Hambourg 2012/2013
Kadra Hambourg 2012/2013
Bramkarze
| Data ur. | 18/10/1979 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m92 |
| Waga | 88 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/01/1985 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 11/03/1980 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/02/1989 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 89 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/01/1988 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/11/1991 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/08/1983 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/06/1991 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 67 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/10/1989 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/11/1985 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 84 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/01/1987 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 25/02/1989 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/03/1986 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/08/1990 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/06/1987 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 62 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/01/1987 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/01/1988 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/05/1987 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/05/1986 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 63 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/12/1991 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/02/1983 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 17/08/1986 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/01/1988 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/07/1992 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/09/1990 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
34 %
Success rate since the beginning of his career:
50 %
Pracownicy
| Patrick Rahmen | Przyszedł : 17/10/2011 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 17/09/2013 |
| Frank Heinemann | Przyszedł : 01/07/2011 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 01/07/2013 |
| Michael Schroder | Przyszedł : 01/06/2012 |
| Dyrektor ds. rozwoju młodzieży | Odszedł : 01/09/2014 |
| Bastian Reinhardt | Przyszedł : 01/07/2011 |
| Dyrektor ds. rozwoju młodzieży | Odszedł : 01/07/2013 |
| Ronny Teuber | Przyszedł : 01/07/2010 |
| Trener Bramkarzy | Odszedł : 16/09/2014 |
| Thomas Hengen | Przyszedł : 21/10/2012 |
| Skaut | Odszedł : 30/06/2015 |
| Harald Spörl | Przyszedł : 01/07/2002 |
| Skaut | Odszedł : 01/07/2018 |
| Frank Arnesen | Przyszedł : 17/10/2011 |
| Dyrektor Sportowy | Odszedł : 23/05/2013 |
| Lee Congerton | Przyszedł : 01/07/2011 |
| Dyrektor Techniczny | Odszedł : 12/03/2014 |
| Torsten Fröhling | Przyszedł : 01/07/2011 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 01/07/2013 |
| Bernd Wehmeyer | Przyszedł : 01/08/1999 |
| Zastępca Dyrektora Wykonawczego | |
| Matthias Kreutzer | Przyszedł : 01/09/2006 |
| Pomoc Techniczna | Odszedł : 21/06/2018 |
| Marinus Bester | Przyszedł : 01/07/2003 |
| Kierownik Zespołu | Odszedł : 31/12/2015 |
Lista spotkań
| 05/05 | 05/05/2013 | BundesligaB | 32. Kolejka32K | Hambourg | ![]() | 1 1 | ![]() | Wolfsburg | |
| 11/05 | 11/05/2013 | BundesligaB | 33. Kolejka33K | Hoffenheim | ![]() | 1 4 | ![]() | Hambourg | |
| 18/05 | 18/05/2013 | BundesligaB | 34. Kolejka34K | Hambourg | ![]() | 0 1 | ![]() | Bayer Leverkusen |
Ranking FBDB
Podsumowanie rozgrywek 2012/2013Ostatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 14:47
Bundesliga | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 34 | 14 | 6 | 14 | 42 | 53 | -11 |
DFB-Pokal | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 35 | 14 | 6 | 15 | 44 | 57 | -13 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | René Adler | Bayer | |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | M. Beister | Düsseldorf | Powrót z wypożyczenia |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | M. Chrisantus | FSV Francfort | Powrót z wypożyczenia |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Artjoms Rudnevs | Lech Poznan | 3.5 Mln€ |
| 07/08 | 07/08/2012 | ![]() | Paul Scharner | Free | |
| 27/08 | 27/08/2012 | ![]() | Petr Jiracek | Wolfsburg | 4 Mln€ |
| 29/08 | 29/08/2012 | ![]() | Milan Badelj | Din. Zagreb | 4 Mln€ |
| 31/08 | 31/08/2012 | ![]() | van der Vaart | Tottenham | 13 Mln€ |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 21/10 | 21/10/2012 | ![]() | Thomas Hengen | Everton | Skaut |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 13/06 | 13/06/2012 | ![]() | M. Stepanek | Senica | |
| 28/06 | 28/06/2012 | ![]() | Mladen Petric | Fulham | Wolny Transfer |
| 11/07 | 11/07/2012 | ![]() | Paolo Guerrero | Corinthians | 3.5 Mln€ |
| 26/07 | 26/07/2012 | ![]() | M. Chrisantus | Las Palmas | |
| 26/07 | 26/07/2012 | ![]() | Gökhan Töre | Rubin Kazan | 3 Mln€ |
| 29/08 | 29/08/2012 | ![]() | David Jarolim | Evian TG | Wolny Transfer |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 16/01 | 16/01/2013 | ![]() | Robert Tesche | Düsseldorf | Wypożyczenie |
| 31/01 | 31/01/2013 | ![]() | Paul Scharner | Wigan | Wypożyczenie |
Zawodnicy zwolnieni | |||||
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Romeo Castelen | Free | |
| 30/08 | 30/08/2012 | ![]() | M. Tavares | Free | Wolny Transfer |
Pracownicy odchodzący | |||||
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 11:28
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
41%
24%
32%
Wszystkie rozgrywki
41%
22%
31%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
24%
24%
24%
Wszystkie rozgrywki
24%
22%
23%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
29%
53%
41%
Wszystkie rozgrywki
29%
56%
43%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
47%
53%
50%
Wszystkie rozgrywki
47%
56%
51%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
53%
41%
47%
Wszystkie rozgrywki
53%
39%
46%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
29
33
29
Wszystkie rozgrywki
29
33
31
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
44
39
44
Wszystkie rozgrywki
44
38
41
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 5 times | 5 times |
| 3 - 2 | 2 times | 2 times |
| 1 - 0 | 3 times | 3 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 4 - 2 | 0 times | 1 times |
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 4 | 2 times | 2 times |
| 5 - 1 | 1 times | 1 times |
| 9 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
87.5%
12.5%
Na wyjeździe
55.56%
33.33%
11.11%
Razem
70.59%
23.53%
5.88%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
87.5%
12.5%
Na wyjeździe
50%
30%
20%
Razem
66.67%
22.22%
11.11%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
11.11%
11.11%
77.78%
Na wyjeździe
14.29%
85.71%
Razem
12.5%
6.25%
81.25%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
11.11%
11.11%
77.78%
Na wyjeździe
14.29%
85.71%
Razem
12.5%
6.25%
81.25%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
32%
47%
21%
28
43
19
Min./Mecz
31%
41%
28%
28
37
26
Min./Mecz
31%
44%
25%
28
40
22
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
32%
47%
21%
28
43
19
Min./Mecz
30%
42%
28%
27
38
25
Min./Mecz
31%
45%
25%
28
40
22
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 11:28
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 14:47
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 5 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Rafael van der Vaart - 5 Gole | ||
| 16 - 30 | 13 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Heung-min Son - 10 Gole | ||
| 31 - 45 | 5 | 12 |
| Najlepszy strzelec : Heiko Westermann - 7 Gole | ||
| 46 - 60 | 7 | 11 |
| Najlepszy strzelec : Artjoms Rudnevs - 5 Gole | ||
| 61 - 75 | 9 | 12 |
| Najlepszy strzelec : Heung-min Son - 6 Gole | ||
| 76 - 90 | 5 | 8 |
| Najlepszy strzelec : Heiko Westermann - 3 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 10/05/2026 o 02:47
| 2 | ![]() | Schalke 04 | 1.71 pkt./m. |
| 3 | ![]() | Dortmund | 1.7 pkt./m. |
| 4 | ![]() | Bayer Leverkusen | 1.68 pkt./m. |
| 5 | ![]() | Werder Brema | 1.64 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Stuttgart | 1.6 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Hambourg | 1.5 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Wolfsburg | 1.35 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Hannover 96 | 1.29 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Hertha Berlin | 1.47 pkt./m. |
| 11 | ![]() | M'gladbach | 1.24 pkt./m. |
| 12 | ![]() | FC Nürnberg | 1.31 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 03:45
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 11:28
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 4 | 2 | 2 |
| Liga | 4 | 2 | 2 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 2 | 3 | 4 |
| Liga | 2 | 2 | 3 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 5 | 4 |
| Liga | 3 | 5 | 3 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 11 | 7 | 7 |
| Liga | 11 | 7 | 7 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 4 | 4 | 4 |
| Liga | 4 | 4 | 4 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 4 | 8 | 5 |
| Liga | 4 | 8 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 6 | 6 | 9 |
| Liga | 6 | 6 | 9 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 2 | 2 |
| Liga | 2 | 2 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 1 | 3 | 2 |
| Liga | 1 | 3 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 11:28
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez remisu | 1 | 7 | 2 |
| Liga | 1 | 7 | 2 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 8 | ||
| Liga | 8 | ||
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 6 | 4 | 9 |
| Liga | 6 | 4 | 9 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table































































Komentarze