Trelleborgs 2011
Kadra Trelleborgs 2011
Bramkarze
| Data ur. | 31/01/1988 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/02/1983 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 93 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/02/1991 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m94 |
| Waga | 90 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/06/1989 |
| Wiek | 22 lat |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 14/07/1977 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/08/1984 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 03/05/1983 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 82 kg |
| Data ur. | 30/08/1987 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 17/05/1989 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/03/1985 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/03/1991 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/06/1993 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 75 kg |
| Data ur. | 28/03/1990 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 76 kg |
| Data ur. | 19/01/1983 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 28/09/1989 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 70 kg |
| Data ur. | 27/03/1990 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 16/05/1985 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/04/1981 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 18/01/1987 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 20/12/1980 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/03/1990 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m93 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/05/1990 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/01/1992 |
| Wiek | 19 lat |
| Data ur. | 22/10/1988 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m71 |
| Waga | 63 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/12/1989 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 71 kg |
| Data ur. | 27/03/1985 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 77 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 27/09/1986 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 13/06/1985 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 84 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/03/1982 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/01/1989 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 85 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/09/1987 |
| Wiek | 23 lat |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
36 %
Success rate since the beginning of his career:
43 %
Pracownicy
| Alf Westerberg | Przyszedł : 01/01/2008 |
| Asystent Trenera | Odszedł : 07/11/2011 |
| Alexander Tengryd | Przyszedł : 01/01/2007 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 31/12/2012 |
Lista spotkań
| 02/10 | 02/10/2011 | AllsvenskanA | 28. Kolejka28K | Häcken | ![]() | 1 0 | ![]() | Trelleborgs | |
| 16/10 | 16/10/2011 | AllsvenskanA | 29. Kolejka29K | Trelleborgs | ![]() | 1 2 | ![]() | Mjällby | |
| 23/10 | 23/10/2011 | AllsvenskanA | 30. Kolejka30K | Elfsborg | ![]() | 3 0 | ![]() | Trelleborgs |
Ranking FBDB
Podsumowanie rozgrywek 2011Ostatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 19:54
Allsvenskan | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 7 | 4 | 19 | 39 | 64 | -25 |
Svenska Cupen | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 32 | 8 | 4 | 20 | 42 | 67 | -25 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | J. Aakerman | ||
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Erdin Demir | ||
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Andreas Grahm | Unknown | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Thiago | Mosor | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Tuomo Turunen | IFK Göteborg | |
| 01/08 | 01/08/2011 | ![]() | Zlatan Azinovic | Kalmar | |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 04/08 | 04/08/2011 | ![]() | David Simbo | Motala | Wypożyczenie |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 30/12 | 30/12/2010 | ![]() | Tuomo Turunen | IFK Göteborg | Powrót z wypożyczenia |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Andreas Drugge | IFK Göteborg | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Max Fuxberg | LB07 | |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | P. Milenkovic | Obrenovac | Wolny Transfer |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Max Nilsson | GIF Nike | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Ade Runsewe | HB Köge | |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | D. Jovanovic | LB07 | Wypożyczenie |
| 01/01 | 01/01/2011 | ![]() | Nichlas Schön | Höllvikens | Wypożyczenie |
| 28/02 | 28/02/2011 | ![]() | Zoran Jovanovic | LB07 | Wypożyczenie |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 01:59
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
20%
27%
23%
Wszystkie rozgrywki
20%
24%
22%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
20%
7%
13%
Wszystkie rozgrywki
20%
6%
13%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
60%
67%
63%
Wszystkie rozgrywki
60%
71%
66%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
40%
40%
40%
Wszystkie rozgrywki
40%
41%
41%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
60%
60%
60%
Wszystkie rozgrywki
60%
59%
59%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
49
43
49
Wszystkie rozgrywki
49
45
47
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
36
31
36
Wszystkie rozgrywki
36
33
34
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 4 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 3 times | 3 times |
| 3 - 2 | 2 times | 2 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 3 times | 3 times |
| 1 - 4 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 2 times | 2 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 2 times |
| 1 - 1 | 3 times | 3 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 2 times |
| 4 - 2 | 1 times | 1 times |
| 7 - 3 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 2 times | 2 times |
| 4 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
66.67%
33.33%
Na wyjeździe
33.33%
33.33%
33.33%
Razem
50%
16.67%
33.33%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
66.67%
33.33%
Na wyjeździe
42.86%
28.57%
28.57%
Razem
53.85%
15.38%
30.77%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
11.11%
11.11%
77.78%
Na wyjeździe
11.11%
88.89%
Razem
5.56%
11.11%
83.33%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
11.11%
11.11%
77.78%
Na wyjeździe
10%
90%
Razem
5.26%
10.53%
84.21%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
19%
41%
40%
17
37
36
Min./Mecz
11%
44%
46%
10
39
41
Min./Mecz
15%
42%
43%
13
38
38
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
19%
41%
40%
17
37
36
Min./Mecz
12%
44%
44%
11
39
40
Min./Mecz
15%
43%
42%
14
38
38
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 01:59
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 04:22
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 2 | 10 |
| 16 - 30 | 7 | 13 |
| Najlepszy strzelec : Fredrik Jensen - 4 Gole | ||
| 31 - 45 | 2 | 10 |
| 46 - 60 | 16 | 10 |
| Najlepszy strzelec : Fredrik Jensen - 8 Gole | ||
| 61 - 75 | 5 | 5 |
| Najlepszy strzelec : Magnus Andersson - 3 Gole | ||
| 76 - 90 | 10 | 19 |
| Najlepszy strzelec : Kristian Haynes - 10 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 07:19
| 7 | ![]() | AIK Solna | 1.61 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Orebro | 1.44 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Halmstads | 1.23 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Hammarby | 1.42 pkt./m. |
| 11 | ![]() | Gefle | 1.27 pkt./m. |
| 12 | ![]() | Trelleborgs | 1.33 pkt./m. |
| 13 | ![]() | Häcken | 1.59 pkt./m. |
| 14 | ![]() | GAIS | 1.35 pkt./m. |
| 15 | ![]() | Örgryte | 1.24 pkt./m. |
| 16 | ![]() | GIF Sundsvall | 1.28 pkt./m. |
| 17 | ![]() | Landskrona BoIS | 1.33 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 04:10
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 01:59
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 3 | 2 | 4 |
| Liga | 3 | 1 | 3 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 3 | 8 | 7 |
| Liga | 3 | 7 | 6 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 5 | 12 | 10 |
| Liga | 5 | 11 | 10 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 13 | 8 | 16 |
| Liga | 13 | 7 | 15 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 3 | 5 | 7 |
| Liga | 3 | 4 | 6 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 6 | 11 | 12 |
| Liga | 6 | 9 | 11 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 5 | 13 | 10 |
| Liga | 5 | 11 | 10 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 2 | 2 |
| Liga | 2 | 2 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 1 | 1 |
| Liga | 2 | 1 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 01:59
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 1 | 2 | 3 |
| Liga | 1 | 2 | 3 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 5 | 12 | 10 |
| Liga | 5 | 11 | 10 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 1 | 2 | 3 |
| Liga | 1 | 2 | 3 |
| Meczów z rzędu bez porażki | |||
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 2 | ||
| Liga | 2 | ||
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 5 | 13 | 10 |
| Liga | 5 | 11 | 10 |
| meczów bez strzelonej bramki | 2 | 1 | |
| Liga | 2 | 1 | |
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table



















































Komentarze