Notodden 2026
MiastoNotodden
Pełna nazwaNotodden Fotballklubb
Zdrobnienie Notodden
Data założenia1999
Stadion Notodden Stadion
Oficjalna strona internetowahttp://www.notoddenfk.no
Kadra Notodden 2026
Bramkarze
| Data ur. | 02/04/1996 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 82 kg |
| Data ur. | 02/09/1996 |
| Wiek | 29 lat |
| Data ur. | 23/03/1999 |
| Wiek | 27 lat |
| Data ur. | 14/11/1996 |
| Wiek | 29 lat |
Odszedł : 01/01/2026
| Data ur. | 09/05/2003 |
| Wiek | 23 lat |
| Data ur. | 30/09/2004 |
| Wiek | 21 lat |
| Data ur. | 20/04/2004 |
| Wiek | 22 lat |
Obrońcy
| Data ur. | 29/02/2004 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 69 kg |
Odszedł : 15/12/2025
| Data ur. | 09/03/2004 |
| Wiek | 22 lat |
| Data ur. | 15/02/2002 |
| Wiek | 24 lat |
| Data ur. | 16/10/2001 |
| Wiek | 24 lat |
| Data ur. | 17/07/2003 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Data ur. | 23/01/2003 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 77 kg |
| Data ur. | 10/05/1998 |
| Wiek | 28 lat |
| Data ur. | 27/01/2004 |
| Wiek | 22 lat |
Pomocnicy
| Data ur. | 08/04/1992 |
| Wiek | 34 lat |
| Data ur. | 23/07/1992 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 75 kg |
| Data ur. | 28/01/1991 |
| Wiek | 35 lat |
| Data ur. | 21/11/1995 |
| Wiek | 30 lat |
| Data ur. | 28/05/2005 |
| Wiek | 20 lat |
Odszedł : 09/03/2026
| Data ur. | 30/10/2002 |
| Wiek | 23 lat |
| Data ur. | 20/06/2000 |
| Wiek | 25 lat |
| Data ur. | 01/09/1999 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 83 kg |
| Data ur. | 24/12/2003 |
| Wiek | 22 lat |
| Data ur. | 31/12/2000 |
| Wiek | 25 lat |
Odszedł : 20/01/2026
| Data ur. | 28/06/2005 |
| Wiek | 20 lat |
Odszedł : 31/12/2025
| Data ur. | 28/03/2007 |
| Wiek | 19 lat |
| Data ur. | 23/01/2004 |
| Wiek | 22 lat |
| Data ur. | 03/01/2007 |
| Wiek | 19 lat |
| Data ur. | 16/07/2006 |
| Wiek | 19 lat |
Odszedł : 15/12/2025
| Data ur. | 23/08/2002 |
| Wiek | 23 lat |
| Data ur. | 15/01/2005 |
| Wiek | 21 lat |
Odszedł : 01/01/2026
| Data ur. | 01/01/2003 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m61 |
Napastnicy
| Data ur. | 14/12/2002 |
| Wiek | 23 lat |
| Data ur. | 23/03/2006 |
| Wiek | 20 lat |
| Data ur. | 11/09/2007 |
| Wiek | 18 lat |
Trener
0
Mecze
0
Wygrane
0
Porażki
Success rate in this team:
0 %
Pracownicy
| Borgar Velta | Przyszedł : 01/01/2019 |
| Borgar Velta | Przyszedł : 16/01/2018 |
| Asystent Trenera |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 05/03 | 05/03/2026 | ![]() | Casper Svendby | U. of Pittsburgh | |
| 16/03 | 16/03/2026 | ![]() | A. Pettersen | Levanger | |
| 23/03 | 23/03/2026 | ![]() | T. Foss-Erstad | Aassiden | |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 15/12 | 15/12/2025 | ![]() | Brinder Singh | Mjöndalen | Powrót z wypożyczenia |
| 31/12 | 31/12/2025 | ![]() | Adam Kaszuba | Sarpsborg B | Powrót z wypożyczenia |
| 01/01 | 01/01/2026 | ![]() | Peder Klausen | Mjöndalen | |
| 01/01 | 01/01/2026 | ![]() | Keerat Singh | Mjöndalen | |
| 20/01 | 20/01/2026 | ![]() | J.-E. Nesland | Pors Grenland | |
| 09/03 | 09/03/2026 | ![]() | Jonas Holthe | Konnerud | |
Zawodnicy zwolnieni | |||||
| 15/12 | 15/12/2025 | ![]() | Kristoffersen | Free | |
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 00:49
Ten ranking jest wyliczony na podstawie sumy ligowych spotkań kraju między 2016 i 2026 ważonej przez poziom turnieju, w którym występowały zespoły. Punkty za mecz są wyliczane w oparciu o zasadę 3-punktowego zwycięstwa oraz 1-punktowego remisu.
| 36 | ![]() | Lyn Oslo | 1.5 pkt./m. |
| 37 | ![]() | Tromsdalen | 1.03 pkt./m. |
| 38 | ![]() | Nest-Sotra | 1.52 pkt./m. |
| 39 | ![]() | Grorud | 0.98 pkt./m. |
| 40 | ![]() | Stjördals-Blink | 0.9 pkt./m. |
| 41 | ![]() | Skeid | 0.66 pkt./m. |
| 42 | ![]() | Florö | 1.08 pkt./m. |
| 43 | ![]() | Notodden | 1.02 pkt./m. |
| 44 | ![]() | Öygarden | 0.9 pkt./m. |
| 45 | ![]() | Elverum | 0.8 pkt./m. |
| 46 | ![]() | Arendal | 0.7 pkt./m. |
Pierwsze dane zebrane na footballdatabase.eu w dniu 16/05/2016. Wszelkie informacje zebrane przed tą datą, jeżeli istnieją, mogą być niekompletne.





Portraits
Table









































Komentarze