Challans 2025/2026
Kadra Challans 2025/2026
Bramkarze
| Data ur. | 10/10/1989 |
| Wiek | 36 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 75 kg |
| Data ur. | 14/05/1996 |
| Wiek | 29 lat |
| Data ur. | 02/09/1998 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/06/2002 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/12/1995 |
| Wiek | 30 lat |
| Data ur. | 08/03/2005 |
| Wiek | 21 lat |
Obrońcy
| Data ur. | 01/07/1997 |
| Wiek | 28 lat |
Display stats
| Data ur. | 02/07/2002 |
| Wiek | 23 lat |
| Data ur. | 17/05/2000 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/09/2001 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m97 |
Display stats
| Data ur. | 08/02/2005 |
| Wiek | 21 lat |
Display stats
| Data ur. | 02/01/2006 |
| Wiek | 20 lat |
Display stats
| Data ur. | 11/02/2000 |
| Wiek | 26 lat |
Display stats
| Data ur. | 04/08/1993 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/03/1997 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 77 kg |
Pomocnicy
| Data ur. | 23/10/1999 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 60 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/01/1998 |
| Wiek | 28 lat |
Display stats
| Data ur. | 23/04/1998 |
| Wiek | 28 lat |
| Data ur. | 05/09/2002 |
| Wiek | 23 lat |
Display stats
| Data ur. | 29/03/1990 |
| Wiek | 36 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 69 kg |
| Data ur. | 08/07/1992 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m74 |
Display stats
| Data ur. | 04/05/1996 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m74 |
Display stats
| Data ur. | 02/06/1997 |
| Wiek | 28 lat |
| Data ur. | 11/02/1991 |
| Wiek | 35 lat |
Display stats
| Data ur. | 22/04/2000 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m87 |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 16/04/1994 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m93 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/09/1999 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/07/2002 |
| Wiek | 23 lat |
| Data ur. | 16/07/2000 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m66 |
| Data ur. | 12/03/2005 |
| Wiek | 21 lat |
Display stats
| Data ur. | 29/05/2004 |
| Wiek | 21 lat |
Trener
Success rate in this team:
36 %
Success rate since the beginning of his career:
37 %
Lista spotkań
| 18/04 | 18/04/2026 | National 3N3 | 23. Kolejka23K | Challans | ![]() | 0 0 | ![]() | Vertou | |
| 25/04 | 25/04/2026 | National 3N3 | 24. Kolejka24K | Challans | ![]() | 3 2 | ![]() | Les Sables VF | |
| 09/05 | 09/05/2026 | National 3N3 | 25. Kolejka25K | St-Philbert | ![]() | 1 3 | ![]() | Challans | |
| 16/05 | 16/05/2026 | National 3N3 | 26. Kolejka26K | Challans | ![]() | preview | ![]() | Châtellerault |
Klasyfikacja generalna
National 3
| pkt. | m | z | r | p | B+ | B- | różn. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
| ![]() | Le Poiré-sur-Vie | 54 | 24 | 16 | 6 | 2 | 43 | 22 | +21 |
2
| ![]() | UF Touraine | 50 | 24 | 15 | 5 | 4 | 45 | 17 | +28 |
3
| ![]() | Nantes B | 48 | 24 | 14 | 6 | 4 | 34 | 18 | +16 |
4
| ![]() | Challans | 40 | 24 | 10 | 10 | 4 | 40 | 25 | +15 |
5
| ![]() | La Châtaigneraie | 35 | 24 | 9 | 8 | 7 | 36 | 40 | -4 |
6
| ![]() | Panazol | 32 | 24 | 10 | 3 | 11 | 33 | 31 | +2 |
7
| ![]() | Châteauroux B | 31 | 24 | 9 | 4 | 11 | 37 | 37 | 0 |
8
| ![]() | Saint-Philbert US | 30 | 24 | 8 | 6 | 10 | 31 | 40 | -9 |
9
| ![]() | Vertou | 28 | 24 | 7 | 7 | 10 | 31 | 33 | -2 |
10
| ![]() | Fontenay VF | 26 | 24 | 7 | 5 | 12 | 26 | 38 | -12 |
Podsumowanie rozgrywek 2025/2026Ostatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 22:30
National 3 | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 25 | 11 | 10 | 4 | 43 | 26 | 17 |
| Groupe B | ||||||
Puchar Francji | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 4 | 3 | 0 | 1 | 14 | 4 | 10 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 29 | 14 | 10 | 5 | 57 | 30 | 27 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 08/06 | 08/06/2025 | ![]() | Valentin Rémy | La Roche VF | |
| 01/07 | 01/07/2025 | ![]() | Jordan Cuvier | Le Poiré/Vie | |
| 01/07 | 01/07/2025 | ![]() | D. Dole | Alès | |
| 01/07 | 01/07/2025 | ![]() | M.-A. Porcher | Tours | |
| 03/07 | 03/07/2025 | ![]() | Abdoul Samaké | La Rochelle | |
| 03/07 | 03/07/2025 | ![]() | C. Tangatchy | Le Poiré/Vie | |
| 04/07 | 04/07/2025 | ![]() | Adama Wagui | FC 93 | |
| 08/07 | 08/07/2025 | ![]() | R. Evora Moniz | OCPAM | |
| 09/07 | 09/07/2025 | ![]() | R. Tbahriti | Dives-Cabourg | |
| 01/09 | 01/09/2025 | ![]() | A. Camara | ESO La Roche | |
| 01/12 | 01/12/2025 | ![]() | A. Philippon | Wolny | |
| 13/01 | 13/01/2026 | ![]() | Mousseni Vincent | Biesheim | |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 09/06 | 09/06/2025 | ![]() | Abessolo Manga | Bressuire | |
| 20/06 | 20/06/2025 | ![]() | Mouhsine Fadil | St-Philbert | |
| 01/07 | 01/07/2025 | ![]() | Djekou Bro | Le Poiré/Vie | |
| 01/07 | 01/07/2025 | ![]() | Fei-hong Faham | Orléans | |
| 03/07 | 03/07/2025 | ![]() | Hammond Agamah | Étoile FC | |
| 11/07 | 11/07/2025 | ![]() | Mory Koné | Laon | |
| 26/07 | 26/07/2025 | ![]() | Ilyes Benmiroch | Épernay | |
| 30/07 | 30/07/2025 | ![]() | Corentin Romain | TA Rennes | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 13:00
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
25%
15%
20%
Wszystkie rozgrywki
29%
13%
21%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
67%
15%
40%
Wszystkie rozgrywki
57%
20%
38%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
50%
62%
56%
Wszystkie rozgrywki
50%
67%
59%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
8%
8%
8%
Wszystkie rozgrywki
7%
13%
10%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
8%
4%
Wszystkie rozgrywki
7%
7%
7%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
17
40
Wszystkie rozgrywki
40
12
19
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
31
30
Wszystkie rozgrywki
30
31
30
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 1 | 0 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 2 times | 2 times |
| 0 - 2 | 0 times | 1 times |
| 0 - 0 | 3 times | 3 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 3 | 2 times | 2 times |
| 1 - 4 | 0 times | 1 times |
| 0 - 8 | 0 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 2 times | 2 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
50%
50%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
5%
95%
0%
4
86
0
Min./Mecz
7%
92%
1%
7
83
1
Min./Mecz
6%
94%
0%
5
84
0
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
4%
91%
5%
4
82
4
Min./Mecz
13%
86%
1%
12
78
1
Min./Mecz
9%
89%
3%
8
80
2
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 13:00
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 03:52
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 3 | 0 |
| Najlepszy strzelec : Jordan Cuvier - 2 Gole | ||
| 16 - 30 | 1 | 2 |
| 31 - 45 | 3 | 1 |
| Najlepszy strzelec : Jordan Cuvier - 2 Gole | ||
| 46 - 60 | 0 | 2 |
| 61 - 75 | 6 | 0 |
| Najlepszy strzelec : Jordan Cuvier - 3 Gole | ||
| 76 - 90 | 3 | 0 |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 05:52
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 13:00
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | 4 | 6 |
| Liga | 2 | 2 | 4 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 2 | 1 |
| Liga | 1 | 2 | 1 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 4 | 6 | 4 |
| Liga | 3 | 6 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 3 | 4 | 6 |
| Liga | 3 | 2 | 4 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 5 | 9 | 11 |
| Liga | 8 | 7 | 14 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 5 | 11 | 11 |
| Liga | 4 | 9 | 9 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 2 | 4 | 4 |
| Liga | 1 | 5 | 3 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | 1 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 13:00
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez remisu | 1 | 2 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 3 | 1 | 3 |
| Liga | 3 | 1 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | 3 | 2 |
| Liga | 1 | 3 | 2 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table




















































Komentarze