Differdange 2009/2010
Kadra Differdange 2009/2010
Bramkarze
| Data ur. | 12/10/1985 |
| Wiek | 24 lat |
Display stats
| Data ur. | 29/08/1987 |
| Wiek | 22 lat |
| Data ur. | 03/09/1984 |
| Wiek | 25 lat |
Obrońcy
| Data ur. | 14/11/1987 |
| Wiek | 22 lat |
| Data ur. | 13/02/1972 |
| Wiek | 38 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 68 kg |
| Data ur. | 03/12/1969 |
| Wiek | 40 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/09/1990 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/04/1987 |
| Wiek | 23 lat |
Display stats
| Data ur. | 27/08/1990 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m82 |
Display stats
| Data ur. | 07/02/1989 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m83 |
Display stats
| Data ur. | 06/12/1987 |
| Wiek | 22 lat |
Pomocnicy
| Data ur. | 29/07/1978 |
| Wiek | 31 lat |
Display stats
| Data ur. | 21/06/1983 |
| Wiek | 27 lat |
| Data ur. | 19/12/1991 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Data ur. | 02/09/1989 |
| Wiek | 20 lat |
Display stats
| Data ur. | 31/03/1978 |
| Wiek | 32 lat |
Display stats
| Data ur. | 20/11/1983 |
| Wiek | 26 lat |
Display stats
| Data ur. | 17/11/1989 |
| Wiek | 20 lat |
| Data ur. | 06/07/1987 |
| Wiek | 22 lat |
| Data ur. | 21/06/1983 |
| Wiek | 27 lat |
Napastnicy
| Data ur. | 10/08/1986 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/09/1976 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 66 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/10/1982 |
| Wiek | 27 lat |
| Data ur. | 19/08/1974 |
| Wiek | 35 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Data ur. | 07/04/1978 |
| Wiek | 32 lat |
Display stats
| Data ur. | 28/05/1973 |
| Wiek | 37 lat |
| Data ur. | 02/05/1984 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m80 |
Display stats
| Data ur. | 14/04/1987 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Data ur. | 04/09/1989 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m74 |
Trener
Success rate in this team:
53 %
Success rate since the beginning of his career:
53 %
Trener
Data ur. 07/07/1973
Wiek 36 lat
Przyszedł : 24/06/2008
Odszedł : 24/06/2010
Success rate in this team:
57 %
Success rate since the beginning of his career:
49 %
Pracownicy
| Bernard Mladenovic | Przyszedł : 01/07/2009 |
| Koordynator Sportowy | Odszedł : 10/10/2013 |
Lista spotkań
| 21/05 | 21/05/2010 | BGL LigueBGLL | 26. Kolejka26K | Differdange | ![]() | 7 0 | ![]() | RFCUL | |
| 26/05 | 26/05/2010 | Puchar LuksemburgaPL | PółfinałyP | Differdange | ![]() | 3 1 | ![]() | Ettelbruck | |
| 30/05 | 30/05/2010 | Puchar LuksemburgaPL | FinałF | Differdange | ![]() | 1 0 | ![]() | Grevenmacher |
Ranking FBDB
Podsumowanie rozgrywek 2009/2010Ostatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 10:54
BGL Ligue | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 26 | 12 | 6 | 8 | 48 | 29 | 19 |
(C3) Europa League | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 |
Puchar Luksemburga | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 5 | 5 | 0 | 0 | 16 | 2 | 14 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 33 | 18 | 6 | 9 | 65 | 34 | 31 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/06 | 01/06/2009 | ![]() | P. Di Filippo | Rumelange | |
| 01/07 | 01/07/2009 | ![]() | M. Jänisch | Grevenmacher | |
| 01/07 | 01/07/2009 | ![]() | Daniel Lara | Anagennisi | |
| 01/07 | 01/07/2009 | ![]() | Alain Mendes | Hesperange | |
| 01/07 | 01/07/2009 | ![]() | Tom Siebenaler | Grevenmacher | |
| 01/07 | 01/07/2009 | ![]() | Julien Weber | ||
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2009 | ![]() | B. Mladenovic | Free | Koordynator Sportowy |
| 01/07 | 01/07/2009 | ![]() | Dan Theis | Luxembourg | Trener |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2009 | ![]() | E.-R. Barbosa | Pacy-sur-Eure B | |
| 31/07 | 31/07/2009 | ![]() | J. Peiffer | Fola Esch | |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 01/01 | 01/01/2010 | ![]() | Carlo Pace | Rumelange | Wypożyczenie |
| 01/01 | 01/01/2010 | ![]() | Bruno Ribeiro | Mamer | Wypożyczenie |
| 01/01 | 01/01/2010 | ![]() | Ribeiro Alves | Mamer | Wypożyczenie |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 23:49
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
15%
46%
31%
Wszystkie rozgrywki
13%
44%
27%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
46%
31%
38%
Wszystkie rozgrywki
50%
31%
42%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
46%
46%
46%
Wszystkie rozgrywki
50%
56%
52%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
6%
0%
3%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
8%
8%
8%
Wszystkie rozgrywki
6%
13%
9%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
61
Wszystkie rozgrywki
61
0
61
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
78
Wszystkie rozgrywki
78
17
37
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 2 times | 3 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 0 - 5 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 0 times | 1 times |
| 5 - 2 | 1 times | 1 times |
| 7 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 0 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 3 - 0 | 2 times | 3 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 4 | 1 times | 1 times |
| 1 - 6 | 0 times | 1 times |
| 0 - 0 | 2 times | 2 times |
| 0 - 3 | 0 times | 1 times |
| 0 - 9 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
Razem
100%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
99%
1%
0
89
1
Min./Mecz
0%
93%
7%
0
84
6
Min./Mecz
0%
96%
4%
0
87
3
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
2%
97%
1%
2
87
1
Min./Mecz
0%
90%
10%
0
81
9
Min./Mecz
1%
94%
5%
1
84
5
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 23:49
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 03:28
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 0 | 1 |
| 16 - 30 | 0 | 2 |
| 31 - 45 | 0 | 0 |
| 46 - 60 | 0 | 0 |
| 61 - 75 | 1 | 2 |
| 76 - 90 | 0 | 2 |
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 03:43
| 9 | ![]() | UN Käerjeng | 1.58 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Mondercange | 1.41 pkt./m. |
| 11 | ![]() | Rumelange | 1.29 pkt./m. |
| 12 | ![]() | Pétange | 1.46 pkt./m. |
| 13 | ![]() | Progrès | 1.33 pkt./m. |
| 14 | ![]() | Differdange | 1.73 pkt./m. |
| 15 | ![]() | RFCUL | 1.54 pkt./m. |
| 16 | ![]() | Union Luxembourg | 1.33 pkt./m. |
| 17 | ![]() | Sporting Mertzig | 1.19 pkt./m. |
| 18 | ![]() | Fola Esch | 1.46 pkt./m. |
| 19 | ![]() | Luxembourg City | 1.61 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 00:46
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 23:49
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 5 | 2 | 6 |
| Liga | 3 | 1 | 3 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 2 | 3 | 3 |
| Liga | 2 | 3 | 3 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 6 | 4 |
| Liga | 2 | 6 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 10 | 3 | 6 |
| Liga | 8 | 3 | 4 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 9 | 3 | 7 |
| Liga | 8 | 2 | 4 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 9 | 4 | 8 |
| Liga | 8 | 3 | 7 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 9 | 6 |
| Liga | 3 | 8 | 6 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 2 | 4 |
| Liga | 2 | 4 | 4 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 2 | 3 |
| Liga | 2 | 2 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 23:49
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 5 | 1 | 6 |
| Liga | 3 | 1 | 3 |
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez remisu | 10 | 1 | 6 |
| Liga | 8 | 1 | 3 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 5 | 2 | 7 |
| Liga | 3 | 2 | 4 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 5 | 1 | 6 |
| Liga | 3 | 1 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | ||
| Liga | |||
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | 2 | 1 | |
| Liga | 1 | 2 | 2 |





Portraits
Table













































Komentarze