Vertou 2025/2026
Kadra Vertou 2025/2026
Bramkarze
| Data ur. | 28/12/1994 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 68 kg |
Obrońcy
| Data ur. | 02/06/2004 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Data ur. | 17/10/2003 |
| Wiek | 22 lat |
Display stats
| Data ur. | 20/08/1990 |
| Wiek | 35 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/10/1993 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 80 kg |
| Data ur. | 12/10/2000 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 54 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/07/2003 |
| Wiek | 22 lat |
Display stats
| Data ur. | 04/04/2004 |
| Wiek | 22 lat |
| Data ur. | 22/07/1994 |
| Wiek | 31 lat |
Display stats
| Data ur. | 28/01/2004 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m78 |
Pomocnicy
| Data ur. | 17/01/2001 |
| Wiek | 25 lat |
Display stats
| Data ur. | 16/04/2005 |
| Wiek | 21 lat |
| Data ur. | 23/03/1993 |
| Wiek | 33 lat |
| Data ur. | 09/08/2001 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m74 |
Display stats
| Data ur. | 20/09/2004 |
| Wiek | 21 lat |
Display stats
| Data ur. | 24/05/2002 |
| Wiek | 23 lat |
Display stats
| Data ur. | 10/05/2003 |
| Wiek | 23 lat |
Display stats
| Data ur. | 20/04/2002 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Data ur. | 11/05/1997 |
| Wiek | 29 lat |
Display stats
| Data ur. | 16/01/2001 |
| Wiek | 25 lat |
Display stats
| Data ur. | 21/09/2004 |
| Wiek | 21 lat |
Napastnicy
| Data ur. | 31/03/1989 |
| Wiek | 37 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/10/1989 |
| Wiek | 36 lat |
| Wzrost | 1m71 |
| Waga | 62 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/03/1998 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 61 kg |
Display stats
| Data ur. | 31/08/2002 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m85 |
Display stats
| Data ur. | 01/08/2001 |
| Wiek | 24 lat |
Display stats
| Data ur. | 24/08/2004 |
| Wiek | 21 lat |
Display stats
Trener
Trener
Data ur. 10/06/1981
Wiek 44 lat
Przyszedł : 26/04/2023
Odszedł : 18/03/2026
Success rate in this team:
42 %
Success rate since the beginning of his career:
42 %
Pracownicy
| Farok Rabeh | Przyszedł : 01/07/2025 |
| Asystent Trenera | |
| Alban Atonatty | Przyszedł : 01/07/2023 |
| Prezes | |
| Jérémy Lemaître | Przyszedł : 01/07/2021 |
| Trener Bramkarzy | |
| Nicolas Lebriez | Przyszedł : 01/07/2021 |
| Fizjoterapeuta | |
| Christophe Coursimault | Przyszedł : 01/07/2025 |
| Dyrektor Sportowy | Odszedł : 01/07/2026 |
Lista spotkań
| 18/04 | 18/04/2026 | National 3N3 | 23. Kolejka23K | Challans | ![]() | 0 0 | ![]() | Vertou | |
| 25/04 | 25/04/2026 | National 3N3 | 24. Kolejka24K | Vertou | ![]() | 1 2 | ![]() | Châteauroux B | |
| 09/05 | 09/05/2026 | National 3N3 | 25. Kolejka25K | Vertou | ![]() | 0 2 | ![]() | Les Sables VF | |
| 16/05 | 16/05/2026 | National 3N3 | 26. Kolejka26K | UF Touraine | ![]() | preview | ![]() | Vertou |
Klasyfikacja generalna
National 3
| pkt. | m | z | r | p | B+ | B- | różn. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5
| ![]() | La Châtaigneraie | 35 | 24 | 9 | 8 | 7 | 36 | 40 | -4 |
6
| ![]() | Panazol | 32 | 24 | 10 | 3 | 11 | 33 | 31 | +2 |
7
| ![]() | Châteauroux B | 31 | 24 | 9 | 4 | 11 | 37 | 37 | 0 |
8
| ![]() | Saint-Philbert US | 30 | 24 | 8 | 6 | 10 | 31 | 40 | -9 |
9
| ![]() | Vertou | 28 | 24 | 7 | 7 | 10 | 31 | 33 | -2 |
10
| ![]() | Fontenay VF | 26 | 24 | 7 | 5 | 12 | 26 | 38 | -12 |
11
| ![]() | Les Sables VF | 26 | 24 | 7 | 5 | 12 | 36 | 40 | -4 |
12
| ![]() | Chauvigny | 21 | 24 | 3 | 12 | 9 | 25 | 38 | -13 |
13
| ![]() | Angers B | 19 | 24 | 4 | 7 | 13 | 19 | 32 | -13 |
14
| ![]() | Châtellerault | 18 | 24 | 4 | 6 | 14 | 19 | 44 | -25 |
Podsumowanie rozgrywek 2025/2026Ostatnio zaktualizowane 11/05/2026 o 23:19
National 3 | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 25 | 7 | 7 | 11 | 31 | 35 | -4 |
| Groupe B | ||||||
Puchar Francji | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | -5 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 26 | 7 | 7 | 12 | 32 | 41 | -9 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2025 | ![]() | V. Prévost | Flers | |
| 08/07 | 08/07/2025 | ![]() | Ilan Ernoux | Changé | |
| 09/07 | 09/07/2025 | ![]() | Kévan Bouyer | St-Philbert | |
| 09/07 | 09/07/2025 | ![]() | Serges Deblé | Wolny | |
| 09/07 | 09/07/2025 | ![]() | Fonzy Ranchain | Gaïca | |
| 09/07 | 09/07/2025 | ![]() | Giovanni Sio | Wolny | Wolny Transfer |
| 10/07 | 10/07/2025 | ![]() | Titouan Fortun | Dijon B | Wolny Transfer |
| 10/07 | 10/07/2025 | ![]() | Héguiabéhéré | Le Poiré/Vie | |
| 01/10 | 01/10/2025 | ![]() | Keny Mbala | Wolny | |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2025 | ![]() | C. Coursimault | Montaigu | Dyrektor Sportowy |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2025 | ![]() | Nelson Kabeya | Le Mans Villaret | |
| 16/07 | 16/07/2025 | ![]() | D. Silunzitisa | Beauvais B | |
| 19/07 | 19/07/2025 | ![]() | Yannis Letard | Les Herbiers | |
| 02/02 | 02/02/2026 | ![]() | Ilan Ernoux | Locminé | |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/07 | 01/07/2025 | ![]() | Pierre Mainguy | Zakończył karierę | |
Zawodnicy zwolnieni | |||||
| 01/07 | 01/07/2025 | ![]() | Mathis Jouve | Wolny | |
| 01/07 | 01/07/2025 | ![]() | Akram Tsagué | Wolny | |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 18/03 | 18/03/2026 | ![]() | Y. Sidaner | Wolny | Trener |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 11/05/2026 o 09:40
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
38%
17%
28%
Wszystkie rozgrywki
36%
17%
27%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
8%
8%
8%
Wszystkie rozgrywki
7%
8%
8%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
31%
58%
44%
Wszystkie rozgrywki
36%
58%
46%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
8%
4%
Wszystkie rozgrywki
0%
8%
4%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
15%
17%
16%
Wszystkie rozgrywki
21%
17%
19%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
60
0
Wszystkie rozgrywki
0
60
60
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
44
23
Wszystkie rozgrywki
23
44
34
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 2 | 3 times | 3 times |
| 1 - 6 | 0 times | 1 times |
| 1 - 1 | 3 times | 3 times |
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 2 | 3 times | 3 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 3 times | 3 times |
| 1 - 4 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 2 times | 2 times |
| 2 - 4 | 1 times | 1 times |
| 4 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
50%
50%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
40%
60%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
86%
14%
0
78
12
Min./Mecz
1%
88%
11%
1
79
10
Min./Mecz
1%
87%
12%
0
78
11
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
0%
84%
16%
0
76
14
Min./Mecz
1%
88%
11%
1
79
10
Min./Mecz
1%
86%
14%
0
77
12
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 11/05/2026 o 09:40
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 04:26
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 0 | 2 |
| 16 - 30 | 0 | 2 |
| 31 - 45 | 0 | 1 |
| 46 - 60 | 1 | 1 |
| 61 - 75 | 0 | 5 |
| 76 - 90 | 0 | 2 |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 05:52
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 11/05/2026 o 09:40
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | 2 | 2 |
| Liga | 2 | 2 | 2 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 4 | 3 | 2 |
| Liga | 4 | 3 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 8 | 3 | 5 |
| Liga | 7 | 3 | 5 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 8 | 6 | 12 |
| Liga | 8 | 6 | 12 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 3 | 7 | 6 |
| Liga | 3 | 7 | 7 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 4 | 9 | 8 |
| Liga | 3 | 9 | 7 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 9 | 11 | 18 |
| Liga | 8 | 11 | 17 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | 1 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 1 | 1 | 1 |
| Liga | 1 | 1 | 1 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 11/05/2026 o 09:40
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 4 | 2 | |
| Liga | 4 | 2 | |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 4 | 1 | 4 |
| Liga | 4 | 1 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 8 | 2 | |
| Liga | 8 | 2 | |
| Meczów z rzędu bez porażki | 2 | ||
| Liga | 2 | ||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | |||
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 4 | 2 | |
| Liga | 4 | 2 | |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 1 | 1 |
| Liga | 1 | 1 | 1 |
| meczów bez straconej bramki | 1 | ||
| Liga | 1 |





Portraits
Table















































Komentarze