Häcken 2013
Kadra Häcken 2013
Bramkarze
| Data ur. | 26/08/1983 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m93 |
| Waga | 96 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/04/1987 |
| Wiek | 26 lat |
Display stats
| Data ur. | 03/07/1993 |
| Wiek | 19 lat |
Obrońcy
| Data ur. | 11/01/1988 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/01/1988 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m92 |
| Waga | 83 kg |
| Data ur. | 09/08/1992 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/06/1994 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m92 |
| Data ur. | 22/10/1979 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 86 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/03/1987 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/10/1994 |
| Wiek | 18 lat |
| Data ur. | 23/06/1983 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 10/08/1986 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m75 |
Display stats
| Data ur. | 04/06/1979 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 25/03/1994 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m80 |
Display stats
| Data ur. | 11/11/1996 |
| Wiek | 16 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 68 kg |
| Data ur. | 11/11/1996 |
| Wiek | 16 lat |
| Wzrost | 1m78 |
Pomocnicy
| Data ur. | 22/10/1985 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m78 |
Display stats
| Data ur. | 14/07/1992 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 67 kg |
Display stats
| Data ur. | 24/03/1979 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/01/1995 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/07/1987 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 77 kg |
| Data ur. | 20/04/1982 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/12/1985 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/08/1994 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 77 kg |
| Data ur. | 04/09/1980 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/01/1995 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/06/1988 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/04/1979 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 05/10/1988 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/04/1996 |
| Wiek | 17 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 90 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/04/1995 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m80 |
Display stats
| Data ur. | 15/11/1994 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Data ur. | 06/06/1994 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m72 |
Display stats
| Data ur. | 14/10/1990 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/01/1984 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/03/1993 |
| Wiek | 20 lat |
Trener
Trener
Data ur. 22/08/1959
Wiek 53 lat
Przyszedł : 01/01/2009
Odszedł : 10/11/2016
Success rate in this team:
45 %
Success rate since the beginning of his career:
45 %
Lista spotkań
| 20/10 | 20/10/2013 | AllsvenskanA | 28. Kolejka28K | Elfsborg | ![]() | 0 0 | ![]() | Häcken | |
| 25/10 | 25/10/2013 | AllsvenskanA | 29. Kolejka29K | Häcken | ![]() | 1 3 | ![]() | Halmstads | |
| 03/11 | 03/11/2013 | AllsvenskanA | 30. Kolejka30K | Aatvidabergs | ![]() | 2 2 | ![]() | Häcken |
Ranking FBDB
Podsumowanie rozgrywek 2013Ostatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 13:36
Allsvenskan | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 10 | 7 | 13 | 37 | 41 | -4 |
Svenska Cupen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 2 | 4 |
(C3) Europa League | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 |
Svenska Cupen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 38 | 14 | 8 | 16 | 48 | 48 | 0 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2013 | ![]() | Hosam Aiesh | ||
| 01/01 | 01/01/2013 | ![]() | Fredrik Björck | Tromsö | Wolny Transfer |
| 01/01 | 01/01/2013 | ![]() | M. El Kabir | Mjällby | |
| 01/01 | 01/01/2013 | ![]() | Simon Gustafson | Fässbergs IF | |
| 01/01 | 01/01/2013 | ![]() | S. Gustafson | ||
| 01/01 | 01/01/2013 | ![]() | Rasmus Iversen | ||
| 01/01 | 01/01/2013 | ![]() | Mika Ojala | Inter Turku | |
| 01/01 | 01/01/2013 | ![]() | C. Strandberg | ||
| 01/01 | 01/01/2013 | ![]() | Eduard Zuta | ||
| 04/01 | 04/01/2013 | ![]() | Joel Andersson | ||
| 04/01 | 04/01/2013 | ![]() | Adam Andersson | VF | |
| 08/02 | 08/02/2013 | ![]() | Reuben Ayarna | Wolny | |
| 04/03 | 04/03/2013 | ![]() | Abdel Bouraima | Nieznany | |
| 04/03 | 04/03/2013 | ![]() | Diarrassouba | Nieznany | |
| 01/07 | 01/07/2013 | ![]() | Garcia Olsson | ||
| 01/07 | 01/07/2013 | ![]() | David Lager | ||
| 19/08 | 19/08/2013 | ![]() | M. Lebedynski | Wolny | |
| 19/08 | 19/08/2013 | ![]() | Yago Fernández | Wolny | |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 20/12 | 20/12/2012 | ![]() | H. Andersson | GAIS | |
| 01/01 | 01/01/2013 | ![]() | Tom Söderberg | Elfsborg | |
| 01/01 | 01/01/2013 | ![]() | Majeed Waris | Spartak | 2.9 Mln€ |
| 07/01 | 07/01/2013 | ![]() | Elvby Karlsson | Osters IF | |
| 09/01 | 09/01/2013 | ![]() | Jimmy Dixon | Boluspor | |
| 10/01 | 10/01/2013 | ![]() | Andreas Almroth | Oddevold | |
| 15/01 | 15/01/2013 | ![]() | J. Westermark | Oddevold | |
| 20/02 | 20/02/2013 | ![]() | P. Johansson | Torslanda | |
| 21/02 | 21/02/2013 | ![]() | Andreas Drugge | GAIS | |
| 08/07 | 08/07/2013 | ![]() | Abdel Bouraima | Örgryte | |
Zawodnicy zwolnieni | |||||
| 01/01 | 01/01/2013 | ![]() | Filip Pivkovski | Wolny | |
| 29/04 | 29/04/2013 | ![]() | Daniel Forsell | Wolny | |
| 10/06 | 10/06/2013 | ![]() | Andrés Vasquez | Wolny | |
| 01/08 | 01/08/2013 | ![]() | Reuben Ayarna | Wolny | |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2013 | ![]() | J. Waalemark | Wolny | Trener Młodzieży |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 17:50
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
33%
47%
40%
Wszystkie rozgrywki
26%
42%
34%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
40%
33%
37%
Wszystkie rozgrywki
42%
37%
39%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
47%
40%
43%
Wszystkie rozgrywki
47%
42%
45%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
53%
27%
40%
Wszystkie rozgrywki
58%
32%
45%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
47%
53%
50%
Wszystkie rozgrywki
42%
53%
47%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
39
42
42
Wszystkie rozgrywki
42
42
42
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
33
38
36
Wszystkie rozgrywki
36
40
38
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 2 | 0 times | 2 times |
| 2 - 0 | 2 times | 3 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 4 - 0 | 2 times | 2 times |
| 1 - 0 | 2 times | 3 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 2 times | 2 times |
| 0 - 2 | 2 times | 2 times |
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 3 | 1 times | 2 times |
| 0 - 0 | 3 times | 3 times |
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 4 - 2 | 1 times | 1 times |
| 5 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 2 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 2 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 0 - 1 | 0 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
87.5%
12.5%
Na wyjeździe
75%
25%
Razem
83.33%
8.33%
8.33%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
81.82%
9.09%
9.09%
Na wyjeździe
83.33%
16.67%
Razem
82.35%
5.88%
11.76%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
100%
Na wyjeździe
37.5%
62.5%
Razem
20%
80%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
40%
60%
Razem
22.22%
77.78%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
22%
52%
26%
20
47
23
Min./Mecz
15%
54%
31%
14
48
28
Min./Mecz
19%
53%
29%
17
47
26
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
24%
51%
25%
21
46
23
Min./Mecz
19%
53%
28%
17
47
25
Min./Mecz
21%
52%
27%
19
47
24
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 17:50
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 15:16
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 6 | 4 |
| Najlepszy strzelec : René Makondele - 4 Gole | ||
| 16 - 30 | 4 | 6 |
| Najlepszy strzelec : Moestafa El Kabir - 4 Gole | ||
| 31 - 45 | 7 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Moestafa El Kabir - 6 Gole | ||
| 46 - 60 | 8 | 9 |
| Najlepszy strzelec : Moestafa El Kabir - 6 Gole | ||
| 61 - 75 | 11 | 15 |
| Najlepszy strzelec : Martin Ericsson - 8 Gole | ||
| 76 - 90 | 12 | 7 |
| Najlepszy strzelec : Bjorn Anklev - 5 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 03:18
| 6 | ![]() | AIK Solna | 1.69 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Djurgaardens IF | 1.42 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Gefle | 1.25 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Halmstads | 1.25 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Orebro | 1.43 pkt./m. |
| 11 | ![]() | Häcken | 1.53 pkt./m. |
| 12 | ![]() | Hammarby | 1.42 pkt./m. |
| 13 | ![]() | GAIS | 1.26 pkt./m. |
| 14 | ![]() | Trelleborgs | 1.21 pkt./m. |
| 15 | ![]() | IFK Norrköping | 1.42 pkt./m. |
| 16 | ![]() | Mjällby | 1.41 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 13:18
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 17:50
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 4 | 3 | 2 |
| Liga | 4 | 3 | 2 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 4 | 3 | 4 |
| Liga | 5 | 3 | 5 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 5 | 5 | 5 |
| Liga | 6 | 8 | 6 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 12 | 7 | 7 |
| Liga | 10 | 8 | 10 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 4 | 3 | 5 |
| Liga | 4 | 3 | 4 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 5 | 3 | 5 |
| Liga | 5 | 3 | 4 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 5 | 6 | 5 |
| Liga | 6 | 6 | 7 |
| meczów bez strzelonej bramki | 3 | 3 | 2 |
| Liga | 3 | 3 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 3 | 2 | 4 |
| Liga | 3 | 2 | 4 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 17:50
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 5 | 3 |
| Liga | 1 | 8 | 3 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 12 | ||
| Liga | 10 | ||
| Meczów z rzędu bez porażki | 3 | 1 | |
| Liga | 3 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 5 | 1 | 2 |
| Liga | 5 | 1 | 2 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table







































































Komentarze