Bodens 2014
MiastoBoden
Pełna nazwaBodens BK
Zdrobnienie BBK
Data założenia1916
Stadion Björknäsvallen
Oficjalna strona internetowahttp://www.bodensbk.bd.se/fotboll/
Kadra Bodens 2014
Bramkarze
Odszedł : 01/01/2015
| Data ur. | 17/07/1992 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m88 |
Obrońcy
Odszedł : 19/03/2015
| Data ur. | 29/04/1984 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 78 kg |
Odszedł : 01/01/2015
| Data ur. | 17/05/1989 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 70 kg |
Pomocnicy
Odszedł : 19/02/2015
| Data ur. | 25/03/1989 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m91 |
Odszedł : 01/01/2016
| Data ur. | 10/08/1992 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m85 |
Odszedł : 01/01/2015
| Data ur. | 03/01/1995 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 65 kg |
Odszedł : 24/01/2017
| Data ur. | 03/11/1989 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m83 |
Odszedł : 01/08/2015
| Data ur. | 20/02/1994 |
| Wiek | 20 lat |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/01 | 01/01/2014 | ![]() | Eddy Prugh | Nieznany | |
| 01/01 | 01/01/2014 | ![]() | Turpeenniemi | Nieznany | |
| 06/02 | 06/02/2014 | ![]() | Gino Mauro | Wolny | |
| 08/02 | 08/02/2014 | ![]() | Andy Lorei | Wolny | Wolny Transfer |
| 24/03 | 24/03/2014 | ![]() | Danny Waring | Nieznany | |
| 01/07 | 01/07/2014 | ![]() | Philip Olofsson | GIF Sundsvall | |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 19/12 | 19/12/2013 | ![]() | Emil Johansson | IFK Luleaa | |
| 01/01 | 01/01/2014 | ![]() | Fredrik Espling | Nieznany | |
| 01/01 | 01/01/2014 | ![]() | F. Lundgren | Pitea IF | |
| 01/01 | 01/01/2014 | ![]() | Alex Molano | Dallas City | |
| 10/07 | 10/07/2014 | ![]() | Danny Waring | Nieznany | |
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 02:52
Ten ranking jest wyliczony na podstawie sumy ligowych spotkań kraju między 2005 i 2014 ważonej przez poziom turnieju, w którym występowały zespoły. Punkty za mecz są wyliczane w oparciu o zasadę 3-punktowego zwycięstwa oraz 1-punktowego remisu.
| 33 | ![]() | Varbergs BoIS | 1.21 pkt./m. |
| 34 | ![]() | Ostersunds | 1.4 pkt./m. |
| 35 | ![]() | IK Sirius | 1.23 pkt./m. |
| 36 | ![]() | Qviding FIF | 0.67 pkt./m. |
| 37 | ![]() | Trollhättan | 0.92 pkt./m. |
| 38 | ![]() | Västeraas SK | 0.92 pkt./m. |
| 39 | ![]() | Umeaa FC | 0.65 pkt./m. |
| 40 | ![]() | Bodens | 1.07 pkt./m. |
| 41 | ![]() | Vasalunds | 0.97 pkt./m. |
| 42 | ![]() | VF | 0.83 pkt./m. |
| 43 | ![]() | Husqvarna | 0.73 pkt./m. |
Pierwsze dane zebrane na footballdatabase.eu w dniu 09/04/2005. Wszelkie informacje zebrane przed tą datą, jeżeli istnieją, mogą być niekompletne.





Portraits
Table
















Komentarze