CSKASZ Sofia 1980/1981
Kadra CSKASZ Sofia 1980/1981
Bramkarze
| Data ur. | 05/10/1957 |
| Wiek | 23 lat |
Display stats
| Data ur. | 24/06/1960 |
| Wiek | 21 lat |
| Data ur. | 14/12/1957 |
| Wiek | 23 lat |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 14/01/1959 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/07/1956 |
| Wiek | 24 lat |
Display stats
| Data ur. | 20/05/1949 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 76 kg |
| Data ur. | 21/09/1958 |
| Wiek | 22 lat |
| Data ur. | 15/09/1956 |
| Wiek | 24 lat |
Display stats
| Data ur. | 15/08/1952 |
| Wiek | 28 lat |
Display stats
| Data ur. | 18/10/1961 |
| Wiek | 19 lat |
Display stats
| Data ur. | 13/03/1955 |
| Wiek | 26 lat |
Display stats
| Data ur. | 30/12/1947 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/01/1952 |
| Wiek | 29 lat |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 15/07/1956 |
| Wiek | 24 lat |
Display stats
| Data ur. | 05/03/1954 |
| Wiek | 27 lat |
| Data ur. | 29/07/1959 |
| Wiek | 21 lat |
| Data ur. | 22/05/1955 |
| Wiek | 26 lat |
Display stats
| Data ur. | 11/09/1957 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 12/04/1957 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/02/1956 |
| Wiek | 25 lat |
| Data ur. | 27/09/1955 |
| Wiek | 25 lat |
Display stats
| Data ur. | 15/02/1956 |
| Wiek | 25 lat |
Display stats
Trener
Trener
Data ur. 21/08/1945
Wiek 35 lat
Przyszedł : 01/04/1979
Odszedł : 01/10/1982
Success rate in this team:
50 %
Success rate since the beginning of his career:
50 %
Lista spotkań
| 07/06 | 07/06/1981 | Premier PFLPPFL | 28. Kolejka28K | Trakia Plovdiv | ![]() | 3 2 | ![]() | CSKASZ Sofia | |
| 13/06 | 13/06/1981 | Premier PFLPPFL | 29. Kolejka29K | Spartak Pleven | ![]() | 2 2 | ![]() | CSKASZ Sofia | |
| 21/06 | 21/06/1981 | Premier PFLPPFL | 30. Kolejka30K | CSKASZ Sofia | ![]() | 3 1 | ![]() | Cherno More |
Podsumowanie rozgrywek 1980/1981Ostatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 19:18
Premier PFL | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 14 | 12 | 4 | 70 | 32 | 38 |
Coupe d’Europe des Clubs Champions | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | 6 | 2 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 36 | 18 | 12 | 6 | 78 | 38 | 40 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1980 | ![]() | Toshko Arsov | ||
| 01/07 | 01/07/1980 | ![]() | Angel Kalburov | ||
| 01/07 | 01/07/1980 | ![]() | Ruzin Kerimov | Loko Plovdiv | |
| 01/07 | 01/07/1980 | ![]() | S. Mladenov | Béroé | |
| 01/07 | 01/07/1980 | ![]() | Nikola Velkov | ||
| 01/07 | 01/07/1980 | ![]() | R. Zdravkov | Loko Sofia | |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1980 | ![]() | K. Chavdarov | Levski-Spartak | |
| 01/07 | 01/07/1980 | ![]() | Tsvetan Danov | Botev Vratsa | |
| 01/07 | 01/07/1980 | ![]() | Georgi Denev | Ethnikos P | |
| 01/07 | 01/07/1980 | ![]() | Yordan Filipov | Dunav | |
| 01/07 | 01/07/1980 | ![]() | Nikola Hristov | Botev Vratsa | |
| 01/07 | 01/07/1980 | ![]() | Ivan Metodiev | Loko Sofia | |
| 01/07 | 01/07/1980 | ![]() | Georgi Slavkov | Trakia Plovdiv | |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/07 | 01/07/1980 | ![]() | Milen Goranov | Retired | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 19:18
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
7%
33%
20%
Wszystkie rozgrywki
11%
28%
19%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
53%
27%
40%
Wszystkie rozgrywki
56%
33%
44%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
87%
53%
70%
Wszystkie rozgrywki
78%
50%
64%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
11%
11%
11%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
6%
6%
6%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
46
Wszystkie rozgrywki
46
48
47
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
10
Wszystkie rozgrywki
10
16
13
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 4 - 2 | 2 times | 2 times |
| 3 - 0 | 3 times | 3 times |
| 7 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 0 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 2 times | 2 times |
| 4 - 0 | 2 times | 3 times |
| 5 - 0 | 2 times | 2 times |
| 0 - 1 | 0 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 4 times | 4 times |
| 0 - 1 | 0 times | 2 times |
| 2 - 2 | 2 times | 2 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 5 - 1 | 0 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 3 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
5%
90%
5%
5
81
4
Min./Mecz
6%
90%
5%
5
81
4
Min./Mecz
6%
90%
5%
5
81
4
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 19:18
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 01:57
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 0 | 1 |
| 16 - 30 | 1 | 1 |
| 31 - 45 | 1 | 1 |
| 46 - 60 | 4 | 1 |
| Najlepszy strzelec : Tsvetan Ionchev - 3 Gole | ||
| 61 - 75 | 2 | 1 |
| 76 - 90 | 0 | 1 |
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 05:43
| 1 | ![]() | CSKA Sofia | 2.01 pkt./m. |
| 2 | ![]() | Levski Sofia | 1.88 pkt./m. |
| 3 | ![]() | Slavia Sofia | 1.61 pkt./m. |
| 4 | ![]() | Lokomotiv Sofia | 1.44 pkt./m. |
| 5 | ![]() | Botev Plovdiv | 1.37 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Botev Vratsa | 1.27 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Akademik Sofia | 1.37 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Béroé | 1.36 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Loko Plovdiv | 1.35 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Cherno More | 1.22 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 05:36
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 19:18
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 4 | 2 | 6 |
| Liga | 4 | 2 | 5 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 1 | 1 |
| Liga | 1 | 1 | 1 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 6 | 6 |
| Liga | 2 | 8 | 5 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 5 | 3 | 6 |
| Liga | 4 | 3 | 5 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 6 | 10 | 12 |
| Liga | 11 | 9 | 12 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 6 | 4 | 7 |
| Liga | 11 | 3 | 6 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 2 | 6 | 3 |
| Liga | 2 | 6 | 4 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 3 | 2 | 3 |
| Liga | 3 | 2 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 19:18
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 4 | 1 | |
| Liga | 4 | 1 | |
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 4 | ||
| Liga | 4 | ||
| Meczów z rzędu bez remisu | 4 | 1 | |
| Liga | 4 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez porażki | 6 | 1 | 2 |
| Liga | 11 | 1 | 2 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 6 | 3 | 6 |
| Liga | 11 | 3 | 6 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | 6 | 3 |
| Liga | 1 | 6 | 3 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table





































Komentarze