Odd 2025
Kadra Odd 2025
Bramkarze
| Data ur. | 17/12/1989 |
| Wiek | 35 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 93 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/10/2006 |
| Wiek | 18 lat |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 08/03/1986 |
| Wiek | 39 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/07/1995 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m92 |
Display stats
| Data ur. | 28/10/1995 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m76 |
Display stats
| Data ur. | 17/03/2001 |
| Wiek | 24 lat |
Display stats
| Data ur. | 06/09/2003 |
| Wiek | 21 lat |
Display stats
| Data ur. | 31/05/2006 |
| Wiek | 19 lat |
Display stats
| Data ur. | 28/02/1984 |
| Wiek | 41 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Data ur. | 18/08/2000 |
| Wiek | 24 lat |
Display stats
| Data ur. | 15/09/2004 |
| Wiek | 20 lat |
Display stats
| Data ur. | 14/02/1997 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m80 |
Display stats
| Data ur. | 29/04/2001 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 27/05/2002 |
| Wiek | 23 lat |
Display stats
| Data ur. | 27/01/1993 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/08/2006 |
| Wiek | 18 lat |
Display stats
| Data ur. | 13/06/1998 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/01/1999 |
| Wiek | 26 lat |
Display stats
| Data ur. | 30/01/2006 |
| Wiek | 19 lat |
Display stats
| Data ur. | 28/07/2006 |
| Wiek | 18 lat |
Display stats
| Data ur. | 12/04/1995 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m96 |
Display stats
| Data ur. | 31/05/2006 |
| Wiek | 19 lat |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 03/12/1991 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/03/2002 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m91 |
Display stats
| Data ur. | 19/06/2004 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m85 |
Display stats
| Data ur. | 09/06/2006 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m80 |
Display stats
| Data ur. | 12/01/1998 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 63 kg |
Display stats
| Data ur. | 31/08/1999 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 66 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/01/2004 |
| Wiek | 21 lat |
Display stats
| Data ur. | 27/12/2001 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Data ur. | 07/02/2005 |
| Wiek | 20 lat |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
22 %
Success rate since the beginning of his career:
38 %
Trener
Data ur. 05/01/1987
Wiek 38 lat
Przyszedł : 13/11/2024
Odszedł : 15/09/2025
Success rate in this team:
26 %
Success rate since the beginning of his career:
26 %
Pracownicy
| Martin Reier | Przyszedł : 01/01/2024 |
| Asystent Trenera | |
| Mats Mörch | Przyszedł : 01/01/2024 |
| Trener Bramkarzy | |
| Jens Karlsson | Przyszedł : 24/01/2025 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 01/01/2026 |
Lista spotkań
| 25/10 | 25/10/2025 | OBOS-ligaenOBOS | 28. Kolejka28K | Mjöndalen | ![]() | 1 1 | ![]() | Odd | |
| 01/11 | 01/11/2025 | OBOS-ligaenOBOS | 29. Kolejka29K | Odd | ![]() | 1 4 | ![]() | Sogndal | |
| 08/11 | 08/11/2025 | OBOS-ligaenOBOS | 30. Kolejka30K | Skeid | ![]() | 5 2 | ![]() | Odd |
Ranking FBDB
Klasyfikacja generalna
OBOS-ligaen
| pkt. | m | z | r | p | B+ | B- | różn. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4
| ![]() | Aalesund | 52 | 30 | 14 | 10 | 6 | 56 | 35 | +21 |
5
| ![]() | Egersund | 52 | 30 | 15 | 7 | 8 | 51 | 38 | +13 |
6
| ![]() | Ranheim | 48 | 30 | 14 | 6 | 10 | 48 | 48 | 0 |
7
| ![]() | Lyn Oslo | 47 | 30 | 14 | 5 | 11 | 48 | 37 | +11 |
8
| ![]() | Sogndal | 43 | 30 | 12 | 7 | 11 | 49 | 48 | +1 |
9
| ![]() | Odd | 33 | 30 | 8 | 9 | 13 | 37 | 50 | -13 |
10
| ![]() | Hödd | 33 | 30 | 8 | 9 | 13 | 34 | 52 | -18 |
11
| ![]() | Stabaek | 31 | 30 | 7 | 10 | 13 | 45 | 53 | -8 |
12
| ![]() | Aasane | 31 | 30 | 7 | 10 | 13 | 38 | 53 | -15 |
13
| ![]() | Raufoss | 29 | 30 | 7 | 9 | 14 | 43 | 56 | -13 |
14
| ![]() | Moss | 28 | 30 | 7 | 7 | 16 | 41 | 65 | -24 |
Podsumowanie rozgrywek 2025Ostatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 05:59
OBOS-ligaen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 8 | 9 | 13 | 37 | 50 | -13 |
Norgesmesterskapet | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 |
Norgesmesterskapet | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 34 | 9 | 10 | 15 | 45 | 59 | -14 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 15/12 | 15/12/2024 | ![]() | Thomas Rekdal | Tromsdalen | Powrót z wypożyczenia |
| 15/12 | 15/12/2024 | ![]() | Jesper Skau | Mjöndalen | Powrót z wypożyczenia |
| 01/01 | 01/01/2025 | ![]() | Anders Ryste | Notodden | Powrót z wypożyczenia |
| 30/01 | 30/01/2025 | ![]() | A. Abdulateef | Bison FC | |
| 30/01 | 30/01/2025 | ![]() | J. Gunneröd | Eik | |
| 30/01 | 30/01/2025 | ![]() | Noah Kojo | Pors Grenland | |
| 02/02 | 02/02/2025 | ![]() | Jörgen Sjöl | Lyn Oslo | |
| 25/02 | 25/02/2025 | ![]() | Mukhtar Adamu | Sp. Lagos | |
| 12/03 | 12/03/2025 | ![]() | Nikolas Walstad | Haugesund | |
| 17/03 | 17/03/2025 | ![]() | Hinrik Hardason | Akranes | 150 Tys.€ |
| 10/04 | 10/04/2025 | ![]() | Rafik Zekhnini | Sarpsborg | |
| 23/07 | 23/07/2025 | ![]() | H. C. Bonnesen | HB Köge | |
| 22/08 | 22/08/2025 | ![]() | Justin Salmon | Egersund | |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 03/09 | 03/09/2025 | ![]() | Ivan Djantou | SönderjyskE | Wypożyczenie |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 24/01 | 24/01/2025 | ![]() | Jens Karlsson | Kalmar | Trener Młodzieży |
| 17/09 | 17/09/2025 | ![]() | Per Frandsen | Wolny | Trener |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 31/12 | 31/12/2024 | ![]() | Kjetil Haug | Toulouse FC | Powrót z wypożyczenia |
| 01/01 | 01/01/2025 | ![]() | I. Abdulrazak | Anderlecht | Powrót z wypożyczenia |
| 10/01 | 10/01/2025 | ![]() | Leon Hien | Degerfors | |
| 17/01 | 17/01/2025 | ![]() | Sheriff Sinyan | Cluj | Wolny Transfer |
| 21/01 | 21/01/2025 | ![]() | Bang-Kittilsen | Mjällby | 87 Tys.€ |
| 29/01 | 29/01/2025 | ![]() | Ingebrigtsen | Omonia | Wolny Transfer |
| 30/01 | 30/01/2025 | ![]() | Peder Klausen | Egersund | |
| 21/02 | 21/02/2025 | ![]() | Jesper Skau | Mjöndalen | |
| 28/02 | 28/02/2025 | ![]() | Tony Miettinen | Mjällby | 470 Tys.€ |
| 12/03 | 12/03/2025 | ![]() | Thomas Rekdal | Tromsdalen | |
| 21/03 | 21/03/2025 | ![]() | Anders Ryste | Notodden | |
| 14/07 | 14/07/2025 | ![]() | Midtskogen | Kjelsaas | Wolny Transfer |
| 01/08 | 01/08/2025 | ![]() | Solomon Owusu | Fredrikstad | |
| 14/08 | 14/08/2025 | ![]() | Bilal Njie | KFUM | Wolny Transfer |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 20/06 | 20/06/2025 | ![]() | Casper Glenna | Pors Grenland | Wypożyczenie |
Zawodnicy zwolnieni | |||||
| 01/01 | 01/01/2025 | ![]() | A. Fransson | Wolny | |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 15/09 | 15/09/2025 | ![]() | K. Rönningene | Sarpsborg | Trener |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 14:43
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
0%
33%
17%
Wszystkie rozgrywki
0%
29%
15%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
27%
13%
20%
Wszystkie rozgrywki
25%
12%
18%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
53%
47%
50%
Wszystkie rozgrywki
56%
53%
56%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
47%
33%
40%
Wszystkie rozgrywki
44%
35%
41%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
53%
60%
57%
Wszystkie rozgrywki
56%
59%
56%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
48
52
48
Wszystkie rozgrywki
48
49
47
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
34
52
35
Wszystkie rozgrywki
35
50
43
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 1 | 3 times | 3 times |
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 3 times | 3 times |
| 1 - 3 | 0 times | 1 times |
| 1 - 7 | 1 times | 1 times |
| 1 - 4 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 3 times | 3 times |
| 3 - 2 | 1 times | 2 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 2 times | 3 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 5 - 2 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
85.71%
14.29%
Na wyjeździe
40%
40%
20%
Razem
66.67%
25%
8.33%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
85.71%
14.29%
Na wyjeździe
33.33%
50%
16.67%
Razem
64.29%
28.57%
7.14%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
37.5%
62.5%
Na wyjeździe
22.22%
77.78%
Razem
29.41%
70.59%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
33.33%
66.67%
Na wyjeździe
20%
80%
Razem
26.32%
73.68%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
23%
45%
32%
21
41
29
Min./Mecz
16%
55%
29%
14
50
26
Min./Mecz
19%
50%
30%
17
45
27
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
22%
47%
32%
19
42
29
Min./Mecz
16%
54%
30%
15
48
27
Min./Mecz
21%
49%
30%
19
44
27
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 14:43
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 01:28
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 7 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Torgeir Börven - 6 Gole | ||
| 16 - 30 | 3 | 11 |
| Najlepszy strzelec : Filip Jörgensen - 3 Gole | ||
| 31 - 45 | 4 | 10 |
| Najlepszy strzelec : Josef Baccay - 2 Gole | ||
| 46 - 60 | 13 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Syver Aas - 3 Gole | ||
| 61 - 75 | 7 | 9 |
| Najlepszy strzelec : Tobias Svendsen - 6 Gole | ||
| 76 - 90 | 11 | 15 |
| Najlepszy strzelec : Rafik Zekhnini - 3 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 03:30
| 4 | ![]() | Brann Bergen | 1.73 pkt./m. |
| 5 | ![]() | Viking Stavanger | 1.66 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Sarpsborg 08 | 1.33 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Vaalerenga | 1.46 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Tromsö | 1.43 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Odd | 1.33 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Haugesund | 1.22 pkt./m. |
| 11 | ![]() | Strömsgodset | 1.19 pkt./m. |
| 12 | ![]() | Kristiansund BK | 1.41 pkt./m. |
| 13 | ![]() | Lilleström | 1.46 pkt./m. |
| 14 | ![]() | Sandefjord | 1.3 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 20:01
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 14:43
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | 1 | 2 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 4 | 4 | 3 |
| Liga | 3 | 4 | 3 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 4 | 9 | 6 |
| Liga | 3 | 8 | 7 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 6 | 5 | 6 |
| Liga | 5 | 4 | 5 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 8 | 6 | 3 |
| Liga | 8 | 5 | 4 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 16 | 5 | 10 |
| Liga | 15 | 4 | 9 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 4 | 12 | 7 |
| Liga | 3 | 10 | 6 |
| meczów bez strzelonej bramki | 0 | 2 | 2 |
| Liga | 0 | 2 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 2 | 1 |
| Liga | 2 | 2 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 14:43
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 3 | 6 |
| Liga | 3 | 3 | 6 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez porażki | |||
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 16 | 4 | 10 |
| Liga | 15 | 4 | 9 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 3 | 6 |
| Liga | 3 | 3 | 6 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table













































































Komentarze