Rapid Bucarest 1992/1993
Kadra Rapid Bucarest 1992/1993
Bramkarze
| Data ur. | 20/05/1964 |
| Wiek | 29 lat |
| Data ur. | 12/09/1961 |
| Wiek | 31 lat |
| Data ur. | 18/06/1963 |
| Wiek | 30 lat |
Obrońcy
| Data ur. | 13/11/1973 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 76 kg |
| Data ur. | 16/02/1973 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 75 kg |
| Data ur. | 12/02/1968 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 76 kg |
| Data ur. | 22/09/1966 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Data ur. | 03/11/1968 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 80 kg |
| Data ur. | 17/11/1965 |
| Wiek | 27 lat |
| Data ur. | 23/08/1960 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 80 kg |
| Data ur. | 11/10/1956 |
| Wiek | 36 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 68 kg |
Pomocnicy
| Data ur. | 27/10/1966 |
| Wiek | 26 lat |
| Data ur. | 25/08/1966 |
| Wiek | 26 lat |
| Data ur. | 19/09/1972 |
| Wiek | 20 lat |
| Data ur. | 01/04/1968 |
| Wiek | 25 lat |
| Data ur. | 29/03/1963 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 67 kg |
| Data ur. | 19/10/1962 |
| Wiek | 30 lat |
| Data ur. | 02/02/1967 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 80 kg |
| Data ur. | 28/11/1967 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 75 kg |
Napastnicy
| Data ur. | 08/04/1970 |
| Wiek | 23 lat |
Trener
Trener
Data ur. 31/08/1941
Wiek 51 lat
Przyszedł : 01/07/1992
Odszedł : 01/07/1993
Success rate in this team:
40 %
Success rate since the beginning of his career:
43 %
Pracownicy
| Gheorghe Paun | Przyszedł : 01/07/1983 |
| Fizjoterapeuta | Odszedł : 01/07/2015 |
Lista spotkań
| 13/06 | 13/06/1993 | Divizia ADA | 32. Kolejka32K | Rapid Bucarest | ![]() | 2 1 | ![]() | U Craiova | |
| 16/06 | 16/06/1993 | Divizia ADA | 33. Kolejka33K | Rapid Bucarest | ![]() | 1 1 | ![]() | Steaua Bukareszt | |
| 20/06 | 20/06/1993 | Divizia ADA | 34. Kolejka34K | Otelul Galati | ![]() | 2 1 | ![]() | Rapid Bucarest |
Klasyfikacja generalna
Divizia A
| pkt. | m | z | r | p | B+ | B- | różn. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
| ![]() | Steaua Bukareszt | 57 | 34 | 25 | 7 | 2 | 84 | 22 | +62 |
2
| ![]() | Dinamo Bucarest | 53 | 34 | 23 | 7 | 4 | 81 | 24 | +57 |
3
| ![]() | Universitatea Craiova | 42 | 34 | 16 | 10 | 8 | 50 | 36 | +14 |
4
| ![]() | Rapid Bucarest | 39 | 34 | 15 | 9 | 10 | 40 | 33 | +7 |
5
| ![]() | Gloria Bistrita | 35 | 34 | 15 | 5 | 14 | 45 | 41 | +4 |
6
| ![]() | Electroputere Craiova | 35 | 34 | 13 | 9 | 12 | 35 | 32 | +3 |
7
| ![]() | Sportul Studentesc | 34 | 34 | 13 | 8 | 13 | 40 | 43 | -3 |
8
| ![]() | Inter Sibiu | 33 | 34 | 11 | 11 | 12 | 41 | 47 | -6 |
9
| ![]() | Farul Constanta | 32 | 34 | 14 | 4 | 16 | 57 | 66 | -9 |
10
| ![]() | Otelul Galati | 32 | 34 | 13 | 6 | 15 | 40 | 49 | -9 |
Podsumowanie rozgrywek 1992/1993Ostatnio zaktualizowane 30/05/2026 o 06:51
Divizia A | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 34 | 15 | 9 | 10 | 40 | 33 | 7 |
Puchar Intertoto | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | 10 | -2 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 40 | 16 | 12 | 12 | 48 | 43 | 5 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1992 | ![]() | C. Constantin | ||
| 01/07 | 01/07/1992 | ![]() | Dan Diac | ||
| 01/07 | 01/07/1992 | ![]() | F. Draghici | ||
| 01/07 | 01/07/1992 | ![]() | C. Girjoaba | Farul | |
| 01/07 | 01/07/1992 | ![]() | Ion Goanta | Zafririm Holon | |
| 01/07 | 01/07/1992 | ![]() | Eugen Ispas | ||
| 01/07 | 01/07/1992 | ![]() | Nicolae Moloaga | ||
| 01/07 | 01/07/1992 | ![]() | C. Rontea | ||
| 01/07 | 01/07/1992 | ![]() | Mihai Stoica | Sportul | |
| 01/07 | 01/07/1992 | ![]() | L. A. Tanase | Rocar Bucarest | |
| 01/07 | 01/07/1992 | ![]() | N. Ungureanu | Steaua | |
| 01/01 | 01/01/1993 | ![]() | Alexandru Guzun | Vinnytsia | |
| 01/01 | 01/01/1993 | ![]() | Stefan Iovan | Steaua | |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1992 | ![]() | M. Radulescu | Rumunia | Trener |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/1993 | ![]() | Mihai Stoica | Progresul | |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1992 | ![]() | G. Constantin | Wolny | Trener |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 30/05/2026 o 23:36
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
6%
41%
24%
Wszystkie rozgrywki
10%
40%
25%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
71%
18%
44%
Wszystkie rozgrywki
60%
15%
38%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
24%
47%
35%
Wszystkie rozgrywki
25%
45%
35%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 2 times | 3 times |
| 0 - 1 | 0 times | 1 times |
| 3 - 2 | 0 times | 1 times |
| 1 - 0 | 4 times | 4 times |
| 2 - 0 | 6 times | 6 times |
| 2 - 1 | 2 times | 2 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 2 times | 3 times |
| 3 - 3 | 0 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 2 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 4 times | 4 times |
| 2 - 2 | 2 times | 2 times |
| 1 - 0 | 3 times | 3 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 5 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 30/05/2026 o 23:36
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 25/05/2026 o 02:50
| 4 | ![]() | Sportul | 1.46 pkt./m. |
| 5 | ![]() | FCM Bacau | 1.21 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Arges Pitesti | 1.31 pkt./m. |
| 7 | ![]() | SR Brasov | 1.3 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Hunedoara | 1.29 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Rapid Bucarest | 1.28 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Petrolul | 1.29 pkt./m. |
| 11 | ![]() | Politehnica | 1.33 pkt./m. |
| 12 | ![]() | U Cluj | 1.17 pkt./m. |
| 13 | ![]() | Olt Scornicesti | 1.17 pkt./m. |
| 14 | Victoria Bucarest | 1.44 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 31/05/2026 o 18:27
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 30/05/2026 o 23:36
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 10 | 1 | 2 |
| Liga | 10 | 1 | 2 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 5 | 2 |
| Liga | 0 | 5 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 10 | 5 |
| Liga | 2 | 10 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 10 | 5 | 11 |
| Liga | 10 | 5 | 11 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 18 | 3 | 7 |
| Liga | 17 | 3 | 6 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 14 | 5 | 11 |
| Liga | 13 | 5 | 10 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 10 | 7 |
| Liga | 2 | 10 | 4 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 3 | 3 |
| Liga | 1 | 3 | 3 |
| meczów bez straconej bramki | 8 | 2 | 2 |
| Liga | 8 | 2 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 30/05/2026 o 23:36
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 3 | 1 | |
| Liga | 3 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 4 | 2 |
| Liga | 1 | 4 | 2 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 3 | 1 | |
| Liga | 3 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez porażki | 18 | ||
| Liga | 17 | ||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 3 | 1 | 3 |
| Liga | 3 | 1 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 2 | 3 | 4 |
| Liga | 2 | 3 | 4 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table














































Komentarze