saetre | ||
| 01/01 | 01/01/1995 | ![]() | P. C. Singsaas | ||
| 01/01 | 01/01/1995 | ![]() | Bjarte Skuseth | ||
| 01/01 | 01/01/1995 | ![]() | O. E. Stavrum | Brann Bergen | |
| 01/01 | 01/01/1995 | ![]() | Ronald Wenaas | Strindheim | |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/1995 | ![]() | Sindre Eid | Hödd | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 15:38
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
23%
8%
15%
Wszystkie rozgrywki
20%
14%
17%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
8%
23%
15%
Wszystkie rozgrywki
7%
21%
13%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
85%
77%
81%
Wszystkie rozgrywki
87%
79%
80%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
13%
0%
7%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
7%
7%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
30
Wszystkie rozgrywki
30
0
48
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
48
Wszystkie rozgrywki
48
7
35
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 5 - 4 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 7 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 2 times |
| 0 - 7 | 1 times | 1 times |
| 2 - 3 | 0 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 4 - 2 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 6 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 4 times | 4 times |
| 1 - 3 | 2 times | 2 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 0 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
50%
50%
Na wyjeździe
Razem
50%
50%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
100%
Razem
50%
50%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
4%
95%
1%
4
86
1
Min./Mecz
0%
93%
7%
0
84
6
Min./Mecz
2%
93%
5%
2
83
5
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 15:38
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 06:17
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 1 | 2 |
| 16 - 30 | 0 | 1 |
| 31 - 45 | 0 | 1 |
| 46 - 60 | 1 | 0 |
| 61 - 75 | 1 | 0 |
| 76 - 90 | 2 | 4 |
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 03:48
| 1 | ![]() | Rosenborg | 1.96 pkt./m. |
| 2 | ![]() | Lilleström | 1.72 pkt./m. |
| 3 | ![]() | Molde | 1.58 pkt./m. |
| 4 | ![]() | Kongsvinger | 1.42 pkt./m. |
| 5 | ![]() | Tromsö | 1.37 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Viking Stavanger | 1.53 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Start | 1.42 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Brann Bergen | 1.38 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Vaalerenga | 1.35 pkt./m. |
| 10 | ![]() | HamKam | 1.49 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 01:13
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 15:38
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 4 | 3 | 6 |
| Liga | 3 | 3 | 6 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 2 | 3 | 4 |
| Liga | 2 | 2 | 3 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 7 | 5 |
| Liga | 3 | 6 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 9 | 4 | 6 |
| Liga | 7 | 4 | 6 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 5 | 7 | 7 |
| Liga | 4 | 7 | 7 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 5 | 10 | 10 |
| Liga | 4 | 11 | 8 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 13 | 7 | 18 |
| Liga | 11 | 6 | 14 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 1 | 1 |
| Liga | 2 | 1 | 1 |
| meczów bez straconej bramki | 1 | 2 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 15:38
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 7 | ||
| Liga | 6 | ||
| Meczów z rzędu bez remisu | 9 | 1 | |
| Liga | 7 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez porażki | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 4 | 1 | 3 |
| Liga | 3 | 1 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 13 | 7 | 18 |
| Liga | 11 | 6 | 14 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table




































Komentarze