RBDB 2011/2012
Kadra RBDB 2011/2012
Bramkarze
| Data ur. | 18/09/1988 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/10/1987 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 16/06/1980 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m96 |
| Waga | 91 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/10/1984 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/12/1988 |
| Wiek | 23 lat |
Display stats
| Data ur. | 29/10/1989 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/05/1975 |
| Wiek | 37 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/06/1989 |
| Wiek | 23 lat |
| Data ur. | 16/01/1983 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/09/1980 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/02/1987 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 29/08/1991 |
| Wiek | 20 lat |
Display stats
| Data ur. | 18/05/1981 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 08/04/1978 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/02/1991 |
| Wiek | 21 lat |
Display stats
| Data ur. | 26/02/1990 |
| Wiek | 22 lat |
Display stats
| Data ur. | 21/05/1986 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/02/1988 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 31/05/1990 |
| Wiek | 22 lat |
Display stats
| Data ur. | 13/01/1989 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m94 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/11/1989 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/08/1991 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/06/1985 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 25/06/1986 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/10/1990 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m93 |
| Data ur. | 06/10/1980 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/04/1990 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/03/1988 |
| Wiek | 24 lat |
Display stats
| Data ur. | 30/06/1991 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/05/1980 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/06/1985 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m68 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
Trener
Trener
Data ur. 04/06/1972
Wiek 40 lat
Przyszedł : 18/04/2011
Odszedł : 17/04/2015
Success rate in this team:
34 %
Success rate since the beginning of his career:
34 %
Lista spotkań
| 15/04 | 15/04/2012 | Division 2D2 | 32. Kolejka32K | RBDB | ![]() | 1 3 | ![]() | Dender | |
| 20/04 | 20/04/2012 | Division 2D2 | 33. Kolejka33K | RUTB | ![]() | 4 0 | ![]() | RBDB | |
| 29/04 | 29/04/2012 | Division 2D2 | 34. Kolejka34K | RBDB | ![]() | 1 2 | ![]() | KVK Tienen |
Podsumowanie rozgrywek 2011/2012Ostatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 14:32
Division 2 | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 34 | 12 | 6 | 16 | 44 | 54 | -10 |
Cofidis Cup | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 35 | 12 | 6 | 17 | 44 | 57 | -13 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | A. Adebayor | Metz C | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Fabian Cremers | Verviers | Wolny Transfer |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Mehdi Hadraoui | Diegem | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Jan Lella | Namur | Powrót z wypożyczenia |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Olungu Lomani | Tournai | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | F. Tachenion | ||
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Devann Yao | Ipswich B | |
| 01/08 | 01/08/2011 | ![]() | Marko Obradovic | Eupen | Wolny Transfer |
| 14/08 | 14/08/2011 | ![]() | Alex Costa | Eupen | Wolny Transfer |
| 24/08 | 24/08/2011 | ![]() | C. El Araichi | Wolny | Wolny Transfer |
| 31/08 | 31/08/2011 | ![]() | Kevin Koffi | AS Roma B | |
| 01/01 | 01/01/2012 | ![]() | A. Laurienté | Wolny | Wolny Transfer |
| 08/01 | 08/01/2012 | ![]() | Dare Nibombe | Al Nassr | |
| 09/01 | 09/01/2012 | ![]() | Y. Bassaoulé | AS Roma B | |
| 30/01 | 30/01/2012 | ![]() | Malik Hioune | Charleroi | |
| 08/02 | 08/02/2012 | ![]() | Assou-Ekotto | Wolny | Wolny Transfer |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 18/04 | 18/04/2011 | ![]() | Arnauld Mercier | Nieznany | Trener |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | J. S. Baga | Buriram | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Grégory Grisez | Visé | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Karim Saffer | SC Feignies | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Mourad Satli | Charleroi | Powrót z wypożyczenia |
| 23/07 | 23/07/2011 | ![]() | G. Kaminiaris | URS Centre | |
| 09/08 | 09/08/2011 | ![]() | Blaise Issankoy | RUSG | |
| 20/09 | 20/09/2011 | ![]() | David Kalonji | Solihull Moors | |
| 30/01 | 30/01/2012 | ![]() | A. Boukamir | Couvin | |
Zawodnicy zwolnieni | |||||
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Stéphane Coqu | Wolny | |
| 25/01 | 25/01/2012 | ![]() | Assou-Ekotto | Wolny | Wolny Transfer |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 18/04 | 18/04/2011 | ![]() | Michel Wintacq | Wolny | Trener |
Pokój trofeów
Wicemistrzostwa/Drugie miejsca
| Challenger Pro League | 1 | 2021 |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 16:01
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
24%
18%
21%
Wszystkie rozgrywki
24%
22%
23%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
24%
24%
24%
Wszystkie rozgrywki
24%
22%
23%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
47%
71%
59%
Wszystkie rozgrywki
47%
72%
60%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
47%
47%
47%
Wszystkie rozgrywki
47%
44%
46%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
53%
53%
53%
Wszystkie rozgrywki
53%
56%
54%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
44
40
44
Wszystkie rozgrywki
44
40
42
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
38
38
38
Wszystkie rozgrywki
38
37
37
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 3 times | 3 times |
| 0 - 2 | 2 times | 2 times |
| 1 - 3 | 2 times | 2 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 2 times | 2 times |
| 1 - 0 | 3 times | 3 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 3 - 0 | 0 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 3 | 2 times | 2 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 3 times | 3 times |
| 5 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 2 times | 2 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
50%
25%
25%
Na wyjeździe
75%
12.5%
12.5%
Razem
62.5%
18.75%
18.75%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
50%
25%
25%
Na wyjeździe
75%
12.5%
12.5%
Razem
62.5%
18.75%
18.75%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
11.11%
22.22%
66.67%
Na wyjeździe
11.11%
11.11%
77.78%
Razem
11.11%
16.67%
72.22%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
11.11%
22.22%
66.67%
Na wyjeździe
10%
10%
80%
Razem
10.53%
15.79%
73.68%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
22%
47%
30%
20
43
27
Min./Mecz
31%
44%
25%
28
39
23
Min./Mecz
27%
46%
28%
24
41
25
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
22%
47%
30%
20
43
27
Min./Mecz
29%
42%
29%
26
38
26
Min./Mecz
26%
45%
29%
23
40
26
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 16:01
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 14:32
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 6 | 6 |
| Najlepszy strzelec : Kevin Koffi - 3 Gole | ||
| 16 - 30 | 4 | 10 |
| Najlepszy strzelec : Mehdi Hadraoui - 2 Gole | ||
| 31 - 45 | 8 | 10 |
| Najlepszy strzelec : Mehdi Hadraoui - 4 Gole | ||
| 46 - 60 | 8 | 5 |
| Najlepszy strzelec : Kevin Koffi - 4 Gole | ||
| 61 - 75 | 9 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Dare Nibombe - 4 Gole | ||
| 76 - 90 | 9 | 19 |
| Najlepszy strzelec : Kevin Koffi - 7 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 06:07
| 38 | ![]() | RU Saint-Gilles | 1.27 pkt./m. |
| 39 | ![]() | KBHZ | 1.29 pkt./m. |
| 40 | ![]() | Tournai | 1.06 pkt./m. |
| 41 | ![]() | Eendracht Alost | 1.55 pkt./m. |
| 42 | ![]() | RFC Liège | 1.2 pkt./m. |
| 43 | ![]() | RFC Seraing | 1.28 pkt./m. |
| 44 | ![]() | OCCF | 1.52 pkt./m. |
| 45 | ![]() | KFC Turnhout | 1.55 pkt./m. |
| 46 | ![]() | White Star | 1.72 pkt./m. |
| 47 | ![]() | Patro Eisden | 1.07 pkt./m. |
| 48 | ![]() | Heist | 1.59 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 02:18
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 16:01
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | 3 | 4 |
| Liga | 3 | 3 | 4 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 3 | 3 | 3 |
| Liga | 3 | 3 | 3 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 4 | 3 | 5 |
| Liga | 4 | 3 | 5 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 6 | 10 | 11 |
| Liga | 6 | 10 | 11 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 3 | 4 | 5 |
| Liga | 3 | 4 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 6 | 8 | 12 |
| Liga | 6 | 8 | 12 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 5 | 5 | 8 |
| Liga | 5 | 5 | 7 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 2 | 3 |
| Liga | 1 | 2 | 3 |
| meczów bez straconej bramki | 3 | 1 | 4 |
| Liga | 3 | 1 | 4 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 16:01
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 2 | 1 | 3 |
| Liga | 2 | 1 | 3 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 4 | 1 | 4 |
| Liga | 4 | 1 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 2 | 4 | 3 |
| Liga | 2 | 4 | 3 |
| Meczów z rzędu bez porażki | |||
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 3 | 1 | |
| Liga | 3 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 4 | 1 | 4 |
| Liga | 4 | 1 | 4 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table




























































Komentarze