Lesquin 2007/2008
Kadra Lesquin 2007/2008
Bramkarze
| Data ur. | 28/02/1979 |
| Wiek | 29 lat |
| Data ur. | 19/03/1976 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 10/02/1986 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/11/1983 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/08/1982 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 69 kg |
| Data ur. | 09/03/1976 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/06/1975 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 81 kg |
| Data ur. | 15/01/1985 |
| Wiek | 23 lat |
Display stats
| Data ur. | 17/05/1980 |
| Wiek | 28 lat |
| Data ur. | 15/07/1986 |
| Wiek | 21 lat |
Pomocnicy
| Data ur. | 28/12/1983 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 62 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/03/1986 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/05/1987 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 69 kg |
| Data ur. | 01/08/1986 |
| Wiek | 21 lat |
| Data ur. | 29/02/1984 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/08/1981 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 63 kg |
| Data ur. | 03/05/1986 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 73 kg |
| Data ur. | 14/04/1985 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/04/1989 |
| Wiek | 19 lat |
| Data ur. | 21/05/1980 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/10/1990 |
| Wiek | 17 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 72 kg |
| Data ur. | 07/12/1988 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 73 kg |
Napastnicy
| Data ur. | 15/10/1986 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 78 kg |
| Data ur. | 06/10/1980 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 70 kg |
| Data ur. | 03/07/1984 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 78 kg |
| Data ur. | 08/07/1984 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/05/1987 |
| Wiek | 21 lat |
| Data ur. | 08/09/1971 |
| Wiek | 36 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 65 kg |
Trener
Success rate in this team:
37 %
Success rate since the beginning of his career:
37 %
Lista spotkań
| 11/05 | 11/05/2008 | Championnat de France AmateurCFA | 32. Kolejka32K | Rennes B | ![]() | 0 1 | ![]() | Lesquin | |
| 17/05 | 17/05/2008 | Championnat de France AmateurCFA | 33. Kolejka33K | Lesquin | ![]() | 3 1 | ![]() | Racing CF | |
| 24/05 | 24/05/2008 | Championnat de France AmateurCFA | 34. Kolejka34K | Rouen | ![]() | 3 2 | ![]() | Lesquin |
Podsumowanie rozgrywek 2007/2008Ostatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 10:27
Championnat de France Amateur | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 34 | 10 | 9 | 15 | 43 | 46 | -3 |
| CFA Groupe A | ||||||
Puchar Francji | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 8 | 1 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 37 | 12 | 9 | 16 | 52 | 54 | -2 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | G. Debuchy | Lille B | Wolny Transfer |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | A. Dewadder | ||
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Pape Yare Fall | SC Feignies | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Claude Géré | Villeneuve-d'A. | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Slimane Hamidi | Wasquehal | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Youssef Sofiane | Siegen | Wolny Transfer |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | G. Verhelle | Wasquehal | Wolny Transfer |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 30/06 | 30/06/2007 | ![]() | Edwin Pindi | Wasquehal | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Mohamed Douichi | Unknown | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Etonde-Ebelle | Vesoul | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Sandro Guruli | Lyon-Duchère | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Julien Lassalle | Armentières | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Nicolas Leroy | Unknown | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Saib Ouattara | Cambrai | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | C. Tainmont | Dunkerque | |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Éric Bourgois | Retired | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Karim Haboussi | Retired | |
| 01/07 | 01/07/2007 | ![]() | Jérôme Scache | Retired | |
Zawodnicy zwolnieni | |||||
| 21/06 | 21/06/2007 | ![]() | Anthony Savigny | Free | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 07:23
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
24%
47%
35%
Wszystkie rozgrywki
24%
44%
35%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
29%
24%
26%
Wszystkie rozgrywki
29%
22%
24%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
65%
24%
44%
Wszystkie rozgrywki
65%
28%
46%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
6%
12%
9%
Wszystkie rozgrywki
6%
11%
8%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
23
Wszystkie rozgrywki
23
19
20
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 2 | 2 times | 2 times |
| 1 - 3 | 2 times | 2 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 1 | 2 times | 2 times |
| 3 - 6 | 1 times | 1 times |
| 5 - 2 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 2 times | 2 times |
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 1 | 3 times | 3 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 3 | 0 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 5 times | 5 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 2 times | 2 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
96%
4%
0
86
4
Min./Mecz
0%
91%
9%
0
82
8
Min./Mecz
0%
93%
7%
0
84
6
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
0%
96%
4%
0
86
4
Min./Mecz
0%
91%
9%
0
82
8
Min./Mecz
0%
94%
6%
0
84
6
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 07:23
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 02:43
| 135 | ![]() | Carnoux FC | 1.7 pkt./m. |
| 136 | ![]() | Épinal | 1.53 pkt./m. |
| 137 | ![]() | Draguignan | 1.28 pkt./m. |
| 138 | ![]() | Stade briochin | 1.23 pkt./m. |
| 139 | ![]() | Carquefou | 1.25 pkt./m. |
| 140 | ![]() | Lesquin | 1.41 pkt./m. |
| 141 | ![]() | Levallois | 1.25 pkt./m. |
| 142 | ![]() | Montauban FC | 1.36 pkt./m. |
| 143 | ![]() | Vitrolles | 1.22 pkt./m. |
| 144 | ![]() | La Vitréenne | 1.54 pkt./m. |
| 145 | ![]() | Ste-Geneviève | 1.59 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 23:19
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 07:23
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | 1 | 3 |
| Liga | 3 | 1 | 3 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 2 | 5 | 3 |
| Liga | 2 | 6 | 3 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 10 | 5 |
| Liga | 3 | 13 | 7 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 10 | 7 | 7 |
| Liga | 10 | 6 | 7 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 4 | 4 | 5 |
| Liga | 4 | 4 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 5 | 5 | 6 |
| Liga | 5 | 4 | 6 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 8 | 12 | 9 |
| Liga | 8 | 11 | 9 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 5 | 3 |
| Liga | 2 | 5 | 3 |
| meczów bez straconej bramki | 4 | 2 | 2 |
| Liga | 4 | 2 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 07:23
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | ||
| Liga | 3 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez remisu | 10 | 3 | 6 |
| Liga | 10 | 3 | 6 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 3 | ||
| Liga | 3 | ||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 4 | 3 | 6 |
| Liga | 4 | 3 | 6 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 8 | 1 | 2 |
| Liga | 8 | 1 | 2 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table




















































Komentarze