Levski Sofia 1998/1999
MiastoSofia
Pełna nazwaPFK Levski 1914
Zdrobnienie Levski
Data założenia1914
Stadion Stadion Georgi Asparuhov
Oficjalna strona internetowahttp://www.levski.bg
Kadra Levski Sofia 1998/1999
Bramkarze
Odszedł : 14/06/2005
| Data ur. | 30/10/1975 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Waga | 80 kg |
Odszedł : 01/07/2002
| Data ur. | 24/11/1972 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m92 |
| Waga | 80 kg |
Obrońcy
Odszedł : 01/01/1999
| Data ur. | 05/02/1977 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 73 kg |
Odszedł : 01/01/1999
| Data ur. | 03/03/1975 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 72 kg |
Odszedł : 03/08/2000
| Data ur. | 16/10/1966 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 83 kg |
Odszedł : 01/07/1999
| Data ur. | 15/06/1973 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 82 kg |
Odszedł : 01/07/2002
| Data ur. | 25/02/1974 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 75 kg |
Odszedł : 01/07/2000
| Data ur. | 01/04/1973 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 73 kg |
Odszedł : 01/01/1999
| Data ur. | 19/07/1973 |
| Wiek | 25 lat |
Odszedł : 01/07/1999
| Data ur. | 16/07/1967 |
| Wiek | 31 lat |
Odszedł : 01/01/1999
| Data ur. | 17/01/1967 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 73 kg |
Odszedł : 01/07/1999
| Data ur. | 12/12/1972 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m79 |
Odszedł : 01/07/2001
| Data ur. | 08/10/1977 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 82 kg |
Pomocnicy
Odszedł : 01/01/2000
| Data ur. | 20/03/1981 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 78 kg |
Odszedł : 01/07/1999
| Data ur. | 26/09/1964 |
| Wiek | 34 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 77 kg |
Odszedł : 01/07/1999
| Data ur. | 21/10/1974 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m73 |
Odszedł : 01/01/2001
| Data ur. | 19/01/1975 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 68 kg |
Odszedł : 01/01/2000
| Data ur. | 18/04/1977 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 76 kg |
Odszedł : 01/07/2003
| Data ur. | 13/02/1967 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 82 kg |
Odszedł : 01/09/2001
| Data ur. | 05/08/1976 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m70 |
| Waga | 63 kg |
Odszedł : 01/07/2000
| Data ur. | 05/11/1971 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m82 |
Odszedł : 01/01/1999
| Data ur. | 16/08/1977 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 77 kg |
Odszedł : 01/01/2000
| Data ur. | 24/02/1980 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m68 |
| Waga | 65 kg |
Odszedł : 01/07/1999
| Data ur. | 28/05/1973 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 79 kg |
Odszedł : 01/01/1999
| Data ur. | 22/10/1974 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 70 kg |
Odszedł : 01/07/1999
| Data ur. | 23/06/1968 |
| Wiek | 31 lat |
Odszedł : 01/07/1999
| Data ur. | 02/07/1968 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 71 kg |
Napastnicy
Odszedł : 01/07/2002
| Data ur. | 02/07/1976 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 78 kg |
Odszedł : 01/07/1999
| Data ur. | 20/02/1976 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 74 kg |
Odszedł : 01/01/1999
| Data ur. | 24/01/1967 |
| Wiek | 32 lat |
Odszedł : 01/07/1999
| Data ur. | 14/01/1978 |
| Wiek | 21 lat |
Odszedł : 01/01/2000
| Data ur. | 08/08/1975 |
| Wiek | 23 lat |
Lista spotkań
| 15/05 | 15/05/1999 | Premier PFLPPFL | 28. Kolejka28K | Levski Sofia | ![]() | 2 0 | ![]() | Minyor Pernik | |
| 22/05 | 22/05/1999 | Premier PFLPPFL | 29. Kolejka29K | Metalurg Pernik | ![]() | 0 3 | ![]() | Levski Sofia | |
| 29/05 | 29/05/1999 | Premier PFLPPFL | 30. Kolejka30K | Levski Sofia | ![]() | 3 0 | ![]() | Neftochimic |
Podsumowanie rozgrywek 1998/1999Ostatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 06:15
Premier PFL | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 15 | 14 | 1 | 0 | 24 | 2 | 22 |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 21:48
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
13%
0%
7%
Wszystkie rozgrywki
13%
0%
7%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
100%
86%
93%
Wszystkie rozgrywki
100%
86%
93%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
13%
29%
20%
Wszystkie rozgrywki
13%
29%
20%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
14%
7%
Wszystkie rozgrywki
0%
14%
7%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
8
8
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 4 times | 4 times |
| 1 - 0 | 2 times | 2 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
| 0 - 1 | 5 times | 5 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
87%
13%
0
78
12
Min./Mecz
0%
94%
6%
0
85
5
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
87%
13%
0
78
12
Min./Mecz
0%
94%
6%
0
85
5
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 21:48
Objaśnienie: +1 za zwycięstwo, 0 za remis, -1 za porażkę
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 03:31
Ten ranking jest wyliczony na podstawie sumy ligowych spotkań kraju między 1989 i 1999 ważonej przez poziom turnieju, w którym występowały zespoły. Punkty za mecz są wyliczane w oparciu o zasadę 3-punktowego zwycięstwa oraz 1-punktowego remisu.
| 1 | ![]() | Levski Sofia | 2.12 pkt./m. |
| 2 | ![]() | CSKA Sofia | 1.94 pkt./m. |
| 3 | ![]() | Lokomotiv Sofia | 1.61 pkt./m. |
| 4 | ![]() | Slavia Sofia | 1.58 pkt./m. |
| 5 | ![]() | Botev Plovdiv | 1.54 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Loko Plovdiv | 1.3 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Etar | 1.37 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Dobrudzha | 1.18 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Naftex Burgas | 1.78 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Pirin Bg | 1.25 pkt./m. |
Pierwsze dane zebrane na footballdatabase.eu w dniu 16/08/1989. Wszelkie informacje zebrane przed tą datą, jeżeli istnieją, mogą być niekompletne.
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 12:50
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 21:48
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 5 | 7 | 10 |
| Liga | 5 | 7 | 10 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 0 | 0 | 0 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 0 | 1 |
| Liga | 1 | 0 | 1 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 5 | 7 | 10 |
| Liga | 5 | 7 | 10 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 8 | 7 | 15 |
| Liga | 8 | 7 | 15 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 5 | 7 | 10 |
| Liga | 5 | 7 | 10 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 0 | 1 | 1 |
| Liga | 0 | 1 | 1 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 0 | 1 |
| Liga | 1 | 0 | 1 |
| meczów bez straconej bramki | 8 | 6 | 13 |
| Liga | 8 | 6 | 13 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 21:48
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | 7 | 4 |
| Liga | 2 | 7 | 4 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez remisu | 2 | 7 | 4 |
| Liga | 2 | 7 | 4 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 8 | 7 | 15 |
| Liga | 8 | 7 | 15 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 2 | 7 | 4 |
| Liga | 2 | 7 | 4 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | |||
| Liga | |||
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | 8 | 6 | 13 |
| Liga | 8 | 6 | 13 |





Portraits
Table






































Komentarze