Épinal 2016/2017
Kadra Épinal 2016/2017
Bramkarze
| Data ur. | 05/06/1981 |
| Wiek | 36 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/02/1993 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/04/1999 |
| Wiek | 18 lat |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 26/02/1990 |
| Wiek | 27 lat |
Display stats
| Data ur. | 22/01/1989 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/04/1992 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/01/1994 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/02/1998 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 87 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/10/1992 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/01/1983 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/07/1989 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 26/08/1992 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/01/1992 |
| Wiek | 25 lat |
Display stats
| Data ur. | 16/03/1993 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/03/1997 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/01/1995 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 67 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/10/1997 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m78 |
Display stats
| Data ur. | 18/06/1998 |
| Wiek | 19 lat |
Display stats
| Data ur. | 24/05/1990 |
| Wiek | 27 lat |
Display stats
| Data ur. | 25/01/1991 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/09/1996 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m81 |
Display stats
| Data ur. | 20/08/1996 |
| Wiek | 20 lat |
Display stats
| Data ur. | 07/06/1996 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 13/10/1995 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m72 |
Display stats
| Data ur. | 05/06/1985 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/04/1990 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m80 |
Display stats
| Data ur. | 20/02/1989 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/11/1995 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 89 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/08/1994 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
27 %
Success rate since the beginning of his career:
37 %
Pracownicy
| Djamel Menai | Przyszedł : 01/01/2016 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 16/06/2021 |
| John Panfili | Przyszedł : 01/07/2016 |
| Trener Bramkarzy | Odszedł : 10/08/2025 |
| Aurélien Ferrari | Przyszedł : 01/07/2016 |
| Dyrektor Sportowy | Odszedł : 30/06/2019 |
| Laurent Bénier | Przyszedł : 22/02/2016 |
| Dyrektor Sportowy |
Podsumowanie rozgrywek 2016/2017Ostatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 03:39
National | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 34 | 8 | 13 | 13 | 33 | 39 | -6 |
Puchar Francji | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | 5 | 6 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 39 | 12 | 13 | 14 | 44 | 44 | 0 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2016 | ![]() | Diaguely Dabo | Dieppe | Wolny Transfer |
| 01/07 | 01/07/2016 | ![]() | Aniss El Hriti | Consolat | Wolny Transfer |
| 01/07 | 01/07/2016 | ![]() | Nicolas Husson | Evian TG | |
| 02/07 | 02/07/2016 | ![]() | Valentin Focki | Grenoble | Wolny Transfer |
| 03/07 | 03/07/2016 | ![]() | Yohan Bai | Amiens B | Wolny Transfer |
| 03/07 | 03/07/2016 | ![]() | Mike Cestor | Free | |
| 03/07 | 03/07/2016 | ![]() | Ambroise Gboho | Rennes B | |
| 03/07 | 03/07/2016 | ![]() | Olivier Lusamba | Alost | Wolny Transfer |
| 15/07 | 15/07/2016 | ![]() | A. Diawara | CA Bastia | |
| 23/07 | 23/07/2016 | ![]() | F. Marques | Dudelange | |
| 28/07 | 28/07/2016 | ![]() | Devis Epassy | Avranches | Wolny Transfer |
| 02/09 | 02/09/2016 | ![]() | Kablan N'Goma | Free | |
| 11/10 | 11/10/2016 | ![]() | Arnold Lemb | Lunéville | |
| 24/01 | 24/01/2017 | ![]() | Ibrahim Sissoko | Entente SSG | Wolny Transfer |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 04/08 | 04/08/2016 | ![]() | Oumar Gonzalez | Metz B | Wypożyczenie |
| 04/08 | 04/08/2016 | ![]() | Hamza Sakhi | Metz | Wypożyczenie |
Pracownicy przychodzący | |||||
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 07/06 | 07/06/2016 | ![]() | Edson Seidou | Orléans | |
| 10/06 | 10/06/2016 | ![]() | Joël Bopesu | Calais | |
| 01/07 | 01/07/2016 | ![]() | Romain Bauchet | Nancy | Powrót z wypożyczenia |
| 01/07 | 01/07/2016 | ![]() | Yassin Chadili | Sedan | |
| 01/07 | 01/07/2016 | ![]() | B. Chardonnet | Brest | Powrót z wypożyczenia |
| 01/07 | 01/07/2016 | ![]() | Romain Chouleur | Thaon | |
| 01/07 | 01/07/2016 | ![]() | Aliou Dia | Saint-Quentin | |
| 01/07 | 01/07/2016 | ![]() | M. Diabaté | Arras | |
| 01/07 | 01/07/2016 | ![]() | Samir Ketlas | Mondorf | |
| 01/07 | 01/07/2016 | ![]() | David Moli | Nuneaton | |
| 01/07 | 01/07/2016 | ![]() | A. J. Vencel | West Texas A&M U. | |
| 01/07 | 01/07/2016 | ![]() | Samuel Yohou | AS Béziers | Wolny Transfer |
| 04/07 | 04/07/2016 | ![]() | Quentin Guyon | Pau | |
| 19/01 | 19/01/2017 | ![]() | I. Benahmed | Plabennec | |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/07 | 01/07/2016 | ![]() | F. Cabassud | Retired | |
Zawodnicy zwolnieni | |||||
| 01/07 | 01/07/2016 | ![]() | Julien Balland | Free | |
| 01/07 | 01/07/2016 | ![]() | H. Benkajjane | Free | |
| 01/07 | 01/07/2016 | ![]() | Victor Di Pinto | Free | |
| 01/07 | 01/07/2016 | ![]() | L. Kharbouch | Free | |
| 01/07 | 01/07/2016 | ![]() | Joel Mulumba | Free | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 05:59
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
35%
47%
41%
Wszystkie rozgrywki
32%
42%
36%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
24%
47%
35%
Wszystkie rozgrywki
26%
53%
38%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
29%
29%
29%
Wszystkie rozgrywki
32%
32%
33%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
35%
29%
32%
Wszystkie rozgrywki
42%
37%
41%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
53%
41%
47%
Wszystkie rozgrywki
47%
37%
41%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
53
39
51
Wszystkie rozgrywki
51
38
44
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
45
44
47
Wszystkie rozgrywki
47
44
46
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 4 times | 4 times |
| 2 - 4 | 2 times | 2 times |
| 0 - 1 | 3 times | 3 times |
| 0 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 1 | 1 times | 2 times |
| 3 - 5 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 2 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 0 | 3 times | 3 times |
| 0 - 0 | 5 times | 5 times |
| 1 - 2 | 2 times | 2 times |
| 0 - 5 | 1 times | 2 times |
| 0 - 1 | 2 times | 3 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
50%
33.33%
16.67%
Na wyjeździe
80%
20%
Razem
63.64%
27.27%
9.09%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
62.5%
25%
12.5%
Na wyjeździe
85.71%
14.29%
Razem
68.75%
18.75%
12.5%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
22.22%
77.78%
Na wyjeździe
14.29%
14.29%
71.43%
Razem
6.25%
18.75%
75%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
22.22%
77.78%
Na wyjeździe
14.29%
14.29%
71.43%
Razem
6.25%
18.75%
75%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
13%
62%
25%
11
56
23
Min./Mecz
22%
61%
18%
20
55
16
Min./Mecz
17%
61%
22%
15
55
19
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
17%
61%
23%
15
55
20
Min./Mecz
26%
58%
16%
24
52
14
Min./Mecz
22%
59%
19%
20
53
17
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 05:59
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 20:12
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 3 | 2 |
| Najlepszy strzelec : Ambroise Gboho - 3 Gole | ||
| 16 - 30 | 9 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Mike Cestor - 3 Gole | ||
| 31 - 45 | 7 | 4 |
| Najlepszy strzelec : Arnold Lemb - 3 Gole | ||
| 46 - 60 | 5 | 12 |
| Najlepszy strzelec : Ambroise Gboho - 2 Gole | ||
| 61 - 75 | 6 | 9 |
| Najlepszy strzelec : Jérémy Colin - 2 Gole | ||
| 76 - 90 | 14 | 10 |
| Najlepszy strzelec : Olivier Lusamba - 5 Gole | ||
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 05:59
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 05:59
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | 3 | 3 |
| Liga | 2 | 2 | 3 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 3 | 2 | 3 |
| Liga | 3 | 2 | 3 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 6 | 6 | 13 |
| Liga | 13 | 6 | 12 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 5 | 5 | 9 |
| Liga | 5 | 5 | 9 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 3 | 11 | 8 |
| Liga | 2 | 9 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 4 | 4 | 7 |
| Liga | 4 | 3 | 4 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 6 | 3 | 7 |
| Liga | 7 | 3 | 7 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 3 | 3 |
| Liga | 3 | 3 | 3 |
| meczów bez straconej bramki | 1 | 5 | 4 |
| Liga | 2 | 3 | 4 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 05:59
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| Porażki z rzędu | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| Meczów z rzędu bez remisu | 5 | 5 | 9 |
| Liga | 5 | 5 | 9 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table





































































Komentarze