Modena 2000/2001
Kadra Modena 2000/2001
Bramkarze
| Data ur. | 02/07/1970 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m93 |
| Waga | 86 kg |
| Data ur. | 12/01/1972 |
| Wiek | 29 lat |
Obrońcy
| Data ur. | 18/11/1974 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 77 kg |
| Data ur. | 20/10/1976 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 73 kg |
| Data ur. | 05/09/1971 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 79 kg |
| Data ur. | 16/11/1970 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 72 kg |
| Data ur. | 21/06/1975 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 72 kg |
| Data ur. | 29/06/1976 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 72 kg |
| Data ur. | 05/04/1978 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 68 kg |
Pomocnicy
| Data ur. | 30/11/1975 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 73 kg |
| Data ur. | 23/07/1971 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m71 |
| Waga | 66 kg |
| Data ur. | 01/09/1978 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 75 kg |
| Data ur. | 21/01/1970 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 73 kg |
| Data ur. | 29/03/1973 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 70 kg |
| Data ur. | 10/12/1973 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m77 |
| Waga | 70 kg |
| Data ur. | 11/03/1972 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m69 |
| Waga | 68 kg |
| Data ur. | 06/02/1971 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 72 kg |
Napastnicy
| Data ur. | 29/11/1974 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 78 kg |
| Data ur. | 06/12/1967 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 84 kg |
| Data ur. | 03/08/1979 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 72 kg |
| Data ur. | 04/12/1967 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m71 |
| Waga | 67 kg |
| Data ur. | 22/05/1976 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 69 kg |
Trener
Trener
Data ur. 16/06/1956
Wiek 45 lat
Przyszedł : 01/11/1999
Odszedł : 05/06/2003
Success rate in this team:
50 %
Success rate since the beginning of his career:
40 %
Lista spotkań
| 12/05 | 12/05/2001 | Serie C1SC1 | 34. Kolejka34K | Modena | ![]() | 2 0 | ![]() | Lecco | |
| 20/05 | 20/05/2001 | Supercoppa di Lega Serie CSLSC | FinałF | Palermo | ![]() | 0 2 | ![]() | Modena | |
| 24/05 | 24/05/2001 | Supercoppa di Lega Serie CSLSC | FinałF | Modena | ![]() | 3 0 | ![]() | Palermo |
Podsumowanie rozgrywek 2000/2001Ostatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 03:27
Serie C1 | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 34 | 22 | 8 | 4 | 52 | 20 | 32 |
| Serie C1A | ||||||
Supercoppa di Lega Serie C | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 36 | 24 | 8 | 4 | 57 | 20 | 37 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Iacopo Balestri | Montevarchi | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Andrea Fabbrini | Crotone | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Giandomenico | Reggiana | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Vito Grieco | Crotone | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Omar Milanetto | Como 1907 | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Rubens Pasino | Crotone | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Paolo Ponzo | Savoia | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Andrea Quaglia | Alzano | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Luca Ungari | Como 1907 | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Marco Veronese | Alzano | |
| 01/01 | 01/01/2001 | ![]() | Giacomo Ferrari | Alzano | |
| 01/01 | 01/01/2001 | ![]() | Ciro Ginestra | Siena | |
| 01/01 | 01/01/2001 | ![]() | Luca Pinton | Treviso | |
| 01/01 | 01/01/2001 | ![]() | Mauro Zironelli | Chievo | |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Legrottaglie | Chievo | Wypożyczenie |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | A. Affatigato | Como 1907 | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | S. Altobelli | Palermo | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | G. Bizzarri | Pistoiese | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | G. Brescia | L'Aquila | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Andrea Cecchini | L'Aquila | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | M. Corrado | Juve Stabia | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | A. Di Cintio | Alessandria | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | G. Gibellini | Varese | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Mario Lemme | Fermana | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | M. Marrocco | Dundee FC | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Roberto Putelli | Giulianova | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Matteo Solari | Ascoli | |
| 01/01 | 01/01/2001 | ![]() | Giandomenico | Brescello | |
| 09/01 | 09/01/2001 | ![]() | Augusto Di Muri | Alzano | |
Zawodnicy wypożyczeni z klubu | |||||
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | G. Paoletti | L'Aquila | Wypożyczenie |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Fausto Pari | Zakończył karierę | |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Massimo Battara | Al Ittihad | Trener Bramkarzy |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 14:29
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
18%
29%
24%
Wszystkie rozgrywki
17%
28%
22%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
53%
53%
53%
Wszystkie rozgrywki
56%
56%
56%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
35%
24%
29%
Wszystkie rozgrywki
39%
22%
31%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 3 times | 3 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 4 times | 4 times |
| 1 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 4 - 1 | 3 times | 3 times |
| 0 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 0 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 2 | 3 times | 4 times |
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 3 times | 3 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 0 - 0 | 3 times | 3 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 14:29
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 11/05/2026 o 02:45
| 37 | ![]() | Palermo | 1.33 pkt./m. |
| 38 | ![]() | Fidelis Andria | 1.09 pkt./m. |
| 39 | ![]() | Ascoli | 1.29 pkt./m. |
| 40 | ![]() | Ravenna | 1.15 pkt./m. |
| 41 | ![]() | AC Monza | 1.03 pkt./m. |
| 42 | ![]() | Modena | 1.39 pkt./m. |
| 43 | ![]() | Ternana | 1.31 pkt./m. |
| 44 | ![]() | Treviso | 1.28 pkt./m. |
| 45 | ![]() | Pisa | 1.36 pkt./m. |
| 46 | ![]() | Pistoiese | 1.15 pkt./m. |
| 47 | ![]() | Avellino | 1.27 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 10:12
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 14:29
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 5 | 4 | 8 |
| Liga | 5 | 4 | 8 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 2 | 1 |
| Liga | 1 | 2 | 1 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 3 | 4 |
| Liga | 2 | 3 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 5 | 6 | 11 |
| Liga | 5 | 6 | 11 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 11 | 8 | 18 |
| Liga | 10 | 7 | 16 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 6 | 5 | 10 |
| Liga | 6 | 5 | 10 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 2 | 2 | 2 |
| Liga | 2 | 2 | 2 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 2 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 3 | 4 |
| Liga | 2 | 3 | 3 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 14:29
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 4 | 2 | 5 |
| Liga | 3 | 1 | 3 |
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez remisu | 4 | 2 | 5 |
| Liga | 3 | 1 | 3 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 11 | 8 | 18 |
| Liga | 10 | 7 | 16 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 4 | 4 | 8 |
| Liga | 3 | 3 | 6 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | |||
| Liga | |||
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | 2 | 2 | 4 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |





Portraits
Table























































Komentarze