Saint-Dié 2011/2012
Kadra Saint-Dié 2011/2012
Bramkarze
| Data ur. | 29/10/1970 |
| Wiek | 41 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 11/05/1976 |
| Wiek | 36 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/05/1983 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/04/1984 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/06/1985 |
| Wiek | 27 lat |
| Data ur. | 21/09/1977 |
| Wiek | 34 lat |
Display stats
| Data ur. | 15/03/1983 |
| Wiek | 29 lat |
Display stats
| Data ur. | 23/04/1979 |
| Wiek | 33 lat |
| Data ur. | 27/04/1983 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m81 |
Display stats
| Data ur. | 21/10/1993 |
| Wiek | 18 lat |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 04/02/1978 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/02/1984 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m71 |
| Waga | 68 kg |
| Data ur. | 13/12/1980 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/12/1989 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 76 kg |
| Data ur. | 27/07/1987 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 62 kg |
| Data ur. | 17/06/1983 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 69 kg |
| Data ur. | 20/03/1984 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/07/1988 |
| Wiek | 23 lat |
Display stats
| Data ur. | 09/03/1984 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/03/1985 |
| Wiek | 27 lat |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 23/06/1992 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 64 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/10/1985 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/08/1983 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/06/1992 |
| Wiek | 20 lat |
Display stats
| Data ur. | 13/03/1979 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
Trener
Trener
Data ur. 21/05/1969
Wiek 43 lat
Przyszedł : 01/07/2005
Odszedł : 16/04/2018
Success rate in this team:
34 %
Success rate since the beginning of his career:
33 %
Lista spotkań
| 19/05 | 19/05/2012 | Championnat de France Amateur 2CFA2 | 28. Kolejka28K | Saint-Dié | ![]() | 0 3 | ![]() | Dijon B | |
| 26/05 | 26/05/2012 | Championnat de France Amateur 2CFA2 | 29. Kolejka29K | Schiltigheim | ![]() | 3 2 | ![]() | Saint-Dié | |
| 02/06 | 02/06/2012 | Championnat de France Amateur 2CFA2 | 30. Kolejka30K | Saint-Dié | ![]() | 2 0 | ![]() | Auxerre C |
Podsumowanie rozgrywek 2011/2012Ostatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 14:13
Championnat de France Amateur 2 | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 6 | 5 | 19 | 28 | 61 | -33 |
| CFA 2 Groupe C | ||||||
Puchar Francji | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 32 | 7 | 5 | 20 | 32 | 64 | -32 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Cephas Agbe | ||
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Akaa Menyengue | St-Dizier | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Yusef Alimli | Progrès | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Sylvain Grelier | Lunéville | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | A. Mbodji | ||
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Mbodjui Tenawa | Imphy-Decize | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Steve Nkoa | Imphy-Decize | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Reinaldo Povoa | Thaon | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Evrard Yagbazia | Villemomble | |
| 25/01 | 25/01/2012 | ![]() | Enama Okouda | Forbach | Wolny Transfer |
| 25/01 | 25/01/2012 | ![]() | Hugues Nanmi | Forbach | Wolny Transfer |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 25/06 | 25/06/2011 | ![]() | Jamel Khoulaifa | Raon-l'Étape | |
| 25/06 | 25/06/2011 | ![]() | Nassim Serhani | Raon-l'Étape | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Hicham Benkaid | Colmar | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | R. Degre Tré | St Louis-N | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Daouda Diop | Éloyes | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Mickaël Garos | St Louis-N | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | S. Schneider | Bergerac | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 02:05
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
47%
20%
33%
Wszystkie rozgrywki
47%
18%
31%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
47%
0%
23%
Wszystkie rozgrywki
47%
0%
22%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
40%
80%
60%
Wszystkie rozgrywki
40%
82%
63%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
20%
13%
17%
Wszystkie rozgrywki
20%
12%
16%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
20%
40%
30%
Wszystkie rozgrywki
20%
35%
28%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
59
59
59
Wszystkie rozgrywki
59
59
59
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
39
45
39
Wszystkie rozgrywki
39
45
43
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 3 | 3 times | 3 times |
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 2 times | 2 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 2 times | 2 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 4 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 5 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 3 | 0 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 4 times | 5 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 5 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
100%
Na wyjeździe
50%
50%
Razem
60%
20%
20%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
50%
50%
Razem
60%
20%
20%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
100%
Na wyjeździe
16.67%
83.33%
Razem
11.11%
88.89%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
16.67%
83.33%
Razem
11.11%
88.89%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
8%
80%
11%
7
72
10
Min./Mecz
2%
73%
25%
2
66
22
Min./Mecz
5%
77%
18%
5
69
16
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
8%
80%
11%
7
72
10
Min./Mecz
2%
76%
22%
2
69
20
Min./Mecz
5%
78%
17%
4
70
15
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 02:05
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 13:38
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 0 | 2 |
| 16 - 30 | 1 | 4 |
| 31 - 45 | 2 | 4 |
| 46 - 60 | 1 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Jean-Yves Mangenot - 2 Gole | ||
| 61 - 75 | 6 | 8 |
| Najlepszy strzelec : Evrard Yagbazia - 6 Gole | ||
| 76 - 90 | 2 | 7 |
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 02:54
| 208 | ![]() | Haguenau | 1.44 pkt./m. |
| 209 | ![]() | CO Saint-Dizier | 1.37 pkt./m. |
| 210 | ![]() | SC Abbeville | 1.42 pkt./m. |
| 211 | ![]() | Choisy-le-Roi | 1.41 pkt./m. |
| 212 | ![]() | Locminé | 1.43 pkt./m. |
| 213 | ![]() | St-Dié Kellermann | 1.36 pkt./m. |
| 214 | ![]() | O.Valence | 1.69 pkt./m. |
| 215 | ![]() | Cambrai | 1.36 pkt./m. |
| 216 | ![]() | Cognac | 1.4 pkt./m. |
| 217 | ![]() | Cournon | 1.69 pkt./m. |
| 218 | ![]() | SU Agen | 1.42 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 22:44
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 02:05
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | 1 | 1 |
| Liga | 3 | 0 | 1 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 3 | 9 | 8 |
| Liga | 3 | 9 | 8 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 5 | 12 | 11 |
| Liga | 5 | 15 | 11 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 7 | 9 | 9 |
| Liga | 7 | 9 | 9 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 4 | 2 | 3 |
| Liga | 4 | 2 | 4 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 5 | 8 | 9 |
| Liga | 5 | 8 | 7 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 17 | 8 |
| Liga | 3 | 15 | 8 |
| meczów bez strzelonej bramki | 4 | 2 | 3 |
| Liga | 4 | 2 | 3 |
| meczów bez straconej bramki | 3 | 0 | 1 |
| Liga | 3 | 0 | 1 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 02:05
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| Porażki z rzędu | 9 | ||
| Liga | 9 | ||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 12 | ||
| Liga | 15 | ||
| Meczów z rzędu bez remisu | 4 | 9 | 9 |
| Liga | 4 | 9 | 9 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 1 | 8 | 2 |
| Liga | 1 | 8 | 2 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 17 | ||
| Liga | 15 | ||
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 |





Portraits
Table



































Komentarze