Perugia 2002/2003
Kadra Perugia 2002/2003
Bramkarze
| Data ur. | 16/12/1972 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 2m102 |
| Waga | 95 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/07/1964 |
| Wiek | 38 lat |
| Wzrost | 1m94 |
| Waga | 89 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/11/1970 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 28/09/1974 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 86 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/11/1974 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/02/1975 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/05/1981 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 82 kg |
| Data ur. | 08/10/1974 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/02/1971 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/03/1983 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 78 kg |
| Data ur. | 15/05/1974 |
| Wiek | 29 lat |
| Data ur. | 25/07/1973 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 17/09/1971 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 86 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/06/1979 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/11/1977 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 11/05/1984 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/04/1982 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 17/07/1979 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/12/1977 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 17/06/1975 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 17/08/1980 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 67 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/05/1972 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m68 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/10/1983 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 71 kg |
| Data ur. | 17/05/1981 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 29/08/1979 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 29/08/1974 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/09/1981 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m94 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/06/1979 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m68 |
| Waga | 64 kg |
Display stats
| Data ur. | 29/10/1970 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/09/1983 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/11/1973 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/05/1973 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 75 kg |
Trener
Success rate in this team:
33 %
Success rate since the beginning of his career:
33 %
Pracownicy
| Luciano Gaucci | Przyszedł : 01/07/1991 |
| Prezes | Odszedł : 01/07/2004 |
| Alberto Di Chiara | Przyszedł : 01/07/1997 |
| Dyrektor ds. komunikacji | Odszedł : 01/07/2004 |
Klasyfikacja generalna
Serie A
| pkt. | m | z | r | p | B+ | B- | różn. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5
| ![]() | Parma | 56 | 34 | 15 | 11 | 8 | 55 | 36 | +19 |
6
| ![]() | Udinese | 56 | 34 | 16 | 8 | 10 | 38 | 35 | +3 |
7
| ![]() | Chievo Verona | 55 | 34 | 16 | 7 | 11 | 51 | 39 | +12 |
8
| ![]() | AS Roma | 49 | 34 | 13 | 10 | 11 | 55 | 46 | +9 |
9
| ![]() | Brescia | 42 | 34 | 9 | 15 | 10 | 36 | 38 | -2 |
10
| ![]() | Perugia | 42 | 34 | 10 | 12 | 12 | 40 | 48 | -8 |
11
| ![]() | Bologna FC | 41 | 34 | 10 | 11 | 13 | 39 | 47 | -8 |
12
| ![]() | Modena | 38 | 34 | 9 | 11 | 14 | 30 | 48 | -18 |
13
| ![]() | Empoli | 38 | 34 | 9 | 11 | 14 | 36 | 46 | -10 |
14
| ![]() | Atalanta Bergamo | 38 | 34 | 8 | 14 | 12 | 35 | 47 | -12 |
15
| ![]() | Reggina | 38 | 34 | 10 | 8 | 16 | 38 | 53 | -15 |
Podsumowanie rozgrywek 2002/2003Ostatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 14:19
Serie A | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 34 | 10 | 12 | 12 | 40 | 48 | -8 |
Puchar Intertoto | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 |
Coppa Italia | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 42 | 14 | 14 | 14 | 51 | 56 | -5 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Roberto Baronio | Fiorentina | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | E. Berrettoni | Lazio Rzym | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Bisello Ragno | ||
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Antonio Criniti | SS Sambenedettese | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | L. Crocetti | Fiorentina B | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Almamy Doumbia | Catania | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Zeljko Kalac | Roda JC | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Ibrahim Kargbo | Molenbeek | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | A. S. Khaddafi | Al Ittihad | Wolny Transfer |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | K. Loumpoutis | Aris | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Luigi Pagliuca | Prato | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Tiago Calvano | Botafogo | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | William Viali | Venezia | |
| 02/07 | 02/07/2002 | ![]() | Nicola Amoruso | Juventus | |
| 02/07 | 02/07/2002 | ![]() | Giovanni Sulcis | Cagliari | |
| 11/07 | 11/07/2002 | ![]() | M. De Martis | Catania | |
| 26/09 | 26/09/2002 | ![]() | S. Rossi | Wolny | Wolny Transfer |
| 01/01 | 01/01/2003 | ![]() | Manuele Blasi | Juventus | |
| 07/01 | 07/01/2003 | ![]() | Fabio Gatti | Catania | |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | A. Caracciolo | Brescia | Wypożyczenie |
| 15/07 | 15/07/2002 | ![]() | F. Miccoli | Juventus | Wypożyczenie |
Transfers: Out
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 15:11
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
24%
24%
24%
Wszystkie rozgrywki
24%
19%
21%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
53%
12%
32%
Wszystkie rozgrywki
57%
10%
33%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
35%
71%
53%
Wszystkie rozgrywki
33%
71%
52%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
71%
24%
47%
Wszystkie rozgrywki
67%
29%
48%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
18%
71%
44%
Wszystkie rozgrywki
19%
67%
43%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
33
41
39
Wszystkie rozgrywki
39
42
41
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
58
24
57
Wszystkie rozgrywki
57
30
39
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 1 times | 2 times |
| 2 - 0 | 2 times | 4 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 2 times | 3 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 4 times | 4 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 3 - 1 | 2 times | 3 times |
| 3 - 0 | 3 times | 3 times |
| 2 - 2 | 4 times | 4 times |
| 2 - 1 | 2 times | 3 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 3 times | 4 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 0 times | 1 times |
| 5 - 1 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
75%
16.67%
8.33%
Na wyjeździe
25%
50%
25%
Razem
62.5%
25%
12.5%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
78.57%
14.29%
7.14%
Na wyjeździe
16.67%
50%
33.33%
Razem
60%
25%
15%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
100%
Na wyjeździe
41.67%
58.33%
Razem
33.33%
66.67%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
25%
75%
Na wyjeździe
7.14%
35.71%
57.14%
Razem
11.11%
27.78%
61.11%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
38%
56%
7%
34
50
6
Min./Mecz
8%
43%
49%
7
39
44
Min./Mecz
23%
50%
28%
21
45
25
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
33%
60%
7%
30
54
6
Min./Mecz
13%
44%
43%
11
40
39
Min./Mecz
23%
52%
25%
21
47
22
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 15:11
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 23:59
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 8 | 6 |
| Najlepszy strzelec : Zé Maria - 5 Gole | ||
| 16 - 30 | 2 | 10 |
| 31 - 45 | 15 | 9 |
| Najlepszy strzelec : Fabrizio Miccoli - 7 Gole | ||
| 46 - 60 | 8 | 9 |
| Najlepszy strzelec : Fabrizio Miccoli - 6 Gole | ||
| 61 - 75 | 5 | 12 |
| Najlepszy strzelec : Fabrizio Miccoli - 5 Gole | ||
| 76 - 90 | 13 | 10 |
| Najlepszy strzelec : Fabrizio Miccoli - 5 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 03:29
| 8 | ![]() | Fiorentina | 1.44 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Sampdoria | 1.53 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Bologna FC | 1.38 pkt./m. |
| 11 | ![]() | Atalanta Bergamo | 1.3 pkt./m. |
| 12 | ![]() | Piacenza | 1.22 pkt./m. |
| 13 | ![]() | Perugia | 1.34 pkt./m. |
| 14 | ![]() | Napoli | 1.27 pkt./m. |
| 15 | ![]() | Cagliari | 1.25 pkt./m. |
| 16 | ![]() | Torino | 1.32 pkt./m. |
| 17 | ![]() | Vicenza | 1.35 pkt./m. |
| 18 | ![]() | Bari | 1.23 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 13:42
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 15:11
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | 1 | 4 |
| Liga | 3 | 1 | 2 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 2 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 9 | 5 |
| Liga | 2 | 10 | 5 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 6 | 3 | 5 |
| Liga | 5 | 4 | 5 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 5 | 2 | 5 |
| Liga | 5 | 2 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 6 | 10 | 12 |
| Liga | 8 | 8 | 14 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 2 | 10 | 4 |
| Liga | 2 | 8 | 4 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | 1 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 4 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | 1 | 3 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 15:11
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 9 | 5 |
| Liga | 2 | 10 | 5 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| Meczów z rzędu bez porażki | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 10 | 1 | |
| Liga | 8 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | 10 | 3 |
| Liga | 1 | 8 | 3 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | ||
| Liga | 2 | ||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table




















































































Komentarze