CSKA Sofia 2004/2005
Kadra CSKA Sofia 2004/2005
Bramkarze
| Data ur. | 13/06/1977 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/01/1983 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 81 kg |
| Data ur. | 08/12/1974 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 11/07/1980 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/02/1978 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/02/1980 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/09/1968 |
| Wiek | 36 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/01/1985 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 77 kg |
| Data ur. | 16/09/1980 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/07/1981 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/05/1985 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 70 kg |
| Data ur. | 04/04/1979 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/05/1983 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/03/1976 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 02/05/1969 |
| Wiek | 36 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/05/1976 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/05/1979 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/10/1983 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/02/1974 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/10/1981 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/04/1979 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/12/1977 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/02/1981 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m67 |
| Waga | 61 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 25/03/1979 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/08/1985 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/02/1978 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/09/1984 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/02/1986 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
76 %
Success rate since the beginning of his career:
69 %
Pracownicy
| Angel Chervenkov | Przyszedł : 01/07/2003 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 17/04/2007 |
| Metodi Tomanov | Przyszedł : 01/07/2001 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 01/07/2004 |
Lista spotkań
| 15/05 | 15/05/2005 | A PFGA PFG | 28. Kolejka28K | Belasitsa | ![]() | 1 4 | ![]() | CSKA Sofia | |
| 21/05 | 21/05/2005 | A PFGA PFG | 29. Kolejka29K | CSKA Sofia | ![]() | 2 1 | ![]() | FK Pirin / Bansko | |
| 28/05 | 28/05/2005 | A PFGA PFG | 30. Kolejka30K | Loko Plovdiv | ![]() | 4 3 | ![]() | CSKA Sofia |
Podsumowanie rozgrywek 2004/2005Ostatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 05:29
A PFG | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 25 | 4 | 1 | 81 | 16 | 65 |
Puchar UEFA | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 6 | 1 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 34 | 26 | 6 | 2 | 88 | 22 | 66 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Mansur Ayanda | ||
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Robert Caha | Sigma | |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Nikolay Godzhev | ||
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Ivan Ploshtakov | ||
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Yordan Yurukov | Pirin Bg | |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | R. Zabavnik | Zilina | Wolny Transfer |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | A. Zafirov | Anagennisi | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Benoît Cauet | Bastia | Wolny Transfer |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Valentin Iliev | Metalurg Z. | Wolny Transfer |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Tiago Silva | Litex Lovech | |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Joel Lindpere | Flora | Wypożyczenie |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Miodrag Jesic | Pegah Gilan | Trener |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | J. P. Brito | Vitória S. | |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Altin Haxhi | Kalamarias | 150 Tys.€ |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | João Carlos | Lokeren | 600 Tys.€ |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | B. Karamatev | Botev | |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Stoyan Kolev | Loko Plovdiv | |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | M. Manolov | Conegliano | |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | K. Mirchev | Cherno More | Wolny Transfer |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | R. Mitrevski | Marek Dupnitza | |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | S. Mladenov | Vihren | |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Nikolai Nikolov | Etropole | |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | S. Ormandzhiev | Conegliano | |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | S. Petrov | Kuban | Wolny Transfer |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Anton Petrov | Etropole | |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Genko Slavov | Spartak Varna | |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Petar Stanev | Rodopa | |
| 01/01 | 01/01/2005 | ![]() | Stoyko Sakaliev | Burgas | Powrót z wypożyczenia |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Krasen Valkov | Rodopa | Wypożyczenie |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Georgi Antonov | Zakończył karierę | |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | S. Mladenov | Litex Lovech | Trener |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Ferario Spasov | Dunav | Trener |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Metodi Tomanov | Béroé | Asystent Trenera |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 16:20
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
7%
7%
7%
Wszystkie rozgrywki
6%
6%
6%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
67%
60%
63%
Wszystkie rozgrywki
59%
53%
56%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
73%
60%
67%
Wszystkie rozgrywki
76%
59%
68%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
33%
27%
30%
Wszystkie rozgrywki
29%
24%
26%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
7%
3%
Wszystkie rozgrywki
12%
18%
15%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
32
31
Wszystkie rozgrywki
31
38
34
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
13
46
Wszystkie rozgrywki
46
27
34
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 5 - 0 | 2 times | 2 times |
| 3 - 1 | 1 times | 2 times |
| 6 - 0 | 1 times | 1 times |
| 5 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 2 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 2 times | 2 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 4 times | 4 times |
| 1 - 1 | 0 times | 1 times |
| 1 - 4 | 2 times | 2 times |
| 0 - 4 | 2 times | 2 times |
| 2 - 1 | 0 times | 1 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 4 - 3 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
50%
50%
Na wyjeździe
66.67%
33.33%
Razem
20%
60%
20%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
28%
72%
0%
25
65
0
Min./Mecz
16%
81%
3%
14
73
3
Min./Mecz
22%
77%
2%
20
69
1
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
24%
71%
5%
22
64
4
Min./Mecz
14%
80%
6%
13
72
5
Min./Mecz
19%
75%
5%
17
68
5
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 16:20
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 08:13
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 3 | 4 |
| Najlepszy strzelec : Evgeni Yordanov - 2 Gole | ||
| 16 - 30 | 10 | 0 |
| Najlepszy strzelec : Evgeni Yordanov - 3 Gole | ||
| 31 - 45 | 7 | 1 |
| Najlepszy strzelec : Evgeni Yordanov - 3 Gole | ||
| 46 - 60 | 4 | 1 |
| Najlepszy strzelec : Hristo Yanev - 2 Gole | ||
| 61 - 75 | 0 | 0 |
| 76 - 90 | 11 | 2 |
| Najlepszy strzelec : Emil Gargorov - 5 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 06:23
| 1 | ![]() | Levski Sofia | 2.33 pkt./m. |
| 2 | ![]() | CSKA Sofia | 2.14 pkt./m. |
| 3 | ![]() | Lovech | 1.97 pkt./m. |
| 4 | ![]() | Naftex Burgas | 1.57 pkt./m. |
| 5 | ![]() | Slavia Sofia | 1.69 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Lokomotiv Sofia | 1.41 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Loko Plovdiv | 1.54 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Spartak Varna | 1.21 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Velbazhd | 1.67 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Botev Plovdiv | 1.24 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 12:21
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 16:20
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 8 | 4 | 9 |
| Liga | 8 | 6 | 9 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 0 | 1 | 1 |
| Liga | 0 | 1 | 1 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 1 | 1 |
| Liga | 1 | 1 | 1 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 8 | 6 | 10 |
| Liga | 8 | 6 | 10 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 17 | 11 | 25 |
| Liga | 15 | 14 | 29 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 8 | 11 | 18 |
| Liga | 8 | 9 | 14 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 4 | 3 | 6 |
| Liga | 3 | 2 | 4 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 1 | 1 |
| Liga | 1 | 1 | 1 |
| meczów bez straconej bramki | 5 | 6 | 8 |
| Liga | 5 | 6 | 8 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 16:20
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 8 | ||
| Liga | 8 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez remisu | 8 | 5 | 10 |
| Liga | 8 | 5 | 10 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 17 | ||
| Liga | 15 | ||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 8 | 5 | 10 |
| Liga | 8 | 5 | 10 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | 2 | 3 |
| Liga | 1 | 2 | 3 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table

























































Komentarze