UD Mérida 2012/2013
MiastoMérida
Pełna nazwaUnión Deportiva Mérida
Data założenia1990
Rok rozwiązania2013
Stadion Estadio Romano
Oficjalna strona internetowahttp://www.meridauniondeportiva.es
Kadra UD Mérida 2012/2013
Obrońcy
Odszedł : 10/07/2015
| Data ur. | 31/07/1981 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m95 |
| Waga | 86 kg |
Odszedł : 01/01/2013
| Data ur. | 05/08/1985 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 79 kg |
Pomocnicy
Odszedł : 01/07/2013
| Data ur. | 02/10/1985 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 74 kg |
Odszedł : 01/07/2013
| Data ur. | 29/07/1987 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 76 kg |
Odszedł : 01/07/2013
| Data ur. | 23/04/1992 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m75 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Ito | Diter Zafra | |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Jorge | Real Betis C | |
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Manuel Parra | UD Badajoz | |
| 06/09 | 06/09/2012 | ![]() | R. C. Mansilla | Free | Wolny Transfer |
| 02/11 | 02/11/2012 | ![]() | M. Intxausti | Free | Wolny Transfer |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2013 | ![]() | Ito | Extremadura | |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/07 | 01/07/2012 | ![]() | Sergio Benito | Retired | |
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 02:44
Ten ranking jest wyliczony na podstawie sumy ligowych spotkań kraju między 2003 i 2013 ważonej przez poziom turnieju, w którym występowały zespoły. Punkty za mecz są wyliczane w oparciu o zasadę 3-punktowego zwycięstwa oraz 1-punktowego remisu.
| 126 | ![]() | Águilas CF | 1 pkt./m. |
| 127 | ![]() | Lanzarote | 0.97 pkt./m. |
| 128 | ![]() | Izarra | 0.97 pkt./m. |
| 129 | ![]() | Cerro Reyes | 0.83 pkt./m. |
| 130 | ![]() | Yeclano | 0.79 pkt./m. |
| 131 | ![]() | UD Mérida | 1.63 pkt./m. |
| 132 | ![]() | San Fernando CD | 1.47 pkt./m. |
| 133 | ![]() | Tudelano | 1.47 pkt./m. |
| 134 | ![]() | Fuenlabrada | 1.47 pkt./m. |
| 135 | ![]() | Sanluqueño | 1.32 pkt./m. |
| 136 | ![]() | Santiago | 1.32 pkt./m. |
Pierwsze dane zebrane na footballdatabase.eu w dniu 30/08/2003. Wszelkie informacje zebrane przed tą datą, jeżeli istnieją, mogą być niekompletne.





Portraits
Table


















Komentarze