Häcken 2019
Kadra Häcken 2019
Bramkarze
| Data ur. | 26/08/1983 |
| Wiek | 35 lat |
| Wzrost | 1m93 |
| Waga | 96 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/07/1988 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 90 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/08/1986 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m93 |
| Waga | 93 kg |
| Data ur. | 21/11/1991 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 88 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 10/03/1988 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 87 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/06/1989 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 84 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/02/1994 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m97 |
| Waga | 84 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/05/1995 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/01/2000 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/06/2001 |
| Wiek | 18 lat |
| Data ur. | 23/06/1983 |
| Wiek | 36 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/11/1992 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/11/1996 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m78 |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 07/09/1997 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 29/11/1984 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/07/1987 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/10/2003 |
| Wiek | 15 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/04/1991 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/02/1986 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/07/1996 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m86 |
Display stats
| Data ur. | 24/06/1999 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/06/1998 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/10/2000 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m84 |
Napastnicy
| Data ur. | 26/05/1990 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/06/1994 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m72 |
Display stats
| Data ur. | 09/03/1986 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/08/2000 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/10/1993 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/03/1991 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/05/1997 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m97 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/04/2001 |
| Wiek | 18 lat |
Trener
Success rate in this team:
53 %
Success rate since the beginning of his career:
50 %
Pracownicy
| Christian Lundström | Przyszedł : 01/01/2017 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 01/01/2022 |
| Christoffer Källqvist | Przyszedł : 01/01/2019 |
| Trener Bramkarzy | |
| Jesper Ljung | Przyszedł : 01/01/2017 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 01/01/2022 |
Lista spotkań
| 19/10 | 19/10/2019 | AllsvenskanA | 28. Kolejka28K | Helsingborgs IF | ![]() | 0 2 | ![]() | Häcken | |
| 27/10 | 27/10/2019 | AllsvenskanA | 29. Kolejka29K | Häcken | ![]() | 0 1 | ![]() | IFK Norrköping | |
| 02/11 | 02/11/2019 | AllsvenskanA | 30. Kolejka30K | Hammarby | ![]() | 4 1 | ![]() | Häcken |
Ranking FBDB
Podsumowanie rozgrywek 2019Ostatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 17:26
Allsvenskan | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 14 | 7 | 9 | 44 | 29 | 15 |
Svenska Cupen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 6 | 6 | 0 | 0 | 21 | 4 | 17 |
| Groupe E | ||||||
Liga Europy | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | -3 |
Svenska Cupen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 39 | 21 | 8 | 10 | 68 | 37 | 31 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 04/12 | 04/12/2018 | ![]() | O. Sverrisson | Mjällby | |
| 01/01 | 01/01/2019 | ![]() | B. Arapovic | ||
| 01/01 | 01/01/2019 | ![]() | A. Nilsson | ||
| 01/01 | 01/01/2019 | ![]() | Rasmus Wendt | ||
| 29/01 | 29/01/2019 | ![]() | Ahmed Yasin | Al Khor | Wolny Transfer |
| 01/02 | 01/02/2019 | ![]() | Kwame Kizito | libre | |
| 04/07 | 04/07/2019 | ![]() | Alexander Nadj | libre | |
| 13/08 | 13/08/2019 | ![]() | Gustaf Nilsson | Vejle | |
Pracownicy przychodzący | |||||
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 18/12 | 18/12/2018 | ![]() | Robin Wallinder | Ljungskile SK | |
| 29/12 | 29/12/2018 | ![]() | Lucas Hedlund | Utsiktens | Wolny Transfer |
| 10/01 | 10/01/2019 | ![]() | Ali Suljic | Brommapojk. | |
| 23/01 | 23/01/2019 | ![]() | Emir Bosnic | Utsiktens | |
| 31/01 | 31/01/2019 | ![]() | Rasmus Wendt | AZ U-19 | |
| 23/07 | 23/07/2019 | ![]() | Mohammed Nasiru | Levski | 250 Tys.€ |
| 13/08 | 13/08/2019 | ![]() | A. Jeremejeff | Dresde | 1 Mln€ |
| 26/08 | 26/08/2019 | ![]() | Juhani Ojala | Vejle | |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 03/01 | 03/01/2019 | ![]() | Kevin Ackermann | Fiorentina U-20 | Wypożyczenie |
Zawodnicy zwolnieni | |||||
| 18/07 | 18/07/2019 | ![]() | Mervan Celik | libre | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 17:26
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
13%
27%
20%
Wszystkie rozgrywki
18%
28%
21%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
33%
40%
37%
Wszystkie rozgrywki
35%
44%
38%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
53%
33%
43%
Wszystkie rozgrywki
59%
39%
51%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
60%
47%
53%
Wszystkie rozgrywki
59%
50%
56%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
40%
40%
40%
Wszystkie rozgrywki
41%
33%
36%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
50
49
47
Wszystkie rozgrywki
47
45
45
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
45
45
44
Wszystkie rozgrywki
44
45
45
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 3 - 0 | 2 times | 3 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 1 - 2 | 3 times | 3 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 3 | 0 times | 1 times |
| 4 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 4 | 0 times | 1 times |
| 1 - 1 | 3 times | 3 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 4 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 2 times | 3 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 3 | 0 times | 1 times |
| 0 - 2 | 2 times | 2 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
88.89%
11.11%
Na wyjeździe
85.71%
14.29%
Razem
87.5%
12.5%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
90%
10%
Na wyjeździe
88.89%
11.11%
Razem
90.91%
9.09%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
16.67%
83.33%
Na wyjeździe
33.33%
66.67%
Razem
25%
75%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
14.29%
85.71%
Na wyjeździe
33.33%
66.67%
Razem
7.14%
21.43%
71.43%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
27%
56%
17%
24
50
15
Min./Mecz
21%
63%
16%
19
57
14
Min./Mecz
24%
60%
16%
22
54
15
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
29%
53%
18%
26
48
16
Min./Mecz
26%
61%
13%
24
55
12
Min./Mecz
29%
56%
15%
26
50
14
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 17:26
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 19:30
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 5 | 3 |
| Najlepszy strzelec : Joona Toivio - 2 Gole | ||
| 16 - 30 | 7 | 6 |
| Najlepszy strzelec : Alexander Jeremejeff - 4 Gole | ||
| 31 - 45 | 12 | 4 |
| Najlepszy strzelec : Joona Toivio - 3 Gole | ||
| 46 - 60 | 14 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Paulinho Guerreiro - 5 Gole | ||
| 61 - 75 | 13 | 5 |
| Najlepszy strzelec : Kwame Kizito - 6 Gole | ||
| 76 - 90 | 17 | 11 |
| Najlepszy strzelec : Viktor Lundberg - 4 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 03:18
| 1 | ![]() | Malmö FF | 2.03 pkt./m. |
| 2 | ![]() | AIK Solna | 1.88 pkt./m. |
| 3 | ![]() | Elfsborg | 1.59 pkt./m. |
| 4 | ![]() | IFK Norrköping | 1.71 pkt./m. |
| 5 | ![]() | Häcken | 1.56 pkt./m. |
| 6 | ![]() | IFK Göteborg | 1.54 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Djurgaardens IF | 1.54 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Helsingborgs IF | 1.57 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Kalmar | 1.25 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Orebro | 1.33 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 04:49
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 17:26
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | 3 | 5 |
| Liga | 3 | 2 | 3 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 4 | 2 | 5 |
| Liga | 4 | 2 | 5 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 11 | 4 | 6 |
| Liga | 9 | 5 | 6 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 3 | 6 | 8 |
| Liga | 5 | 5 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 7 | 4 | 9 |
| Liga | 12 | 3 | 8 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 8 | 3 | 6 |
| Liga | 7 | 3 | 4 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 2 | 3 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 3 | 2 | 3 |
| Liga | 3 | 2 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 17:26
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 4 | 1 | 2 |
| Liga | 4 | 1 | 2 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 1 | 2 | 3 |
| Liga | 1 | 2 | 3 |
| Meczów z rzędu bez porażki | |||
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 8 | 1 | 2 |
| Liga | 7 | 1 | 2 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table




































































Komentarze