Odd 2018
Kadra Odd 2018
Bramkarze
| Data ur. | 02/07/1996 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/07/1996 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m94 |
| Waga | 100 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 06/02/1990 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m89 |
Display stats
| Data ur. | 08/03/1986 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/02/1995 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m93 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/12/1998 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m88 |
Display stats
| Data ur. | 13/02/1998 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/03/1987 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/02/1984 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m82 |
Display stats
| Data ur. | 08/02/1994 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/10/1999 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m74 |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 13/09/1985 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m80 |
Display stats
| Data ur. | 06/07/1984 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/02/1996 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/07/1997 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/08/2001 |
| Wiek | 16 lat |
| Wzrost | 1m70 |
Display stats
| Data ur. | 24/09/1990 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/12/1996 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/04/1994 |
| Wiek | 24 lat |
Display stats
| Data ur. | 13/06/1998 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 03/12/1991 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/12/2000 |
| Wiek | 17 lat |
| Wzrost | 1m80 |
Display stats
| Data ur. | 30/08/1997 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m96 |
Display stats
| Data ur. | 09/05/1993 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
Trener
Trener
Data ur. 28/01/1967
Wiek 51 lat
Przyszedł : 01/01/2008
Odszedł : 31/01/2020
Success rate in this team:
49 %
Success rate since the beginning of his career:
49 %
Pracownicy
| Jan Frode Nornes | Przyszedł : 01/01/2008 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 01/02/2020 |
| Einar Rossbach | Przyszedł : 01/01/2008 |
| Trener Bramkarzy | Odszedł : 01/01/2021 |
Lista spotkań
| 04/11 | 04/11/2018 | EliteserienE | 28. Kolejka28K | Rosenborg | ![]() | 3 1 | ![]() | Odd | |
| 11/11 | 11/11/2018 | EliteserienE | 29. Kolejka29K | Odd | ![]() | 0 3 | ![]() | Stabaek | |
| 24/11 | 24/11/2018 | EliteserienE | 30. Kolejka30K | Brann Bergen | ![]() | 1 0 | ![]() | Odd |
Ranking FBDB
Podsumowanie rozgrywek 2018Ostatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 17:46
Eliteserien | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 11 | 7 | 12 | 39 | 38 | 1 |
Norgesmesterskapet | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 4 | 2 | 2 | 0 | 15 | 4 | 11 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 34 | 13 | 9 | 12 | 54 | 42 | 12 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2018 | ![]() | Filip Delaveris | ||
| 01/01 | 01/01/2018 | ![]() | Marius Larsen | ||
| 18/01 | 18/01/2018 | ![]() | T. Lauritsen | Pors Grenland | |
| 22/01 | 22/01/2018 | ![]() | Bilal Njie | Vaalerenga B | |
| 19/02 | 19/02/2018 | ![]() | Torgeir Börven | Brann Bergen | |
| 29/03 | 29/03/2018 | ![]() | Vebjörn Hoff | Aalesund | |
| 29/03 | 29/03/2018 | ![]() | Birk Risa | FC Köln B | |
| 15/08 | 15/08/2018 | ![]() | Andreas Nordvik | Fredericia | |
| 15/08 | 15/08/2018 | ![]() | Andre Sodlund | Sandefjord | |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 18/12 | 18/12/2017 | ![]() | Oliver Berg | Dalkurd | |
| 01/01 | 01/01/2018 | ![]() | Etzaz Hussain | Molde | Powrót z wypożyczenia |
| 01/01 | 01/01/2018 | ![]() | A. Klemensson | Pors Grenland | Powrót z wypożyczenia |
| 03/02 | 03/02/2018 | ![]() | Sigurd Haugen | Sogndal | |
| 08/02 | 08/02/2018 | ![]() | Riku Riski | HJK Helsinki | |
| 15/02 | 15/02/2018 | ![]() | Joakim Nilsen | Haugesund | |
| 07/03 | 07/03/2018 | ![]() | T. Agdestein | Aalesund | |
| 29/03 | 29/03/2018 | ![]() | Erik Eikeng | Florö | |
| 09/08 | 09/08/2018 | ![]() | John Kitolano | Wolves U-23 | |
| 14/08 | 14/08/2018 | ![]() | T. Grögaard | Brann Bergen | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 14:18
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
13%
27%
20%
Wszystkie rozgrywki
13%
21%
18%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
33%
20%
27%
Wszystkie rozgrywki
33%
21%
26%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
60%
47%
53%
Wszystkie rozgrywki
60%
53%
56%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
60%
47%
53%
Wszystkie rozgrywki
60%
53%
56%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
40%
47%
43%
Wszystkie rozgrywki
40%
42%
41%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
47
32
47
Wszystkie rozgrywki
47
28
37
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
49
40
49
Wszystkie rozgrywki
49
38
42
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 2 | 2 times | 2 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 3 - 1 | 2 times | 2 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 5 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 3 times | 3 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 9 | 0 times | 1 times |
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 3 | 0 times | 1 times |
| 1 - 1 | 3 times | 4 times |
| 3 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 2 | 0 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
88.89%
11.11%
Na wyjeździe
42.86%
14.29%
42.86%
Razem
68.75%
12.5%
18.75%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
88.89%
11.11%
Na wyjeździe
50%
20%
30%
Razem
68.42%
15.79%
15.79%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
33.33%
66.67%
Na wyjeździe
28.57%
71.43%
Razem
30.77%
69.23%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
33.33%
66.67%
Na wyjeździe
37.5%
62.5%
Razem
35.71%
64.29%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
32%
52%
16%
29
47
14
Min./Mecz
21%
52%
27%
19
47
24
Min./Mecz
27%
52%
21%
24
47
19
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
32%
52%
16%
29
47
14
Min./Mecz
28%
49%
23%
25
44
21
Min./Mecz
30%
50%
20%
27
45
18
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 14:18
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 11:52
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 9 | 4 |
| Najlepszy strzelec : Espen Ruud - 4 Gole | ||
| 16 - 30 | 8 | 3 |
| Najlepszy strzelec : Martin Broberg - 3 Gole | ||
| 31 - 45 | 7 | 6 |
| Najlepszy strzelec : Elbasan Rashani - 3 Gole | ||
| 46 - 60 | 10 | 10 |
| Najlepszy strzelec : Torgeir Börven - 4 Gole | ||
| 61 - 75 | 9 | 12 |
| Najlepszy strzelec : Martin Broberg - 4 Gole | ||
| 76 - 90 | 11 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Steffen Hagen - 4 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 10/05/2026 o 02:59
| 1 | ![]() | Rosenborg | 2.09 pkt./m. |
| 2 | ![]() | Molde | 1.8 pkt./m. |
| 3 | ![]() | Strömsgodset | 1.59 pkt./m. |
| 4 | ![]() | Odd | 1.55 pkt./m. |
| 5 | ![]() | Vaalerenga | 1.45 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Brann Bergen | 1.49 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Haugesund | 1.49 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Viking Stavanger | 1.43 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Aalesund | 1.42 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Lilleström | 1.27 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 00:09
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 14:18
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 4 | 3 | 5 |
| Liga | 4 | 2 | 3 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 2 | 3 | 3 |
| Liga | 2 | 3 | 3 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 8 | 6 |
| Liga | 2 | 6 | 5 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 7 | 5 | 7 |
| Liga | 7 | 5 | 9 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 6 | 5 | 10 |
| Liga | 6 | 5 | 10 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 7 | 7 | 11 |
| Liga | 7 | 6 | 11 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 6 | 5 | 6 |
| Liga | 6 | 5 | 6 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 2 | 1 |
| Liga | 2 | 1 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 14:18
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 1 | 3 | 3 |
| Liga | 1 | 3 | 3 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 4 | 3 |
| Liga | 1 | 4 | 3 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 4 | 3 | 6 |
| Liga | 4 | 3 | 6 |
| Meczów z rzędu bez porażki | |||
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | |||
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | 5 | 3 |
| Liga | 1 | 5 | 3 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table




























































Komentarze