Nice 1986/1987

Kadra Nice 1986/1987
Bramkarze
| Data ur. | 28/10/1963 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/11/1957 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 12/10/1959 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/04/1954 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/07/1964 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 29/12/1960 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/03/1960 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/02/1965 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 17/12/1959 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 11/09/1961 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/03/1962 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/08/1956 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/07/1954 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m71 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/05/1963 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/06/1965 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/04/1962 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 05/03/1962 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 31/07/1959 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m82 |
Display stats
| Data ur. | 13/07/1964 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/06/1962 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/09/1962 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m68 |
| Waga | 65 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/10/1960 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
49 %
Success rate since the beginning of his career:
45 %
Lista spotkań
| 22/05 | 22/05/1987 | Division 1D1 | 36. Kolejka36K | Racing Paris | ![]() | 3 1 | ![]() | Nice | |
| 29/05 | 29/05/1987 | Division 1D1 | 37. Kolejka37K | Nice | ![]() | 1 0 | ![]() | Lille | |
| 05/06 | 05/06/1987 | Division 1D1 | 38. Kolejka38K | Toulon | ![]() | 2 0 | ![]() | Nice |
Podsumowanie rozgrywek 1986/1987Ostatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 04:18
Division 1 | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 38 | 15 | 7 | 16 | 38 | 49 | -11 |
Puchar Francji | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 41 | 16 | 7 | 18 | 39 | 54 | -15 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1986 | ![]() | Wilmar Cabrera | Valencia CF | |
| 01/07 | 01/07/1986 | ![]() | Claude Goudard | Nîmes | |
| 01/07 | 01/07/1986 | ![]() | Éric Guérit | Angoulême | |
| 01/07 | 01/07/1986 | ![]() | Joël Henry | Brest | |
| 01/07 | 01/07/1986 | ![]() | O. Jannuzzi | Martigues | Powrót z wypożyczenia |
| 01/07 | 01/07/1986 | ![]() | J.-F. Larios | Strasbourg | |
| 01/07 | 01/07/1986 | ![]() | P. N'Dioro | Limoges FC | |
| 01/07 | 01/07/1986 | ![]() | T. Oleksiak | Saint-Étienne | |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 01/07 | 01/07/1986 | ![]() | Marc Pascal | Bordeaux | Wypożyczenie |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1986 | ![]() | Jorge Dominguez | Toulon | |
| 01/07 | 01/07/1986 | ![]() | P. Françoise | Saint-Étienne | |
| 01/07 | 01/07/1986 | ![]() | D. Lefebvre | Lens | |
| 01/07 | 01/07/1986 | ![]() | G. Marguerite | Dunkerque | |
| 01/07 | 01/07/1986 | ![]() | J.-P. Rohr | AS Monaco | |
| 01/09 | 01/09/1986 | ![]() | Rolando Barrera | San Lorenzo | |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 01/07 | 01/07/1986 | ![]() | Didier Volpatti | Limoges FC | Wypożyczenie |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/07 | 01/07/1986 | ![]() | Albert Gemmrich | Zakończył karierę | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 09:45
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
16%
58%
37%
Wszystkie rozgrywki
19%
60%
39%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
47%
16%
32%
Wszystkie rozgrywki
48%
15%
32%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
42%
42%
42%
Wszystkie rozgrywki
43%
40%
41%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
68%
21%
45%
Wszystkie rozgrywki
67%
20%
44%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
26%
68%
47%
Wszystkie rozgrywki
29%
70%
49%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
37
49
41
Wszystkie rozgrywki
41
49
43
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
45
42
46
Wszystkie rozgrywki
46
44
45
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 7 times | 8 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 3 times | 3 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 4 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 2 times | 2 times |
| 0 - 3 | 0 times | 1 times |
| 0 - 4 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 5 times | 5 times |
| 0 - 0 | 2 times | 2 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 2 times | 3 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 3 - 1 | 2 times | 2 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
92.31%
7.69%
Na wyjeździe
50%
25%
25%
Razem
82.35%
11.76%
5.88%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
92.86%
7.14%
Na wyjeździe
50%
25%
25%
Razem
83.33%
11.11%
5.56%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
20%
20%
60%
Na wyjeździe
7.69%
92.31%
Razem
5.56%
11.11%
83.33%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
16.67%
16.67%
66.67%
Na wyjeździe
7.14%
92.86%
Razem
5%
10%
85%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
37%
50%
13%
33
45
12
Min./Mecz
5%
58%
37%
5
52
33
Min./Mecz
21%
54%
25%
19
49
23
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
33%
53%
14%
30
48
12
Min./Mecz
5%
59%
36%
5
53
32
Min./Mecz
20%
56%
24%
18
50
22
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 09:45
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 22/05/2026 o 07:37
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 3 | 3 |
| Najlepszy strzelec : Jocelyn Rico - 2 Gole | ||
| 16 - 30 | 6 | 10 |
| Najlepszy strzelec : Jean-Paul Bernad - 3 Gole | ||
| 31 - 45 | 5 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Wilmar Cabrera - 4 Gole | ||
| 46 - 60 | 10 | 13 |
| Najlepszy strzelec : Fabrice Mège - 6 Gole | ||
| 61 - 75 | 10 | 8 |
| Najlepszy strzelec : José Morales - 5 Gole | ||
| 76 - 90 | 5 | 13 |
| Najlepszy strzelec : Jean-Paul Bernad - 3 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 22/05/2026 o 02:51
| 10 | ![]() | Laval | 1.29 pkt./m. |
| 11 | ![]() | Lens | 1.41 pkt./m. |
| 12 | ![]() | Auxerre | 1.56 pkt./m. |
| 13 | ![]() | Lille | 1.3 pkt./m. |
| 14 | ![]() | Bastia | 1.25 pkt./m. |
| 15 | ![]() | Nice | 1.45 pkt./m. |
| 16 | ![]() | Marsylia | 1.51 pkt./m. |
| 17 | ![]() | Toulouse FC | 1.54 pkt./m. |
| 18 | ![]() | Brest | 1.36 pkt./m. |
| 19 | ![]() | Lyon | 1.39 pkt./m. |
| 20 | ![]() | Valenciennes | 1.33 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 15:39
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 09:45
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 6 | 1 | 3 |
| Liga | 6 | 1 | 3 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 2 | 8 | 5 |
| Liga | 1 | 7 | 3 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 8 | 5 |
| Liga | 2 | 7 | 5 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 10 | 11 | 20 |
| Liga | 8 | 10 | 17 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 9 | 3 | 7 |
| Liga | 9 | 3 | 7 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 12 | 4 | 8 |
| Liga | 11 | 4 | 8 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 5 | 8 | 11 |
| Liga | 6 | 7 | 12 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 5 | 5 |
| Liga | 2 | 5 | 5 |
| meczów bez straconej bramki | 4 | 1 | 2 |
| Liga | 4 | 1 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 09:45
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | ||
| Liga | 3 | ||
| Porażki z rzędu | 8 | 1 | |
| Liga | 7 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 8 | 1 | |
| Liga | 7 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez remisu | 10 | 11 | 20 |
| Liga | 8 | 10 | 17 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 3 | ||
| Liga | 3 | ||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 3 | ||
| Liga | 3 | ||
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 8 | 1 | |
| Liga | 7 | 1 | |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| meczów bez straconej bramki | 1 | ||
| Liga | 1 |





Portraits
Table
















































Komentarze