Häcken K 2026
Kadra Häcken K 2026
Bramkarze
| Data ur. | 26/04/1993 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m71 |
| Waga | 66 kg |
| Data ur. | 12/05/2002 |
| Wiek | 24 lat |
Display stats
| Data ur. | 17/03/2005 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m80 |
Display stats
| Data ur. | 26/07/2006 |
| Wiek | 19 lat |
| Data ur. | 03/11/2009 |
| Wiek | 16 lat |
| Wzrost | 1m78 |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 28/07/2000 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m73 |
Display stats
| Data ur. | 18/03/1985 |
| Wiek | 41 lat |
| Wzrost | 1m66 |
Display stats
| Data ur. | 15/06/2005 |
| Wiek | 20 lat |
Display stats
| Data ur. | 14/09/2004 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m71 |
Display stats
| Data ur. | 31/12/2004 |
| Wiek | 21 lat |
Display stats
| Data ur. | 03/03/2000 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m69 |
| Waga | 55 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 16/05/1995 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m64 |
| Waga | 55 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/05/1993 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m66 |
| Data ur. | 26/11/2005 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m63 |
Display stats
| Data ur. | 28/11/2005 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m70 |
Display stats
| Data ur. | 04/02/2002 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m72 |
Display stats
| Data ur. | 12/02/2007 |
| Wiek | 19 lat |
Display stats
| Data ur. | 29/09/2005 |
| Wiek | 20 lat |
| Data ur. | 20/05/2004 |
| Wiek | 21 lat |
Display stats
| Data ur. | 10/05/1997 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m65 |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 25/08/1995 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m65 |
Display stats
| Data ur. | 16/05/2003 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m60 |
Display stats
| Data ur. | 05/01/2007 |
| Wiek | 19 lat |
Display stats
| Data ur. | 24/01/1996 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m68 |
Display stats
| Data ur. | 17/08/2000 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m76 |
Display stats
| Data ur. | 13/04/2007 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m64 |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
90 %
Success rate since the beginning of his career:
66 %
Pracownicy
| Vigan Berbatovci | Przyszedł : 01/01/2024 |
| Asystent Trenera |
Lista spotkań
| 01/05 | 01/05/2026 | Women's Europa CupWEC | FinałF | Häcken K | ![]() | 3 2 | ![]() | Hammarby K | |
| 06/05 | 06/05/2026 | DamallsvenskanD | 4. Kolejka4K | Häcken K | ![]() | 3 0 | ![]() | Djurgaardens IF K | |
| 11/05 | 11/05/2026 | DamallsvenskanD | 5. Kolejka5K | Malmö FF Dam | ![]() | 1 2 | ![]() | Häcken K | |
| 20/05 | 20/05/2026 | DamallsvenskanD | 6. Kolejka6K | Häcken K | ![]() | preview | ![]() | Växjö K | |
| 24/05 | 24/05/2026 | DamallsvenskanD | 7. Kolejka7K | Häcken K | ![]() | preview | ![]() | IFK Norrköping K | |
| 27/05 | 27/05/2026 | DamallsvenskanD | 3. Kolejka3K | AIK Solna K | ![]() | preview | ![]() | Häcken K |
Klasyfikacja generalna
Damallsvenskan
| pkt. | m | z | r | p | B+ | B- | różn. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
| ![]() | Malmö FF K | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 1 | +6 |
2
| ![]() | Hammarby Fém. | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 1 | +8 |
3
| ![]() | Häcken Fém. | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 3 | +5 |
4
| ![]() | Kristianstads Fém. | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 6 | +4 |
5
| ![]() | Pitea IF Fém. | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | +1 |
6
| ![]() | AIK Solna Fém. | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | +1 |
7
| ![]() | Eskilstuna United DFF Fém. | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 |
8
| ![]() | Djurgaardens IF Fém. | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 9 | -5 |
9
| ![]() | Växjö Fém. | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 5 | 0 |
10
| ![]() | Vittsjö GIK Fém. | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 5 | -2 |
Podsumowanie rozgrywek 2026Ostatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 09:12
Damallsvenskan | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 4 | 6 |
Women's Europa Cup | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 6 | 5 | 0 | 1 | 18 | 4 | 14 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 10 | 9 | 0 | 1 | 28 | 8 | 20 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2026 | ![]() | Halimatu Ayinde | Rosengaard K | |
| 01/01 | 01/01/2026 | ![]() | Josefin Baudou | Uppsala K | |
| 01/01 | 01/01/2026 | ![]() | Disa Hellwig | Jitex K | |
| 01/01 | 01/01/2026 | ![]() | Tilde Karlsson | Alingsås K | |
| 01/01 | 01/01/2026 | ![]() | Palmadottir | FH K | |
| 06/02 | 06/02/2026 | ![]() | Laney Matriano | U. of Notre Dame K | |
| 01/07 | 01/07/2026 | ![]() | Jennifer Falk | Liverpool K | Powrót z wypożyczenia |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2026 | ![]() | Elena Sadiku | Wolny | Trener |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 30/12 | 30/12/2025 | ![]() | Hanna Wijk | Tottenham K | |
| 01/01 | 01/01/2026 | ![]() | Novalie Jensen | Vittsjö K | |
| 01/01 | 01/01/2026 | ![]() | A. Larsson | Växjö K | |
| 01/01 | 01/01/2026 | ![]() | Matilda Nildén | Tottenham K | |
| 02/01 | 02/01/2026 | ![]() | A. Bergström | Liverpool K | |
| 07/01 | 07/01/2026 | ![]() | Emilie Byrnak | Hoffenheim K | |
| 31/01 | 31/01/2026 | ![]() | Wickenheiser | Nth Carolina | |
| 01/02 | 01/02/2026 | ![]() | A. Simonovic | Pitea IF K | |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 07/01 | 07/01/2026 | ![]() | Jennifer Falk | Liverpool K | Wypożyczenie |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 23/01 | 23/01/2026 | ![]() | M. A. Khan | Nth Carolina | Trener |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 13:57
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
20%
0%
10%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
50%
0%
25%
Wszystkie rozgrywki
40%
40%
40%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
100%
100%
100%
Wszystkie rozgrywki
80%
80%
80%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
100%
50%
75%
Wszystkie rozgrywki
60%
60%
60%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
50%
25%
Wszystkie rozgrywki
20%
20%
20%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
22
27
23
Wszystkie rozgrywki
23
18
20
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
46
54
39
Wszystkie rozgrywki
39
55
48
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 7 - 0 | 0 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 2 times |
| 0 - 1 | 0 times | 1 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 4 | 0 times | 1 times |
| 0 - 3 | 0 times | 1 times |
| 1 - 2 | 2 times | 2 times |
| 0 - 1 | 0 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
50%
50%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
72%
28%
0%
65
26
0
Min./Mecz
51%
44%
6%
46
40
5
Min./Mecz
61%
36%
3%
55
33
3
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
43%
44%
13%
39
39
12
Min./Mecz
56%
42%
2%
51
37
2
Min./Mecz
50%
43%
8%
45
38
7
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 13:57
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 17:47
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 1 | 0 |
| 16 - 30 | 8 | 1 |
| Najlepszy strzelec : Felicia Schröder - 4 Gole | ||
| 31 - 45 | 5 | 2 |
| Najlepszy strzelec : Felicia Schröder - 2 Gole | ||
| 46 - 60 | 1 | 1 |
| 61 - 75 | 6 | 0 |
| Najlepszy strzelec : Monica Jusu Bah - 2 Gole | ||
| 76 - 90 | 3 | 2 |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 11:37
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 13:57
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | 5 | 5 |
| Liga | 2 | 2 | 4 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 0 | 1 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 0 | 1 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 5 | 5 | 10 |
| Liga | 2 | 2 | 4 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 2 | 5 | 5 |
| Liga | 2 | 2 | 4 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 2 | 5 | 5 |
| Liga | 2 | 2 | 4 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 1 | 3 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 0 | 1 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| meczów bez straconej bramki | 1 | 1 | 1 |
| Liga | 1 | 0 | 1 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 13:57
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | 5 | 5 |
| Liga | 2 | 2 | 4 |
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez remisu | 5 | 5 | 10 |
| Liga | 2 | 2 | 4 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 2 | 5 | 5 |
| Liga | 2 | 2 | 4 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 2 | 5 | 5 |
| Liga | 2 | 2 | 4 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | 1 | ||
| Liga | 1 |





Portraits
Table













































Komentarze