Odd Grenland 2009
Kadra Odd Grenland 2009
Bramkarze
| Data ur. | 07/05/1975 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/04/1989 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m93 |
| Waga | 79 kg |
| Data ur. | 26/08/1986 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 06/02/1990 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m89 |
Display stats
| Data ur. | 29/01/1985 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 84 kg |
| Data ur. | 08/03/1986 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/02/1993 |
| Wiek | 16 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 82 kg |
| Data ur. | 29/10/1973 |
| Wiek | 35 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/03/1984 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/03/1975 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/10/1985 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/03/1989 |
| Wiek | 20 lat |
| Data ur. | 17/08/1976 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m93 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 10/10/1978 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/08/1973 |
| Wiek | 35 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/01/1979 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/01/1988 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 31/03/1990 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 83 kg |
| Data ur. | 25/05/1986 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 17/03/1981 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/05/1989 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/02/1983 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 07/02/1978 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m98 |
| Waga | 102 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/09/1979 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 29/08/1989 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 92 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/12/1991 |
| Wiek | 17 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
Trener
Trener
Data ur. 28/01/1967
Wiek 42 lat
Przyszedł : 01/01/2008
Odszedł : 31/01/2020
Success rate in this team:
54 %
Success rate since the beginning of his career:
49 %
Pracownicy
| Jan Frode Nornes | Przyszedł : 01/01/2008 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 01/02/2020 |
| Einar Rossbach | Przyszedł : 01/01/2008 |
| Trener Bramkarzy | Odszedł : 01/01/2021 |
Lista spotkań
| 19/10 | 19/10/2009 | TippeligaenT | 28. Kolejka28K | Fredrikstad | ![]() | 3 0 | ![]() | Odd Grenland | |
| 25/10 | 25/10/2009 | TippeligaenT | 29. Kolejka29K | Odd Grenland | ![]() | 4 1 | ![]() | Lyn Oslo | |
| 01/11 | 01/11/2009 | TippeligaenT | 30. Kolejka30K | Bodö/Glimt | ![]() | 1 1 | ![]() | Odd Grenland |
Ranking FBDB
Podsumowanie rozgrywek 2009Ostatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 05:38
Tippeligaen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 12 | 10 | 8 | 53 | 44 | 9 |
Norgesmesterskapet | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 6 | 5 | 0 | 1 | 16 | 4 | 12 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 36 | 17 | 10 | 9 | 69 | 48 | 21 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2009 | ![]() | Simen Brenne | Lilleström | |
| 01/01 | 01/01/2009 | ![]() | Morten Sundli | ||
| 01/01 | 01/01/2009 | ![]() | Simen Walmann | ||
| 01/03 | 01/03/2009 | ![]() | H. Storbaek | ||
| 01/07 | 01/07/2009 | ![]() | Emil Jonassen | ||
| 01/08 | 01/08/2009 | ![]() | Torgeir Börven | ||
| 01/09 | 01/09/2009 | ![]() | Björköy | Lilleström | |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 01/02 | 01/02/2009 | ![]() | Marcelo Miorando | Jacareí | Wypożyczenie |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2009 | ![]() | J. T. Amundsen | Notodden | |
| 01/01 | 01/01/2009 | ![]() | Niklas Bergseth | Hjörring | |
| 01/01 | 01/01/2009 | ![]() | F. De Ornelas | Zulia | |
| 01/01 | 01/01/2009 | ![]() | Tuomo Könönen | MyPa-47 | Wolny Transfer |
| 01/03 | 01/03/2009 | ![]() | Espen Isaksen | Tromsö | |
| 01/04 | 01/04/2009 | ![]() | M. L. Enger | Pors Grenland | |
| 01/08 | 01/08/2009 | ![]() | S. F. Stray | Bryne | |
| 01/09 | 01/09/2009 | ![]() | S. P. Johansen | Notodden | |
| 01/09 | 01/09/2009 | ![]() | Marcelo Miorando | Jacareí | Powrót z wypożyczenia |
| 01/09 | 01/09/2009 | ![]() | Alex Valencia | Fredrikstad | |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 31/12 | 31/12/2008 | ![]() | J. F. Nornes | Retired | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 18:10
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
0%
13%
7%
Wszystkie rozgrywki
0%
16%
8%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
27%
7%
17%
Wszystkie rozgrywki
24%
16%
19%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
73%
60%
67%
Wszystkie rozgrywki
76%
58%
67%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
67%
40%
53%
Wszystkie rozgrywki
59%
32%
44%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
33%
60%
47%
Wszystkie rozgrywki
29%
47%
39%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
32
51
32
Wszystkie rozgrywki
32
51
41
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
37
45
37
Wszystkie rozgrywki
37
45
41
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 4 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 2 times | 2 times |
| 3 - 1 | 1 times | 2 times |
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 2 | 2 times | 2 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 5 - 1 | 0 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 3 - 0 | 2 times | 2 times |
| 3 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 6 times | 6 times |
| 0 - 4 | 0 times | 1 times |
| 1 - 2 | 2 times | 3 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 0 times | 1 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 0 times | 1 times |
| 4 - 2 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
70%
20%
10%
Na wyjeździe
33.33%
66.67%
Razem
56.25%
37.5%
6.25%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
70%
20%
10%
Na wyjeździe
33.33%
66.67%
Razem
56.25%
37.5%
6.25%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
40%
20%
40%
Na wyjeździe
11.11%
33.33%
55.56%
Razem
21.43%
28.57%
50%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
40%
20%
40%
Na wyjeździe
11.11%
33.33%
55.56%
Razem
21.43%
28.57%
50%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
43%
39%
18%
38
35
17
Min./Mecz
22%
41%
36%
20
37
33
Min./Mecz
32%
40%
27%
29
36
25
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
38%
46%
16%
34
42
15
Min./Mecz
18%
54%
29%
16
48
26
Min./Mecz
27%
50%
23%
24
45
21
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 18:10
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 02:31
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 8 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Fredrik Gulsvik - 4 Gole | ||
| 16 - 30 | 9 | 8 |
| Najlepszy strzelec : Peter Kovacs - 5 Gole | ||
| 31 - 45 | 7 | 6 |
| Najlepszy strzelec : Peter Kovacs - 4 Gole | ||
| 46 - 60 | 6 | 9 |
| Najlepszy strzelec : Simen Brenne - 3 Gole | ||
| 61 - 75 | 11 | 6 |
| Najlepszy strzelec : Peter Kovacs - 8 Gole | ||
| 76 - 90 | 12 | 8 |
| Najlepszy strzelec : Peter Kovacs - 10 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 11/05/2026 o 08:19
| 2 | ![]() | Stabaek | 1.71 pkt./m. |
| 3 | ![]() | Brann Bergen | 1.54 pkt./m. |
| 4 | ![]() | Viking Stavanger | 1.52 pkt./m. |
| 5 | ![]() | Lilleström | 1.51 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Molde | 1.52 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Odd | 1.47 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Vaalerenga | 1.47 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Tromsö | 1.43 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Lyn Oslo | 1.39 pkt./m. |
| 11 | ![]() | Bodö/Glimt | 1.32 pkt./m. |
| 12 | ![]() | Start | 1.48 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 01:30
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 18:10
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 4 | 3 | 3 |
| Liga | 4 | 3 | 2 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 2 | 4 | 5 |
| Liga | 2 | 3 | 4 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 5 | 5 |
| Liga | 3 | 8 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 6 | 7 | 11 |
| Liga | 5 | 6 | 9 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 9 | 7 | 12 |
| Liga | 8 | 5 | 10 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 17 | 14 | 29 |
| Liga | 15 | 12 | 26 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 6 | 6 | 9 |
| Liga | 4 | 9 | 8 |
| meczów bez strzelonej bramki | 0 | 1 | 1 |
| Liga | 0 | 1 | 1 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | 1 | 1 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 18:10
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | ||
| Liga | 2 | ||
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 5 | 1 | |
| Liga | 4 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez remisu | 6 | ||
| Liga | 5 | ||
| Meczów z rzędu bez porażki | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | 1 | 2 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 17 | 1 | 2 |
| Liga | 15 | 1 | 2 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 4 | 6 | 9 |
| Liga | 4 | 5 | 8 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table


















































Komentarze