CSKASZ Sofia 1982/1983
Kadra CSKASZ Sofia 1982/1983
Bramkarze
| Data ur. | 05/10/1957 |
| Wiek | 25 lat |
Display stats
| Data ur. | 24/06/1960 |
| Wiek | 23 lat |
Obrońcy
| Data ur. | 14/01/1959 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/08/1961 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 29/06/1961 |
| Wiek | 22 lat |
Display stats
| Data ur. | 30/07/1956 |
| Wiek | 26 lat |
Display stats
| Data ur. | 21/09/1958 |
| Wiek | 24 lat |
Display stats
| Data ur. | 15/09/1956 |
| Wiek | 26 lat |
Display stats
| Data ur. | 02/11/1956 |
| Wiek | 26 lat |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 19/03/1963 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Data ur. | 15/07/1956 |
| Wiek | 26 lat |
Display stats
| Data ur. | 05/03/1954 |
| Wiek | 29 lat |
| Data ur. | 26/12/1960 |
| Wiek | 22 lat |
Display stats
| Data ur. | 05/03/1965 |
| Wiek | 18 lat |
| Data ur. | 11/09/1957 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/09/1959 |
| Wiek | 23 lat |
Display stats
| Data ur. | 03/03/1961 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 75 kg |
Napastnicy
| Data ur. | 12/04/1957 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/02/1956 |
| Wiek | 27 lat |
| Data ur. | 27/09/1955 |
| Wiek | 27 lat |
Display stats
| Data ur. | 15/02/1956 |
| Wiek | 27 lat |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
47 %
Success rate since the beginning of his career:
42 %
Trener
Data ur. 21/08/1945
Wiek 37 lat
Przyszedł : 01/04/1979
Odszedł : 01/10/1982
Success rate in this team:
56 %
Success rate since the beginning of his career:
56 %
Lista spotkań
| 04/06 | 04/06/1983 | Premier PFLPPFL | 28. Kolejka28K | Pirin Bg | ![]() | 0 1 | ![]() | CSKASZ Sofia | |
| 08/06 | 08/06/1983 | Premier PFLPPFL | 29. Kolejka29K | CSKASZ Sofia | ![]() | 4 2 | ![]() | Belasitsa | |
| 11/06 | 11/06/1983 | Premier PFLPPFL | 30. Kolejka30K | Slavia Sofia | ![]() | 2 0 | ![]() | CSKASZ Sofia |
Podsumowanie rozgrywek 1982/1983Ostatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 15:32
Premier PFL | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 18 | 9 | 3 | 52 | 26 | 26 |
Coupe d’Europe des Clubs Champions | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 2 | 2 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 34 | 19 | 12 | 3 | 56 | 28 | 28 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1982 | ![]() | I. Bogomilov | ||
| 01/07 | 01/07/1982 | ![]() | Valeri Kulinov | ||
| 01/07 | 01/07/1982 | ![]() | N. Mladenov | Sliven | |
| 01/07 | 01/07/1982 | ![]() | Georgi Slavkov | Trakia Plovdiv | |
| 01/07 | 01/07/1982 | ![]() | K. Yanchev | ||
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1982 | ![]() | Stefan Bojkov | Unknown | Trener |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1982 | ![]() | Angel Kalburov | Sliven | |
| 01/07 | 01/07/1982 | ![]() | Metodi Tomanov | Sliven | |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/07 | 01/07/1982 | ![]() | A. Dimitrov | Retired | |
| 01/07 | 01/07/1982 | ![]() | Nikola Velkov | Retired | |
| 01/07 | 01/07/1982 | ![]() | Mario Vlkov | Retired | |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/1983 | ![]() | Stefan Bojkov | Unknown | Trener |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 01:48
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
7%
33%
20%
Wszystkie rozgrywki
6%
41%
24%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
40%
40%
40%
Wszystkie rozgrywki
41%
47%
44%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
73%
20%
47%
Wszystkie rozgrywki
71%
18%
44%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
12%
0%
6%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
56
Wszystkie rozgrywki
56
0
56
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
31
Wszystkie rozgrywki
31
0
31
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 3 - 0 | 3 times | 3 times |
| 2 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 0 | 2 times | 3 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 0 times | 1 times |
| 4 - 2 | 2 times | 2 times |
| 3 - 1 | 3 times | 3 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 3 times | 3 times |
| 1 - 1 | 4 times | 4 times |
| 0 - 0 | 3 times | 5 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 4 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
50%
50%
Na wyjeździe
Razem
50%
50%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
2%
98%
0%
2
88
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
1%
99%
0%
1
89
0
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 01:48
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 21:53
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 1 | 0 |
| 16 - 30 | 0 | 0 |
| 31 - 45 | 0 | 1 |
| 46 - 60 | 0 | 0 |
| 61 - 75 | 1 | 0 |
| 76 - 90 | 2 | 1 |
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 04:31
| 1 | ![]() | CSKA Sofia | 1.98 pkt./m. |
| 2 | ![]() | Levski Sofia | 1.93 pkt./m. |
| 3 | ![]() | Slavia Sofia | 1.57 pkt./m. |
| 4 | ![]() | Lokomotiv Sofia | 1.44 pkt./m. |
| 5 | ![]() | Botev Plovdiv | 1.42 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Botev Vratsa | 1.25 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Sliven | 1.27 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Cherno More | 1.25 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Pirin Bg | 1.2 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Akademik Sofia | 1.3 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 05:14
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 01:48
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 5 | 3 | 5 |
| Liga | 7 | 3 | 5 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 1 | 1 |
| Liga | 1 | 1 | 1 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 9 | 2 |
| Liga | 1 | 7 | 2 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 7 | 5 | 11 |
| Liga | 7 | 5 | 11 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 13 | 12 | 24 |
| Liga | 11 | 10 | 20 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 13 | 3 | 6 |
| Liga | 11 | 4 | 9 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 4 | 5 |
| Liga | 3 | 4 | 5 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 2 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 3 | 3 | 3 |
| Liga | 2 | 3 | 3 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 01:48
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | ||
| Liga | 3 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez remisu | 7 | 5 | 11 |
| Liga | 7 | 5 | 11 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 3 | ||
| Liga | 3 | ||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 3 | ||
| Liga | 3 | ||
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | 1 | 2 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table




































Komentarze