Lesquin 2008/2009
Kadra Lesquin 2008/2009
Bramkarze
| Data ur. | 28/02/1979 |
| Wiek | 30 lat |
Display stats
| Data ur. | 19/03/1976 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 75 kg |
Obrońcy
| Data ur. | 10/02/1986 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/01/1977 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m93 |
| Waga | 90 kg |
Display stats
| Data ur. | 1990 |
| Wiek | 19 lat |
| Data ur. | 09/03/1976 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/06/1975 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/01/1985 |
| Wiek | 24 lat |
Display stats
| Data ur. | 13/04/1991 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 76 kg |
| Data ur. | 17/05/1980 |
| Wiek | 29 lat |
Display stats
| Data ur. | 15/07/1986 |
| Wiek | 22 lat |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 28/12/1983 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 62 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/03/1986 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/08/1987 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m74 |
Display stats
| Data ur. | 01/08/1986 |
| Wiek | 22 lat |
Display stats
| Data ur. | 03/05/1986 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/04/1989 |
| Wiek | 20 lat |
| Data ur. | 13/10/1990 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 72 kg |
| Data ur. | 07/12/1988 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 73 kg |
Napastnicy
| Data ur. | 15/10/1986 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/01/1986 |
| Wiek | 23 lat |
| Data ur. | 03/05/1987 |
| Wiek | 22 lat |
| Data ur. | 19/07/1987 |
| Wiek | 21 lat |
Display stats
| Data ur. | 08/09/1971 |
| Wiek | 37 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 65 kg |
Trener
Trener
Data ur. 18/10/1957
Wiek 51 lat
Przyszedł : 12/02/2009
Odszedł : 01/07/2012
Success rate in this team:
50 %
Success rate since the beginning of his career:
50 %
Lista spotkań
| 16/05 | 16/05/2009 | Championnat de France Amateur 2CFA2 | 28. Kolejka28K | Avion | ![]() | 3 1 | ![]() | Lesquin | |
| 23/05 | 23/05/2009 | Championnat de France Amateur 2CFA2 | 29. Kolejka29K | Lesquin | ![]() | 1 1 | ![]() | Arras | |
| 30/05 | 30/05/2009 | Championnat de France Amateur 2CFA2 | 30. Kolejka30K | Sens | ![]() | 1 1 | ![]() | Lesquin |
Podsumowanie rozgrywek 2008/2009Ostatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 06:43
Championnat de France Amateur 2 | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 9 | 11 | 10 | 24 | 31 | -7 |
| CFA 2 Groupe B | ||||||
Puchar Francji | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 32 | 10 | 11 | 11 | 25 | 35 | -10 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2008 | ![]() | A. Bangoura | ||
| 01/07 | 01/07/2008 | ![]() | Mario Ferreira | ||
| 01/07 | 01/07/2008 | ![]() | Maxence Loose | ||
| 01/07 | 01/07/2008 | ![]() | Rachid Mourabit | ||
| 01/07 | 01/07/2008 | ![]() | M. Ranschaert | VAFC B | |
| 01/09 | 01/09/2008 | ![]() | N. Lollieron | Free | |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2008 | ![]() | Chérif Oudjani | Avion | Trener |
| 12/02 | 12/02/2009 | ![]() | S. Quagebeur | Trener | |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2008 | ![]() | T. Alexandre | SC Feignies | |
| 01/07 | 01/07/2008 | ![]() | M. Debisschop | SC Feignies | |
| 01/07 | 01/07/2008 | ![]() | Jonathan Dufour | Wasquehal | Wolny Transfer |
| 01/07 | 01/07/2008 | ![]() | R. El Barkaoui | Francs Borains | |
| 01/07 | 01/07/2008 | ![]() | Rudy Giublesi | SC Feignies | |
| 01/07 | 01/07/2008 | ![]() | Mathieu Guy | Colmar | |
| 01/07 | 01/07/2008 | ![]() | Slimane Hamidi | SC Feignies | |
| 01/07 | 01/07/2008 | ![]() | Kadar Hassan | Dunajska S. | |
| 01/07 | 01/07/2008 | ![]() | J. Strzyzewski | SC Feignies | |
| 01/08 | 01/08/2008 | ![]() | Youssef Sofiane | Lille | |
| 01/01 | 01/01/2009 | ![]() | N. Lollieron | Unknown | |
| 01/03 | 01/03/2009 | ![]() | G. Debuchy | KAC Kenitra | Wolny Transfer |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2008 | ![]() | Régis Bogaert | Unknown | Trener |
| 05/08 | 05/08/2008 | ![]() | Chérif Oudjani | Lille | Trener |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 01:25
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
40%
40%
40%
Wszystkie rozgrywki
40%
41%
41%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
47%
33%
40%
Wszystkie rozgrywki
47%
35%
41%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
13%
40%
27%
Wszystkie rozgrywki
13%
41%
28%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
7%
3%
Wszystkie rozgrywki
0%
6%
3%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
7%
3%
Wszystkie rozgrywki
0%
12%
6%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
52
0
Wszystkie rozgrywki
0
52
52
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
44
0
Wszystkie rozgrywki
0
35
35
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 4 times | 4 times |
| 0 - 0 | 4 times | 4 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 3 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 4 - 0 | 2 times | 3 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 0 - 1 | 4 times | 5 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
3%
94%
3%
3
84
3
Min./Mecz
1%
97%
2%
1
87
2
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
2%
90%
7%
2
81
6
Min./Mecz
1%
95%
4%
1
85
3
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 01:25
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 04:57
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 0 | 0 |
| 16 - 30 | 0 | 1 |
| 31 - 45 | 0 | 1 |
| 46 - 60 | 1 | 2 |
| 61 - 75 | 0 | 3 |
| 76 - 90 | 0 | 0 |
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 02:45
| 130 | ![]() | Avion | 1.38 pkt./m. |
| 131 | ![]() | Épinal | 1.56 pkt./m. |
| 132 | ![]() | Andrézieux | 1.53 pkt./m. |
| 133 | ![]() | Minguettes | 1.33 pkt./m. |
| 134 | ![]() | Limoges FC | 1.31 pkt./m. |
| 135 | ![]() | Lesquin | 1.39 pkt./m. |
| 136 | ![]() | Poitiers | 1.52 pkt./m. |
| 137 | ![]() | Bourges 18 | 1.45 pkt./m. |
| 138 | ![]() | Anglet | 1.47 pkt./m. |
| 139 | ![]() | Armentières | 1.36 pkt./m. |
| 140 | ![]() | Saint-Quentin | 1.35 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 14:04
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 01:25
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | 4 | 3 |
| Liga | 1 | 4 | 3 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 2 | 3 | 3 |
| Liga | 2 | 5 | 3 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 6 | 4 | 7 |
| Liga | 6 | 6 | 8 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 2 | 8 | 6 |
| Liga | 2 | 7 | 5 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 6 | 4 | 8 |
| Liga | 6 | 4 | 8 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 2 | 8 | 5 |
| Liga | 2 | 8 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 4 | 4 | 5 |
| Liga | 4 | 6 | 6 |
| meczów bez strzelonej bramki | 3 | 4 | 2 |
| Liga | 3 | 6 | 3 |
| meczów bez straconej bramki | 5 | 3 | 6 |
| Liga | 5 | 3 | 6 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 01:25
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 2 | 3 |
| Liga | 1 | 2 | 3 |
| Meczów z rzędu bez remisu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez porażki | 6 | 1 | 2 |
| Liga | 6 | 1 | 2 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 2 | 8 | 5 |
| Liga | 2 | 8 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | 3 | 3 |
| Liga | 1 | 3 | 3 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table












































Komentarze