Levski Sofia 1989/1990
Kadra Levski Sofia 1989/1990
Bramkarze
| Data ur. | 04/10/1970 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 86 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/02/1970 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m93 |
| Waga | 92 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/08/1972 |
| Wiek | 17 lat |
Obrońcy
| Data ur. | 01/10/1969 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m92 |
| Waga | 86 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/02/1964 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/06/1966 |
| Wiek | 24 lat |
Display stats
| Data ur. | 20/06/1961 |
| Wiek | 29 lat |
Display stats
| Data ur. | 02/08/1964 |
| Wiek | 25 lat |
Display stats
| Data ur. | 27/08/1963 |
| Wiek | 26 lat |
Display stats
| Data ur. | 24/06/1957 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Data ur. | 22/11/1964 |
| Wiek | 25 lat |
Display stats
| Data ur. | 25/04/1967 |
| Wiek | 23 lat |
| Data ur. | 20/02/1961 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 21/07/1963 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/10/1969 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/10/1969 |
| Wiek | 20 lat |
| Data ur. | 01/08/1962 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 15/07/1966 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 02/06/1970 |
| Wiek | 20 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/08/1970 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 79 kg |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
49 %
Success rate since the beginning of his career:
49 %
Lista spotkań
| 19/05 | 19/05/1990 | Premier PFLPPFL | 28. Kolejka28K | Levski Sofia | ![]() | 4 1 | ![]() | Etar | |
| 26/05 | 26/05/1990 | Premier PFLPPFL | 29. Kolejka29K | Botev Plovdiv | ![]() | 3 2 | ![]() | Levski Sofia | |
| 02/06 | 02/06/1990 | Premier PFLPPFL | 30. Kolejka30K | Levski Sofia | ![]() | 1 1 | ![]() | Lokomotiv Sofia |
Klasyfikacja generalna
Premier PFL
| pkt. | m | z | r | p | B+ | B- | różn. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
| ![]() | CFKA Sofia | 45 | 30 | 18 | 9 | 3 | 85 | 30 | +55 |
2
| ![]() | Slavia Sofia | 36 | 30 | 13 | 10 | 7 | 37 | 29 | +8 |
3
| ![]() | Levski Sofia | 35 | 30 | 12 | 11 | 7 | 57 | 39 | +18 |
4
| ![]() | Lokomotiv Sofia | 35 | 30 | 15 | 5 | 10 | 53 | 40 | +13 |
5
| ![]() | Etar Veliko Turnovo | 35 | 30 | 14 | 7 | 9 | 51 | 32 | +19 |
6
| ![]() | Pirin Blagoevgrad | 34 | 30 | 13 | 8 | 9 | 46 | 32 | +14 |
7
| ![]() | Botev Plovdiv | 33 | 30 | 15 | 3 | 12 | 43 | 39 | +4 |
8
| ![]() | Lokomotiv Gorna Oryahovitsa | 30 | 30 | 11 | 8 | 11 | 28 | 32 | -4 |
9
| ![]() | Sliven | 29 | 30 | 12 | 5 | 13 | 41 | 44 | -3 |
10
| ![]() | Béroé Stara Zagora | 29 | 30 | 10 | 9 | 11 | 43 | 48 | -5 |
Podsumowanie rozgrywek 1989/1990Ostatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 12:08
Premier PFL | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 12 | 11 | 7 | 57 | 39 | 18 |
Puchar UEFA | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 32 | 12 | 12 | 8 | 60 | 43 | 17 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1989 | ![]() | Preslav Getov | ||
| 01/07 | 01/07/1989 | ![]() | Petar Hubchev | Litex Lovech | |
| 01/07 | 01/07/1989 | ![]() | Velko Iotov | ||
| 01/07 | 01/07/1989 | ![]() | B. Iskrenov | Saragosse | |
| 01/07 | 01/07/1989 | ![]() | Petar Mihtarski | Pirin Bg | |
| 01/07 | 01/07/1989 | ![]() | Bogomil Savov | Minyor | |
| 01/07 | 01/07/1989 | ![]() | V. Shalamanov | Loko Sofia | |
| 01/07 | 01/07/1989 | ![]() | G. Slavtchev | ||
| 01/01 | 01/01/1990 | ![]() | Veselin Shulev | ||
Pracownicy przychodzący | |||||
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1989 | ![]() | Vasil Dragolov | Larissa | |
| 01/07 | 01/07/1989 | ![]() | Nikolai Iliev | Bologna FC | |
| 01/07 | 01/07/1989 | ![]() | Rosen Krumov | Slavia | |
| 01/07 | 01/07/1989 | ![]() | B. Mihaylov | Belenenses | |
| 01/07 | 01/07/1989 | ![]() | Sasho Nachev | Slavia | |
| 01/07 | 01/07/1989 | ![]() | Emil Velev | Hapoël R-G | |
| 15/10 | 15/10/1989 | ![]() | Petar Petrov | Beira Mar | |
| 01/01 | 01/01/1990 | ![]() | B. Iskrenov | Trakia Plovdiv | |
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/07 | 01/07/1989 | ![]() | Yordan Murlev | Zakończył karierę | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 12:08
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
0%
33%
17%
Wszystkie rozgrywki
6%
31%
19%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
27%
13%
20%
Wszystkie rozgrywki
31%
13%
22%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
73%
40%
57%
Wszystkie rozgrywki
69%
44%
56%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
6%
3%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
7%
7%
7%
Wszystkie rozgrywki
6%
6%
6%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
6
6
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
17
Wszystkie rozgrywki
17
43
34
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 3 - 1 | 2 times | 2 times |
| 1 - 2 | 2 times | 2 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 0 - 0 | 0 times | 1 times |
| 7 - 2 | 1 times | 1 times |
| 4 - 0 | 2 times | 2 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 4 - 1 | 2 times | 2 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 2 times | 2 times |
| 1 - 1 | 5 times | 5 times |
| 4 - 3 | 0 times | 1 times |
| 5 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 4 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 1 times | 1 times |
| 3 - 2 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
100%
Razem
100%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
50%
50%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
50%
50%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
95%
5%
0
85
5
Min./Mecz
0%
94%
6%
0
84
6
Min./Mecz
0%
94%
6%
0
85
5
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
0%
95%
5%
0
85
5
Min./Mecz
6%
88%
6%
5
79
5
Min./Mecz
3%
92%
6%
3
82
5
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 12:08
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 21:53
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 1 | 1 |
| 16 - 30 | 0 | 1 |
| 31 - 45 | 0 | 0 |
| 46 - 60 | 0 | 3 |
| 61 - 75 | 0 | 1 |
| 76 - 90 | 2 | 5 |
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 04:06
| 1 | ![]() | CSKA Sofia | 2.07 pkt./m. |
| 2 | ![]() | Levski Sofia | 1.93 pkt./m. |
| 3 | ![]() | Botev Plovdiv | 1.66 pkt./m. |
| 4 | ![]() | Slavia Sofia | 1.48 pkt./m. |
| 5 | ![]() | Lokomotiv Sofia | 1.46 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Sliven | 1.31 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Etar | 1.4 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Béroé | 1.34 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Botev Vratsa | 1.17 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Burgas | 1.25 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 16:04
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 12:08
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 4 | 1 | 2 |
| Liga | 4 | 1 | 2 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 3 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 3 | 8 | 5 |
| Liga | 2 | 8 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 7 | 4 | 8 |
| Liga | 7 | 3 | 7 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 9 | 5 | 8 |
| Liga | 9 | 5 | 8 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 12 | 3 | 5 |
| Liga | 15 | 3 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 9 | 6 |
| Liga | 4 | 9 | 6 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 1 | 1 |
| Liga | 0 | 1 | 1 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 1 | 1 |
| Liga | 2 | 1 | 1 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 12:08
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | |||
| Liga | |||
| Porażki z rzędu | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 8 | 2 |
| Liga | 1 | 8 | 2 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| Meczów z rzędu bez porażki | 9 | 1 | |
| Liga | 9 | 1 | |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 12 | 2 | 5 |
| Liga | 15 | 2 | 5 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 9 | 6 |
| Liga | 3 | 9 | 6 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table




































Komentarze