Compiègne 2004/2005
Kadra Compiègne 2004/2005
Bramkarze
| Data ur. | 28/07/1975 |
| Wiek | 29 lat |
Obrońcy
| Data ur. | 01/09/1984 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 87 kg |
| Data ur. | 22/07/1981 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 69 kg |
| Data ur. | 06/08/1982 |
| Wiek | 22 lat |
| Data ur. | 03/03/1976 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 70 kg |
| Data ur. | 15/09/1975 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 71 kg |
| Data ur. | 12/06/1984 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 65 kg |
| Data ur. | 14/06/1979 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 75 kg |
Pomocnicy
| Data ur. | 13/09/1981 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 82 kg |
| Data ur. | 23/09/1985 |
| Wiek | 19 lat |
| Data ur. | 30/07/1976 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/08/1982 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 70 kg |
| Data ur. | 10/09/1986 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 72 kg |
| Data ur. | 30/12/1977 |
| Wiek | 27 lat |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 12/06/1980 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 76 kg |
| Data ur. | 24/04/1976 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 80 kg |
| Data ur. | 15/10/1985 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 72 kg |
Trener
Success rate in this team:
56 %
Success rate since the beginning of his career:
56 %
Pracownicy
| Bruno Synakowski | Przyszedł : 01/07/2002 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 01/07/2005 |
| Gérard Bette | Przyszedł : 01/07/1996 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 01/07/2014 |
Lista spotkań
| 07/05 | 07/05/2005 | Championnat de France Amateur 2CFA2 | 28. Kolejka28K | Beauvais B | ![]() | 1 1 | ![]() | Compiègne | |
| 14/05 | 14/05/2005 | Championnat de France Amateur 2CFA2 | 29. Kolejka29K | Compiègne | ![]() | 1 0 | ![]() | Ivry US | |
| 21/05 | 21/05/2005 | Championnat de France Amateur 2CFA2 | 30. Kolejka30K | Bayeux | ![]() | 2 4 | ![]() | Compiègne |
Klasyfikacja generalna
Championnat de France Amateur 2
| pkt. | m | z | r | p | B+ | B- | różn. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
| ![]() | Villemomble | 87 | 30 | 16 | 9 | 5 | 37 | 18 | +19 |
2
| ![]() | Caen B | 85 | 30 | 15 | 10 | 5 | 53 | 30 | +23 |
3
| ![]() | Compiègne | 84 | 30 | 14 | 12 | 4 | 39 | 27 | +12 |
4
| ![]() | Le Havre B | 81 | 30 | 14 | 9 | 7 | 59 | 35 | +24 |
5
| ![]() | Ivry US | 79 | 30 | 13 | 10 | 7 | 38 | 26 | +12 |
6
| ![]() | Amiens B | 75 | 30 | 12 | 9 | 9 | 60 | 47 | +13 |
7
| ![]() | Bayeux | 71 | 30 | 10 | 11 | 9 | 37 | 42 | -5 |
8
| ![]() | SU Dives | 69 | 30 | 11 | 6 | 13 | 40 | 46 | -6 |
9
| ![]() | FC Chartres | 66 | 30 | 9 | 9 | 12 | 35 | 31 | +4 |
10
| ![]() | Levallois | 66 | 30 | 9 | 9 | 12 | 39 | 47 | -8 |
Podsumowanie rozgrywek 2004/2005Ostatnio zaktualizowane 11/05/2026 o 22:02
Championnat de France Amateur 2 | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 14 | 12 | 4 | 39 | 27 | 12 |
| CFA 2 Groupe H | ||||||
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | R. Bergdich | ||
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Ousmane Gadio | ||
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Franck Gillion | Senlis | |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Zakaria Lamaizi | ||
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Loïc Martins | ||
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | J.-P. Dieme | Beauvais | |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | M Peltier | CLSC | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 07:00
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
20%
27%
23%
Wszystkie rozgrywki
20%
27%
23%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
53%
27%
40%
Wszystkie rozgrywki
53%
27%
40%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
40%
53%
47%
Wszystkie rozgrywki
40%
53%
47%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 2 | 3 times | 3 times |
| 1 - 0 | 4 times | 4 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 0 - 0 | 3 times | 3 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 1 - 2 | 3 times | 3 times |
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 2 | 2 times | 2 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 4 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 07:00
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 02:50
| 247 | ![]() | Douai | 1.45 pkt./m. |
| 248 | ![]() | Gravelines | 1.3 pkt./m. |
| 249 | ![]() | Lesquin | 1.59 pkt./m. |
| 250 | ![]() | SU Dives | 1.64 pkt./m. |
| 251 | ![]() | Chantilly | 1.57 pkt./m. |
| 252 | ![]() | Compiègne | 1.78 pkt./m. |
| 253 | ![]() | Tourcoing | 1.19 pkt./m. |
| 254 | ![]() | St. Hénin-Beaumont | 1.38 pkt./m. |
| 255 | ![]() | AC Évreux | 1.46 pkt./m. |
| 256 | ![]() | Versailles | 1.19 pkt./m. |
| 257 | ![]() | Baume-les-Dames | 1.51 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 14:47
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 07:00
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | 2 | 5 |
| Liga | 3 | 2 | 5 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 0 | 1 | 1 |
| Liga | 0 | 1 | 1 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 2 | 5 |
| Liga | 3 | 2 | 5 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 3 | 5 | 6 |
| Liga | 3 | 5 | 6 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 15 | 3 | 7 |
| Liga | 15 | 3 | 7 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 7 | 5 | 7 |
| Liga | 7 | 5 | 7 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 2 | 5 | 4 |
| Liga | 2 | 5 | 4 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 2 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 3 | 1 | 3 |
| Liga | 3 | 1 | 3 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 07:00
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez remisu | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 15 | 3 | 5 |
| Liga | 15 | 3 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 2 | 3 | 5 |
| Liga | 2 | 3 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 5 | 1 | |
| Liga | 5 | 1 | |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | 1 | ||
| Liga | 1 |





Portraits
Table






































Komentarze