Burnley 2013/2014
Kadra Burnley 2013/2014
Bramkarze
| Data ur. | 15/04/1986 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/07/1988 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m93 |
Display stats
| Data ur. | 19/05/1989 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 93 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 19/05/1987 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/08/1990 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/01/1978 |
| Wiek | 36 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/09/1983 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m93 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/02/1982 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/08/1991 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/09/1990 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/06/1996 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/10/1989 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 70 kg |
| Data ur. | 21/09/1989 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/05/1989 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 24/12/1981 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 31/01/1984 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/11/1984 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 64 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/07/1986 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 80 kg |
| Data ur. | 05/12/1993 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 59 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/05/1985 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m68 |
| Waga | 64 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/09/1988 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/01/1986 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/11/1988 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/12/1994 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m77 |
Display stats
| Data ur. | 26/11/1989 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 30/10/1989 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/11/1991 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/10/1989 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 90 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/07/1992 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
47 %
Success rate since the beginning of his career:
43 %
Pracownicy
| Ian Woan | Przyszedł : 30/10/2012 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 15/04/2022 |
| Tony Loughlan | Przyszedł : 30/10/2012 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 01/07/2021 |
| Billy Mercer | Przyszedł : 19/01/2010 |
| Trener Bramkarzy | Odszedł : 15/04/2022 |
| Lee Darnbrough | Przyszedł : 01/12/2012 |
| Oficer Rekrutujący | Odszedł : 29/05/2015 |
| Terry Pashley | Przyszedł : 30/10/2012 |
| Trener Młodzieży |
Lista spotkań
| 21/04 | 21/04/2014 | ChampionshipC | 44. Kolejka44K | Burnley | ![]() | 2 0 | ![]() | Wigan | |
| 26/04 | 26/04/2014 | ChampionshipC | 45. Kolejka45K | Burnley | ![]() | 1 0 | ![]() | Ipswich Town | |
| 03/05 | 03/05/2014 | ChampionshipC | 46. Kolejka46K | Reading | ![]() | 2 2 | ![]() | Burnley |
Podsumowanie rozgrywek 2013/2014Ostatnio zaktualizowane 29/04/2026 o 13:27
Championship | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 46 | 26 | 15 | 5 | 72 | 37 | 35 |
Capital One Cup | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 3 | 5 |
FA Cup | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 51 | 29 | 15 | 7 | 83 | 44 | 39 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 09/05 | 09/05/2013 | ![]() | Alex MacDonald | Burton | Powrót z wypożyczenia |
| 31/05 | 31/05/2013 | ![]() | C. Howieson | Doncaster | Powrót z wypożyczenia |
| 01/06 | 01/06/2013 | ![]() | George Porter | Colchester | Powrót z wypożyczenia |
| 13/06 | 13/06/2013 | ![]() | Alex Cisak | Wolny | |
| 01/07 | 01/07/2013 | ![]() | Tom Heaton | Bristol City | |
| 01/07 | 01/07/2013 | ![]() | Nick Liversedge | Whitby Town | |
| 19/07 | 19/07/2013 | ![]() | Scott Arfield | Huddersfield | Wolny Transfer |
| 19/07 | 19/07/2013 | ![]() | Ryan Noble | Sunderland U-23 | Wolny Transfer |
| 01/08 | 01/08/2013 | ![]() | David Jones | Wolny | |
| 02/09 | 02/09/2013 | ![]() | Michael Kightly | Stoke City | |
| 20/10 | 20/10/2013 | ![]() | Nick Liversedge | Hyde | Powrót z wypożyczenia |
| 24/11 | 24/11/2013 | ![]() | Joseph Mills | Oldham | Powrót z wypożyczenia |
| 05/01 | 05/01/2014 | ![]() | Luke O'Neill | York City | Powrót z wypożyczenia |
| 10/01 | 10/01/2014 | ![]() | Ashley Barnes | Brighton | 545 Tys.€ |
| 12/01 | 12/01/2014 | ![]() | Marvin Bartley | Leyton Orient | Powrót z wypożyczenia |
| 17/02 | 17/02/2014 | ![]() | Luke O'Neill | Southend | Powrót z wypożyczenia |
| 21/03 | 21/03/2014 | ![]() | Chris Baird | Wolny | |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 18/04 | 18/04/2013 | ![]() | Alex Kacaniklic | Fulham | Powrót z wypożyczenia |
| 25/06 | 25/06/2013 | ![]() | Martin Paterson | Huddersfield | Wolny Transfer |
| 01/07 | 01/07/2013 | ![]() | Lee Grant | Derby | Wolny Transfer |
| 01/08 | 01/08/2013 | ![]() | Charlie Austin | QPR | 8 Mln€ |
| 13/01 | 13/01/2014 | ![]() | Ryan Noble | Gateshead | Wolny Transfer |
| 31/01 | 31/01/2014 | ![]() | Marvin Bartley | Leyton Orient | Wolny Transfer |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 18/07 | 18/07/2013 | ![]() | George Porter | Wimbledon | Wypożyczenie |
| 01/08 | 01/08/2013 | ![]() | Marvin Bartley | Leyton Orient | Wypożyczenie |
| 16/08 | 16/08/2013 | ![]() | Joseph Mills | Oldham | Wypożyczenie |
| 20/09 | 20/09/2013 | ![]() | Nick Liversedge | Hyde | Wypożyczenie |
| 04/10 | 04/10/2013 | ![]() | Luke O'Neill | York City | Wypożyczenie |
| 17/01 | 17/01/2014 | ![]() | Luke O'Neill | Southend | Wypożyczenie |
| 31/01 | 31/01/2014 | ![]() | Joseph Mills | Shrewsbury | Wypożyczenie |
Zawodnicy zwolnieni | |||||
| 07/05 | 07/05/2013 | ![]() | Brian Jensen | Wolny | |
| 21/05 | 21/05/2013 | ![]() | Wes Fletcher | Wolny | |
| 21/05 | 21/05/2013 | ![]() | Alex MacDonald | Wolny | Wolny Transfer |
| 21/05 | 21/05/2013 | ![]() | Chris McCann | Wolny | Wolny Transfer |
| 21/05 | 21/05/2013 | ![]() | Jon Stewart | Wolny | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 30/04/2026 o 15:14
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
17%
13%
15%
Wszystkie rozgrywki
19%
12%
16%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
48%
35%
41%
Wszystkie rozgrywki
46%
36%
41%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
35%
48%
41%
Wszystkie rozgrywki
35%
52%
43%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
70%
52%
61%
Wszystkie rozgrywki
65%
52%
59%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
22%
43%
33%
Wszystkie rozgrywki
27%
44%
35%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
39
43
38
Wszystkie rozgrywki
38
42
40
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
47
39
47
Wszystkie rozgrywki
47
38
42
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 4 times | 4 times |
| 2 - 0 | 5 times | 6 times |
| 3 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 1 | 3 times | 4 times |
| 0 - 2 | 1 times | 2 times |
| 0 - 0 | 2 times | 2 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 2 times | 2 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 4 | 0 times | 1 times |
| 1 - 2 | 4 times | 4 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 3 | 2 times | 2 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 4 times | 4 times |
| 2 - 2 | 2 times | 2 times |
| 1 - 1 | 4 times | 4 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 4 - 3 | 0 times | 1 times |
| 3 - 3 | 2 times | 2 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
81.25%
18.75%
Na wyjeździe
83.33%
16.67%
Razem
82.14%
17.86%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
82.35%
17.65%
Na wyjeździe
84.62%
15.38%
Razem
83.33%
16.67%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
40%
20%
40%
Na wyjeździe
10%
60%
30%
Razem
20%
46.67%
33.33%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
42.86%
14.29%
42.86%
Na wyjeździe
9.09%
54.55%
36.36%
Razem
22.22%
38.89%
38.89%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
37%
56%
7%
34
50
6
Min./Mecz
31%
48%
20%
28
44
18
Min./Mecz
34%
52%
13%
31
47
12
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
38%
55%
7%
34
50
7
Min./Mecz
32%
46%
21%
29
42
19
Min./Mecz
35%
51%
14%
32
46
13
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 30/04/2026 o 15:14
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 01/05/2026 o 21:58
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 8 | 3 |
| Najlepszy strzelec : Danny Ings - 4 Gole | ||
| 16 - 30 | 13 | 12 |
| Najlepszy strzelec : Danny Ings - 5 Gole | ||
| 31 - 45 | 17 | 6 |
| Najlepszy strzelec : Ashley Barnes - 6 Gole | ||
| 46 - 60 | 13 | 6 |
| Najlepszy strzelec : Sam Vokes - 11 Gole | ||
| 61 - 75 | 15 | 6 |
| Najlepszy strzelec : Jason Shackell - 4 Gole | ||
| 76 - 90 | 17 | 11 |
| Najlepszy strzelec : Danny Ings - 11 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 26/04/2026 o 02:52
| 25 | ![]() | Crystal Palace | 1.31 pkt./m. |
| 26 | ![]() | Cardiff City | 1.47 pkt./m. |
| 27 | ![]() | Hull City | 1.32 pkt./m. |
| 28 | ![]() | Swansea | 1.53 pkt./m. |
| 29 | ![]() | QPR | 1.29 pkt./m. |
| 30 | ![]() | Burnley | 1.38 pkt./m. |
| 31 | ![]() | Charlton | 1.35 pkt./m. |
| 32 | ![]() | Watford | 1.34 pkt./m. |
| 33 | ![]() | Ipswich Town | 1.4 pkt./m. |
| 34 | ![]() | Leicester | 1.5 pkt./m. |
| 35 | ![]() | Derby County | 1.31 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 01/05/2026 o 06:30
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 30/04/2026 o 15:14
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 5 | 4 | 8 |
| Liga | 5 | 4 | 7 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 2 | 1 | 1 |
| Liga | 2 | 1 | 1 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 7 | 6 |
| Liga | 2 | 6 | 5 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 9 | 7 | 9 |
| Liga | 9 | 6 | 7 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 12 | 11 | 14 |
| Liga | 19 | 12 | 16 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 9 | 12 | 11 |
| Liga | 8 | 11 | 13 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 5 | 5 |
| Liga | 3 | 5 | 4 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 2 | 2 |
| Liga | 2 | 2 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 2 | 3 |
| Liga | 2 | 2 | 3 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 30/04/2026 o 15:14
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | ||
| Liga | 2 | ||
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez remisu | 9 | ||
| Liga | 9 | ||
| Meczów z rzędu bez porażki | 2 | 11 | 4 |
| Liga | 2 | 12 | 4 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 2 | 12 | 4 |
| Liga | 2 | 11 | 4 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | 2 | ||
| Liga | 2 |





Portraits
Table














































































Komentarze