AS Evry 1994/1995
Kadra AS Evry 1994/1995
Bramkarze
| Data ur. | 26/10/1962 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 75 kg |
Obrońcy
| Data ur. | 02/01/1970 |
| Wiek | 25 lat |
| Data ur. | 31/03/1971 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 70 kg |
| Data ur. | 06/12/1973 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 75 kg |
| Data ur. | 20/03/1970 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 80 kg |
| Data ur. | 02/02/1976 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 70 kg |
Pomocnicy
| Data ur. | 09/09/1972 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 69 kg |
| Data ur. | 19/09/1971 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 63 kg |
| Data ur. | 1971 |
| Wiek | 24 lat |
| Data ur. | 17/07/1970 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m68 |
| Waga | 62 kg |
| Data ur. | 07/09/1971 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 72 kg |
Napastnicy
| Data ur. | 1966 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 77 kg |
| Data ur. | 13/04/1961 |
| Wiek | 34 lat |
| Data ur. | 31/12/1973 |
| Wiek | 21 lat |
Trener
Trener
Data ur. 15/05/1948
Wiek 47 lat
Przyszedł : 01/07/1992
Odszedł : 01/07/1996
Success rate in this team:
36 %
Success rate since the beginning of his career:
36 %
Lista spotkań
| 20/05 | 20/05/1995 | National 2N2 | 32. Kolejka32K | AS Evry | ![]() | 0 0 | ![]() | Saint-Malo | |
| 27/05 | 27/05/1995 | National 2N2 | 33. Kolejka33K | Nantes B | ![]() | 0 0 | ![]() | AS Evry | |
| 03/06 | 03/06/1995 | National 2N2 | 34. Kolejka34K | AS Evry | ![]() | 2 2 | Fontainebleau |
Podsumowanie rozgrywek 1994/1995Ostatnio zaktualizowane 09/05/2026 o 09:52
National 2 | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 34 | 16 | 11 | 7 | 43 | 26 | 17 |
| Groupe D | ||||||
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1994 | ![]() | Thierry Hunou | Moissy-Cramayel | |
| 01/07 | 01/07/1994 | ![]() | Pascal Liévin | ESA Brive | |
| 01/07 | 01/07/1994 | ![]() | Robert Thodiard | FCM Aubervilliers | |
| 01/07 | 01/07/1994 | ![]() | M. Thodiard | FCM Aubervilliers | |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1994 | ![]() | B. Abdelhak | ATAC | |
| 01/07 | 01/07/1994 | ![]() | C. Corduant | Le Havre B | |
| 01/07 | 01/07/1994 | ![]() | C. Moulinoux | Aurillac | |
| 01/07 | 01/07/1994 | ![]() | B. Wohlgemuth | Schiltigheim | |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/07 | 01/07/1994 | ![]() | Lancina Bamba | Retired | |
| 01/07 | 01/07/1994 | ![]() | Olivier Chafaux | Retired | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 10/05/2026 o 10:11
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
24%
41%
32%
Wszystkie rozgrywki
24%
41%
32%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
47%
59%
53%
Wszystkie rozgrywki
47%
59%
53%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
29%
29%
29%
Wszystkie rozgrywki
29%
29%
29%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 3 times | 3 times |
| 5 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 4 times | 4 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 3 - 0 | 2 times | 2 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 0 - 4 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 0 - 2 | 4 times | 4 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 3 times | 3 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 10/05/2026 o 10:11
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 10/05/2026 o 02:40
| 103 | ![]() | Melun | 1.47 pkt./m. |
| 104 | ![]() | Lyon-Duchère | 1.58 pkt./m. |
| 105 | ![]() | ESTAC Troyes | 1.69 pkt./m. |
| 106 | ![]() | La Rochelle | 1.49 pkt./m. |
| 107 | ![]() | Avranches | 1.41 pkt./m. |
| 108 | ![]() | Évry FC | 1.32 pkt./m. |
| 109 | SCO Roubaix | 1.32 pkt./m. | |
| 110 | ![]() | Villenave | 1.32 pkt./m. |
| 111 | JGA Nevers | 1.45 pkt./m. | |
| 112 | ![]() | Poitiers | 1.43 pkt./m. |
| 113 | ![]() | Fréjus | 1.64 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 20:09
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 10/05/2026 o 10:11
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | 3 | 4 |
| Liga | 2 | 3 | 4 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 2 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 5 | 3 | 4 |
| Liga | 5 | 3 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 4 | 6 | 10 |
| Liga | 4 | 6 | 10 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 7 | 6 | 12 |
| Liga | 7 | 6 | 12 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 7 | 6 | 12 |
| Liga | 7 | 6 | 12 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 2 | 3 |
| Liga | 3 | 2 | 3 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 2 | 3 |
| Liga | 2 | 2 | 3 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 3 | 4 |
| Liga | 2 | 3 | 4 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 10/05/2026 o 10:11
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 5 | 1 | 4 |
| Liga | 5 | 1 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez porażki | 4 | 3 | 7 |
| Liga | 4 | 3 | 7 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| meczów bez straconej bramki | 1 | ||
| Liga | 1 |





Portraits
Table

























Komentarze