Saint-Raphaël 2004/2005
Kadra Saint-Raphaël 2004/2005
Bramkarze
| Data ur. | 11/08/1980 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 80 kg |
Obrońcy
| Data ur. | 16/08/1982 |
| Wiek | 22 lat |
| Data ur. | 29/09/1979 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m69 |
| Waga | 67 kg |
| Data ur. | 17/08/1973 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 77 kg |
| Data ur. | 17/01/1980 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 69 kg |
| Data ur. | 04/09/1982 |
| Wiek | 22 lat |
| Data ur. | 24/10/1985 |
| Wiek | 19 lat |
Pomocnicy
| Data ur. | 15/02/1983 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 72 kg |
| Data ur. | 19/08/1981 |
| Wiek | 23 lat |
| Data ur. | 13/10/1978 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m68 |
| Waga | 59 kg |
| Data ur. | 20/05/1982 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 73 kg |
| Data ur. | 23/08/1985 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 70 kg |
| Data ur. | 26/11/1983 |
| Wiek | 21 lat |
Napastnicy
| Data ur. | 23/09/1978 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/03/1978 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m71 |
| Waga | 62 kg |
| Data ur. | 07/04/1979 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 70 kg |
| Data ur. | 11/07/1979 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 78 kg |
Trener
Success rate in this team:
33 %
Success rate since the beginning of his career:
33 %
Lista spotkań
| 07/05 | 07/05/2005 | Championnat de France Amateur 2CFA2 | 28. Kolejka28K | Saint-Raphaël | ![]() | 4 3 | ![]() | CA Bastia | |
| 14/05 | 14/05/2005 | Championnat de France Amateur 2CFA2 | 29. Kolejka29K | Cassis-Carnoux | ![]() | 4 1 | ![]() | Saint-Raphaël | |
| 21/05 | 21/05/2005 | Championnat de France Amateur 2CFA2 | 30. Kolejka30K | Saint-Raphaël | ![]() | 3 3 | ![]() | Borgo FC |
Podsumowanie rozgrywek 2004/2005Ostatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 01:21
Championnat de France Amateur 2 | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 10 | 10 | 10 | 50 | 45 | 5 |
| CFA 2 Groupe D | ||||||
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Rudy Almanza | Gap | |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | J.-M. Caulet | Draguignan | |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | A. Chaouatti | ||
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | F. Daquin | Cannes B | |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Mohamed Mokrane | ||
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Cédric Mouret | Istres | |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Michel Troin | Ivory Coast | Trener |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Boubacar Barry | Blois | |
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | C. Hamlaoui | Fréjus | |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2004 | ![]() | Éric Boucher | Trener | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 03:47
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
27%
20%
23%
Wszystkie rozgrywki
27%
20%
23%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
33%
7%
20%
Wszystkie rozgrywki
33%
7%
20%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
47%
60%
53%
Wszystkie rozgrywki
47%
60%
53%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
7%
3%
Wszystkie rozgrywki
0%
7%
3%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
15
0
Wszystkie rozgrywki
0
15
15
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
34
0
Wszystkie rozgrywki
0
34
34
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 5 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 4 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 0 | 3 times | 3 times |
| 0 - 0 | 2 times | 2 times |
| 4 - 3 | 1 times | 1 times |
| 3 - 3 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 1 | 2 times | 2 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 3 times | 3 times |
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 4 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 9 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
1%
97%
1%
1
87
1
Min./Mecz
1%
99%
1%
1
89
1
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
1%
97%
1%
1
87
1
Min./Mecz
1%
99%
1%
1
89
1
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 03:47
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 08:45
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 1 | 0 |
| 16 - 30 | 0 | 0 |
| 31 - 45 | 0 | 1 |
| 46 - 60 | 0 | 0 |
| 61 - 75 | 0 | 1 |
| 76 - 90 | 0 | 0 |
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 02:50
| 125 | ![]() | Bayonne | 1.71 pkt./m. |
| 126 | ![]() | Villefranche Beaujolais | 1.36 pkt./m. |
| 127 | ![]() | Joué | 1.23 pkt./m. |
| 128 | ![]() | Haguenau | 1.4 pkt./m. |
| 129 | ![]() | Endoume | 1.37 pkt./m. |
| 130 | ![]() | Saint-Raphaël | 1.31 pkt./m. |
| 131 | ![]() | Plabennec | 1.38 pkt./m. |
| 132 | ![]() | Saint-Georges | 1.34 pkt./m. |
| 133 | ![]() | Avion | 1.57 pkt./m. |
| 134 | ![]() | Roye-Noyon | 1.66 pkt./m. |
| 135 | ![]() | Arles | 1.5 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 15/05/2026 o 14:47
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 03:47
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | 1 | 3 |
| Liga | 3 | 1 | 3 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 2 | 3 | 2 |
| Liga | 2 | 3 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 12 | 6 |
| Liga | 2 | 12 | 6 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 4 | 5 | 7 |
| Liga | 4 | 5 | 7 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 7 | 3 | 5 |
| Liga | 7 | 3 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 6 | 4 | 8 |
| Liga | 6 | 4 | 8 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 8 | 10 | 8 |
| Liga | 8 | 10 | 8 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 1 | 3 |
| Liga | 2 | 1 | 3 |
| meczów bez straconej bramki | 5 | 1 | 1 |
| Liga | 5 | 1 | 1 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 14/05/2026 o 03:47
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 5 | ||
| Liga | 5 | ||
| Meczów z rzędu bez porażki | 7 | 1 | |
| Liga | 7 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 4 | 4 | 8 |
| Liga | 4 | 4 | 8 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 2 | 10 | 4 |
| Liga | 2 | 10 | 4 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table































Komentarze