CSKA Sofia 2002/2003
Kadra CSKA Sofia 2002/2003
Bramkarze
| Data ur. | 03/02/1976 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/01/1981 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 82 kg |
| Data ur. | 08/12/1974 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 19/02/1978 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/02/1980 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/01/1982 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/09/1978 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/07/1970 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/07/1981 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/06/1975 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m85 |
Display stats
| Data ur. | 15/05/1983 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 26/05/1975 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/02/1978 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/04/1975 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/05/1976 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/05/1979 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/03/1981 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 68 kg |
| Data ur. | 05/06/1974 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/08/1983 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/09/1973 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/04/1979 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/02/1981 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m67 |
| Waga | 61 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 07/01/1984 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 77 kg |
| Data ur. | 12/03/1981 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 89 kg |
| Data ur. | 25/01/1975 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/09/1984 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/08/1985 |
| Wiek | 17 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 71 kg |
Trener
Trener
Data ur. 12/04/1957
Wiek 46 lat
Przyszedł : 01/07/2002
Odszedł : 01/07/2004
Success rate in this team:
71 %
Success rate since the beginning of his career:
44 %
Pracownicy
| Metodi Tomanov | Przyszedł : 01/07/2001 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 01/07/2004 |
Lista spotkań
| 17/05 | 17/05/2003 | Premier PFLPPFL | 24. Kolejka24K | CSKA Sofia | ![]() | 2 0 | ![]() | Botev Plovdiv | |
| 24/05 | 24/05/2003 | Premier PFLPPFL | 25. Kolejka25K | Litex Lovech | ![]() | 1 0 | ![]() | CSKA Sofia | |
| 31/05 | 31/05/2003 | Premier PFLPPFL | 26. Kolejka26K | CSKA Sofia | ![]() | 5 2 | ![]() | Naftex Burgas |
Podsumowanie rozgrywek 2002/2003Ostatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 23:25
Premier PFL | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 26 | 21 | 3 | 2 | 67 | 16 | 51 |
Puchar UEFA | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 5 | 4 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 23 | 5 | 2 | 76 | 21 | 55 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/05 | 01/05/2002 | ![]() | Stoyan Kolev | Béroé | |
| 01/05 | 01/05/2002 | ![]() | Iordan Varbanov | Spartak Varna | |
| 01/05 | 01/05/2002 | ![]() | Petar Zlatinov | Cherno More | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Agnaldo | Fluminense | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | J. P. Brito | Estrela | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Marcos Charras | Rosario | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | V. Dimitrov | Marek Dupnitza | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Emil Gargorov | Loko Sofia | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Dimitar Makriev | Levski | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Sakyi Moses | Yozgatspor | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | M. Mukansi | Loko Sofia | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Ivan Pavlov | ||
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Artim Sakiri | Malatyaspor | |
| 30/07 | 30/07/2002 | ![]() | João Carlos | Vasco | 100 Tys.€ |
| 01/01 | 01/01/2003 | ![]() | S. Mladenov | ||
| 01/01 | 01/01/2003 | ![]() | Yordan Todorov | Burgas | |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | S. Mladenov | Bulgaria | Trener |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Nikola Asenov | Conegliano | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Asen Bukarev | Cherno More | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Marcho Dafchev | Unknown | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Stefan Giglio | Loko Sofia | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Ricard Hamilton | Bellmare | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Rumen Kalchev | Loko Sofia | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Todor Kyuchukov | Sigma | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Yordan Lechkov | Sliven | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Nenad Lukic | Spartak Varna | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Masena Matele Ago'o | Béroé | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Angel Stoykov | Marek Dupnitza | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Yanko Valkanov | Marek Dupnitza | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Mico Vranjes | Unknown | |
| 31/07 | 31/07/2002 | ![]() | V. Manchev | Lille | 2.5 Mln€ |
| 01/01 | 01/01/2003 | ![]() | Agnaldo | Anyang | |
| 01/01 | 01/01/2003 | ![]() | Metodi Deyanov | OFI Crete | |
| 01/01 | 01/01/2003 | ![]() | Dimitar Makriev | Bellinzone | |
| 01/01 | 01/01/2003 | ![]() | Petar Zlatinov | Dinamo | |
| 28/01 | 28/01/2003 | ![]() | Galin Ivanov | D.C. United | |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | K. Mirchev | Cherno More | Wypożyczenie |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | D. Simonovic | Retired | |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 31/05 | 31/05/2002 | ![]() | Luigi Simoni | Ancona | Trener |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | F. Mariani | Ancona | Asystent Trenera |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Fulvio Pea | Ancona | Asystent Trenera |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 12:13
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
0%
8%
4%
Wszystkie rozgrywki
0%
7%
3%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
54%
50%
52%
Wszystkie rozgrywki
53%
43%
48%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
62%
25%
44%
Wszystkie rozgrywki
60%
29%
45%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
46%
25%
36%
Wszystkie rozgrywki
47%
36%
41%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
8%
4%
Wszystkie rozgrywki
7%
7%
7%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
27
65
37
Wszystkie rozgrywki
37
50
42
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
45
16
38
Wszystkie rozgrywki
38
36
37
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 3 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 0 | 3 times | 3 times |
| 1 - 0 | 2 times | 3 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 3 | 0 times | 1 times |
| 5 - 2 | 2 times | 2 times |
| 3 - 0 | 2 times | 2 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 4 | 0 times | 1 times |
| 0 - 2 | 3 times | 3 times |
| 0 - 5 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 3 times | 4 times |
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 5 | 1 times | 1 times |
| 2 - 8 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
83.33%
16.67%
Na wyjeździe
66.67%
33.33%
Razem
77.78%
11.11%
11.11%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
85.71%
14.29%
Na wyjeździe
60%
40%
Razem
75%
16.67%
8.33%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
50%
50%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
28%
70%
1%
25
63
1
Min./Mecz
9%
89%
2%
8
80
2
Min./Mecz
19%
79%
2%
17
71
2
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
26%
68%
5%
24
61
5
Min./Mecz
14%
85%
2%
12
76
2
Min./Mecz
20%
76%
4%
18
68
3
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 12:13
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 20:37
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 1 | 0 |
| 16 - 30 | 8 | 3 |
| Najlepszy strzelec : Velizar Dimitrov - 3 Gole | ||
| 31 - 45 | 5 | 1 |
| Najlepszy strzelec : Emil Gargorov - 3 Gole | ||
| 46 - 60 | 5 | 2 |
| 61 - 75 | 11 | 2 |
| Najlepszy strzelec : Agnaldo - 3 Gole | ||
| 76 - 90 | 8 | 1 |
| Najlepszy strzelec : Joao Paulo Brito - 3 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 06:41
| 1 | ![]() | Levski Sofia | 2.35 pkt./m. |
| 2 | ![]() | CSKA Sofia | 2.01 pkt./m. |
| 3 | ![]() | Slavia Sofia | 1.65 pkt./m. |
| 4 | ![]() | Naftex Burgas | 1.62 pkt./m. |
| 5 | ![]() | Lovech | 1.88 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Lokomotiv Sofia | 1.48 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Botev Plovdiv | 1.31 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Spartak Varna | 1.23 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Loko Plovdiv | 1.34 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Velbazhd | 1.67 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 23:07
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 12:13
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 5 | 4 | 7 |
| Liga | 9 | 6 | 13 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 1 | 1 |
| Liga | 1 | 1 | 1 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 2 | 1 |
| Liga | 1 | 2 | 1 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 9 | 4 | 7 |
| Liga | 13 | 6 | 13 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 11 | 13 | 22 |
| Liga | 9 | 11 | 18 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 15 | 13 | 27 |
| Liga | 13 | 11 | 23 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 3 | 2 |
| Liga | 2 | 3 | 2 |
| meczów bez strzelonej bramki | 0 | 1 | 1 |
| Liga | 0 | 1 | 1 |
| meczów bez straconej bramki | 4 | 2 | 5 |
| Liga | 4 | 4 | 4 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 12:13
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | 1 | |
| Liga | 3 | 1 | |
| Porażki z rzędu | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | ||
| Liga | 2 | ||
| Meczów z rzędu bez remisu | 9 | 1 | 3 |
| Liga | 13 | 1 | 3 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 3 | 1 | |
| Liga | 3 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 15 | 1 | |
| Liga | 13 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | 2 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table























































Komentarze