Odense 2002/2003
Kadra Odense 2002/2003
Bramkarze
| Data ur. | 09/01/1975 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/07/1973 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Data ur. | 13/10/1975 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 84 kg |
| Data ur. | 30/01/1982 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m92 |
| Waga | 86 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 02/10/1967 |
| Wiek | 35 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 86 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/04/1973 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m92 |
| Waga | 88 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/08/1967 |
| Wiek | 35 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 84 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/04/1976 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/01/1981 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m92 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/10/1976 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 90 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 18/12/1970 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/08/1981 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/05/1976 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/04/1973 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/03/1980 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/01/1979 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/02/1982 |
| Wiek | 21 lat |
Display stats
| Data ur. | 21/05/1976 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/02/1983 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m88 |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 22/05/1973 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/08/1971 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 84 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/05/1973 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m82 |
Display stats
| Data ur. | 18/06/1980 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 86 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/10/1976 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m98 |
| Waga | 88 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/06/1983 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/04/1975 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 71 kg |
| Data ur. | 07/07/1978 |
| Wiek | 24 lat |
Trener
Success rate in this team:
37 %
Success rate since the beginning of his career:
37 %
Pracownicy
| Jan Knudsen | Przyszedł : 01/07/2000 |
| Doradca sportowy | Odszedł : 01/07/2005 |
| Lars Högh | Przyszedł : 01/07/2000 |
| Trener Kondycyjny | Odszedł : 01/07/2003 |
| Kim Brink | Przyszedł : 01/07/2000 |
| Dyrektor Sportowy | Odszedł : 14/09/2010 |
Lista spotkań
| 15/06 | 15/06/2003 | SAS LigaenSASL | 31. Kolejka31K | Bröndby | ![]() | 4 0 | ![]() | Odense | |
| 18/06 | 18/06/2003 | SAS LigaenSASL | 32. Kolejka32K | Odense | ![]() | 4 3 | ![]() | Silkeborg | |
| 22/06 | 22/06/2003 | SAS LigaenSASL | 33. Kolejka33K | Koge | ![]() | 1 2 | ![]() | Odense |
Podsumowanie rozgrywek 2002/2003Ostatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 02:13
SAS Ligaen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 33 | 12 | 12 | 9 | 55 | 50 | 5 |
Super Cup | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 |
Puchar UEFA | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3 | 0 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 38 | 14 | 12 | 12 | 58 | 54 | 4 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Christiansen | ||
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Esben Hansen | Nyköbing FA | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Möller Pedersen | Midtjylland | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Jan Sönksen | Vejle | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Mads Toppel | ||
| 01/09 | 01/09/2002 | ![]() | T. Jörgensen | B 1913 | |
| 01/01 | 01/01/2003 | ![]() | Steffen Höjer | Viborg | Wolny Transfer |
| 01/01 | 01/01/2003 | ![]() | M. S. Jensen | Esbjerg | |
| 01/01 | 01/01/2003 | ![]() | Thomas Lindrup | Bröndby | |
| 22/02 | 22/02/2003 | ![]() | Matt Jordan | Dallas Burn | |
Pracownicy przychodzący | |||||
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Kaspar Dalgas | Bröndby | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Lars Jacobsen | Hambourg | Wolny Transfer |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Claus Madsen | Midtjylland | |
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | M. Rasmussen | Duisburg | |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/01 | 01/01/2003 | ![]() | Jonas D Schmidt | Retired | |
Zawodnicy zwolnieni | |||||
| 01/01 | 01/01/2003 | ![]() | Sune Heilbo | Free | |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2002 | ![]() | Troels Bech | Midtjylland | Trener |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 02:13
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
12%
25%
18%
Wszystkie rozgrywki
11%
37%
24%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
35%
13%
24%
Wszystkie rozgrywki
42%
11%
26%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
59%
69%
64%
Wszystkie rozgrywki
53%
58%
55%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
47%
44%
45%
Wszystkie rozgrywki
53%
37%
45%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
47%
50%
48%
Wszystkie rozgrywki
42%
53%
47%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
35
51
38
Wszystkie rozgrywki
38
51
44
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
28
37
28
Wszystkie rozgrywki
28
38
34
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 2 times | 3 times |
| 2 - 2 | 3 times | 3 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 2 times | 2 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 2 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 3 times | 3 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 4 - 3 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 0 times | 2 times |
| 0 - 4 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 3 times | 3 times |
| 2 - 0 | 1 times | 2 times |
| 5 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 4 - 4 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 3 times | 3 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
100%
Na wyjeździe
14.29%
28.57%
57.14%
Razem
60%
13.33%
26.67%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
14.29%
28.57%
57.14%
Razem
64.71%
11.76%
23.53%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
25%
62.5%
12.5%
Na wyjeździe
12.5%
37.5%
50%
Razem
18.75%
50%
31.25%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
25%
62.5%
12.5%
Na wyjeździe
10%
30%
60%
Razem
16.67%
44.44%
38.89%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
36%
52%
12%
32
47
11
Min./Mecz
14%
48%
39%
12
43
35
Min./Mecz
25%
50%
25%
23
45
23
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
35%
54%
11%
32
48
10
Min./Mecz
11%
50%
38%
10
45
34
Min./Mecz
23%
52%
25%
21
47
22
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 02:13
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 16:26
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 3 | 8 |
| Najlepszy strzelec : Mwape Miti - 2 Gole | ||
| 16 - 30 | 8 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Steffen Höjer - 5 Gole | ||
| 31 - 45 | 11 | 11 |
| Najlepszy strzelec : Michael Hemmingsen - 7 Gole | ||
| 46 - 60 | 6 | 8 |
| Najlepszy strzelec : Michael Hemmingsen - 4 Gole | ||
| 61 - 75 | 13 | 8 |
| Najlepszy strzelec : Thomas Lindrup - 5 Gole | ||
| 76 - 90 | 17 | 11 |
| Najlepszy strzelec : Mwape Miti - 12 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 05:45
| 1 | ![]() | Bröndby | 1.88 pkt./m. |
| 2 | ![]() | FC Copenhagen | 1.62 pkt./m. |
| 3 | ![]() | Aalborg | 1.55 pkt./m. |
| 4 | ![]() | Silkeborg | 1.45 pkt./m. |
| 5 | ![]() | Odense | 1.49 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Aarhus GF | 1.31 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Lyngby | 1.29 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Viborg | 1.34 pkt./m. |
| 9 | ![]() | AB | 1.39 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Herfolge | 1.43 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 02:13
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 02:13
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | 1 | 2 |
| Liga | 3 | 1 | 2 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 6 | 4 |
| Liga | 1 | 4 | 3 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 16 | 6 |
| Liga | 3 | 14 | 6 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 6 | 8 | 13 |
| Liga | 4 | 5 | 9 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 13 | 2 | 7 |
| Liga | 12 | 2 | 7 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 10 | 8 | 17 |
| Liga | 10 | 8 | 17 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 7 | 10 | 14 |
| Liga | 7 | 10 | 14 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 4 | 4 |
| Liga | 1 | 3 | 3 |
| meczów bez straconej bramki | 3 | 1 | 4 |
| Liga | 2 | 1 | 3 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 02:13
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | 1 | 2 |
| Liga | 3 | 1 | 2 |
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez remisu | 3 | 2 | 3 |
| Liga | 3 | 2 | 3 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 13 | 1 | 2 |
| Liga | 12 | 1 | 2 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 10 | 1 | 2 |
| Liga | 10 | 1 | 2 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 7 | 10 | 14 |
| Liga | 7 | 10 | 14 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table






































Komentarze