Kopparbergs/Göteborg FC 2009
MiastoGöteborg
Pełna nazwaGothenburg
Zdrobnienie Göteborg FC
Data założenia1940
Oficjalna strona internetowahttp://www.bkhacken.se
Kadra Kopparbergs/Göteborg FC 2009
Bramkarze
Odszedł : 01/01/2011
| Data ur. | 29/04/1983 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 72 kg |
Odszedł : 01/01/2012
| Data ur. | 30/12/1991 |
| Wiek | 17 lat |
| Wzrost | 1m70 |
Obrońcy
Odszedł : 01/01/2010
| Data ur. | 06/08/1982 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m71 |
| Waga | 62 kg |
Odszedł : 01/01/2016
| Data ur. | 17/06/1982 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m77 |
Odszedł : 01/01/2016
| Data ur. | 15/01/1981 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m60 |
Odszedł : 01/01/2013
| Data ur. | 09/05/1975 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m70 |
Odszedł : 01/06/2020
| Data ur. | 18/12/1991 |
| Wiek | 17 lat |
| Wzrost | 1m69 |
Pomocnicy
Odszedł : 01/01/2017
| Data ur. | 24/08/1980 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m68 |
Odszedł : 03/09/2012
| Data ur. | 08/12/1988 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m68 |
Odszedł : 04/07/2012
| Data ur. | 15/09/1982 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m68 |
Odszedł : 01/01/2017
| Data ur. | 01/09/1983 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m63 |
Odszedł : 01/01/2012
| Data ur. | 29/10/1980 |
| Wiek | 28 lat |
Odszedł : 01/01/2011
| Data ur. | 20/07/1982 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m70 |
Odszedł : 01/01/2013
| Data ur. | 11/04/1976 |
| Wiek | 33 lat |
Odszedł : 02/12/2013
| Data ur. | 11/03/1991 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 60 kg |
Napastnicy
Odszedł : 01/01/2015
| Data ur. | 22/03/1984 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m70 |
Lista spotkań
| 17/10 | 17/10/2009 | DamallsvenskanD | 20. Kolejka20K | Göteborg FC | ![]() | 2 1 | ![]() | Kristianstads K | |
| 01/11 | 01/11/2009 | DamallsvenskanD | 21. Kolejka21K | Djurgaardens IF K | ![]() | 1 0 | ![]() | Göteborg FC | |
| 07/11 | 07/11/2009 | DamallsvenskanD | 22. Kolejka22K | Göteborg FC | ![]() | 3 4 | ![]() | AIK Solna K |
Klasyfikacja generalna
Damallsvenskan
| pkt. | m | z | r | p | B+ | B- | różn. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
| ![]() | Linköpings FC K | 49 | 22 | 15 | 4 | 3 | 45 | 11 | +34 |
2
| ![]() | Umeaa IK Fém. | 48 | 22 | 15 | 3 | 4 | 53 | 22 | +31 |
3
| ![]() | FC Malmö | 45 | 22 | 14 | 3 | 5 | 60 | 16 | +44 |
4
| ![]() | Kopparbergs/Göteborg FC | 45 | 22 | 14 | 3 | 5 | 46 | 21 | +25 |
5
| ![]() | Karlslunds Fém. | 42 | 22 | 13 | 3 | 6 | 34 | 25 | +9 |
6
| ![]() | Djurgaardens IF Fém. | 41 | 22 | 13 | 2 | 7 | 53 | 29 | +24 |
7
| ![]() | Sunnanaa Fém. | 32 | 22 | 10 | 2 | 10 | 28 | 27 | +1 |
8
| ![]() | AIK Solna Fém. | 24 | 22 | 7 | 3 | 12 | 29 | 38 | -9 |
9
| ![]() | Hammarby Fém. | 21 | 22 | 6 | 3 | 13 | 29 | 38 | -9 |
10
| ![]() | Kristianstads | 18 | 22 | 6 | 0 | 16 | 32 | 61 | -29 |
Podsumowanie rozgrywek 2009Ostatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 12:17
Damallsvenskan | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 22 | 14 | 3 | 5 | 46 | 21 | 25 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2009 | ![]() | Anna Ahlstrand | ||
| 01/01 | 01/01/2009 | ![]() | Hedvig Lindahl | Linköpings K | |
| 01/01 | 01/01/2009 | ![]() | C. Näfver | KIF | |
| 01/01 | 01/01/2009 | ![]() | Susanne Nilsson | ||
| 01/01 | 01/01/2009 | ![]() | Olivia Schough | ||
| 01/01 | 01/01/2009 | ![]() | S. Segerström | KIF | |
| 01/01 | 01/01/2009 | ![]() | Jennie Svensson | Wolny | |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2009 | ![]() | Jenny Olsson | Jitex K | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 09:56
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
9%
36%
23%
Wszystkie rozgrywki
9%
36%
23%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
45%
55%
50%
Wszystkie rozgrywki
45%
55%
50%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
55%
55%
55%
Wszystkie rozgrywki
55%
55%
55%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 2 times | 2 times |
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 7 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 4 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 0 - 0 | 2 times | 2 times |
| 5 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 8 | 1 times | 1 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 4 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 09:56
Objaśnienie: +1 za zwycięstwo, 0 za remis, -1 za porażkę
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 09:56
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 09:56
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 4 | 3 | 6 |
| Liga | 4 | 3 | 6 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 2 | 3 |
| Liga | 1 | 2 | 3 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 8 | 5 | 8 |
| Liga | 8 | 5 | 8 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 5 | 3 | 7 |
| Liga | 5 | 3 | 7 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 5 | 4 | 7 |
| Liga | 5 | 4 | 7 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 2 | 3 | 4 |
| Liga | 2 | 3 | 4 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 2 | 3 |
| Liga | 1 | 2 | 3 |
| meczów bez straconej bramki | 3 | 3 | 3 |
| Liga | 3 | 3 | 3 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 09:56
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 8 | 3 | 8 |
| Liga | 8 | 3 | 8 |
| Meczów z rzędu bez porażki | |||
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 5 | 1 | |
| Liga | 5 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 2 | 3 | 4 |
| Liga | 2 | 3 | 4 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table















Komentarze