Vitosha Sofia 1987/1988
Kadra Vitosha Sofia 1987/1988
Bramkarze
| Data ur. | 12/02/1963 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/05/1958 |
| Wiek | 30 lat |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 31/03/1964 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m92 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/06/1966 |
| Wiek | 22 lat |
Display stats
| Data ur. | 02/08/1964 |
| Wiek | 23 lat |
Display stats
| Data ur. | 27/08/1963 |
| Wiek | 24 lat |
Display stats
| Data ur. | 11/10/1966 |
| Wiek | 21 lat |
Display stats
| Data ur. | 24/06/1957 |
| Wiek | 31 lat |
| Wzrost | 1m82 |
Display stats
| Data ur. | 12/05/1965 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 84 kg |
| Data ur. | 20/02/1961 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 21/07/1963 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/02/1962 |
| Wiek | 26 lat |
Display stats
| Data ur. | 09/03/1966 |
| Wiek | 22 lat |
Display stats
| Data ur. | 31/10/1964 |
| Wiek | 23 lat |
Display stats
Display stats
| Data ur. | 26/04/1962 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 01/08/1962 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 02/06/1970 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 79 kg |
| Data ur. | 01/02/1956 |
| Wiek | 32 lat |
Display stats
| Data ur. | 13/03/1961 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m82 |
Display stats
Trener
Trener
Data ur. 06/01/1935
Wiek 53 lat
Przyszedł : 01/07/1987
Odszedł : 01/01/1989
Success rate in this team:
60 %
Success rate since the beginning of his career:
55 %
Lista spotkań
| 15/05 | 15/05/1988 | Premier PFLPPFL | 28. Kolejka28K | Vitosha Sofia | ![]() | 5 3 | ![]() | Lokomotiv Sofia | |
| 20/05 | 20/05/1988 | Premier PFLPPFL | 29. Kolejka29K | Botev Vratsa | ![]() | 1 2 | ![]() | Vitosha Sofia | |
| 29/05 | 29/05/1988 | Premier PFLPPFL | 30. Kolejka30K | Vitosha Sofia | ![]() | 6 1 | ![]() | Spartak Varna |
Podsumowanie rozgrywek 1987/1988Ostatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 09:19
Premier PFL | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 20 | 8 | 2 | 67 | 29 | 38 |
Puchar Bułgarii | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 5 | 0 |
Puchar Zdobywców Pucharów | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 35 | 23 | 8 | 4 | 74 | 37 | 37 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1987 | ![]() | Georgi Donkov | ||
| 01/07 | 01/07/1987 | ![]() | Stefane Kolev | Svishtov | |
| 01/07 | 01/07/1987 | ![]() | Emil Spasov | Anvers | |
| 01/07 | 01/07/1987 | ![]() | Kiril Vanguelov | Pleven | |
Pracownicy przychodzący | |||||
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1987 | ![]() | Rusi Gochev | Linzer ASK | |
| 01/07 | 01/07/1987 | ![]() | V. Shalamanov | Loko Sofia | |
| 01/07 | 01/07/1987 | ![]() | Antoni Zdravkov | Loko Sofia | |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1987 | ![]() | Kiril Ivkov | Retired | Trener |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 09:19
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
7%
0%
3%
Wszystkie rozgrywki
6%
0%
3%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
53%
27%
40%
Wszystkie rozgrywki
56%
25%
40%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
60%
60%
60%
Wszystkie rozgrywki
56%
63%
60%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
6%
0%
3%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
7%
7%
7%
Wszystkie rozgrywki
6%
13%
11%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
18
87
Wszystkie rozgrywki
87
45
47
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
6
24
Wszystkie rozgrywki
24
16
16
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 3 times | 3 times |
| 2 - 2 | 2 times | 2 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 2 times | 4 times |
| 5 - 1 | 1 times | 1 times |
| 4 - 2 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 2 times |
| 3 - 0 | 2 times | 2 times |
| 5 - 3 | 1 times | 1 times |
| 6 - 1 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 3 times | 3 times |
| 1 - 2 | 2 times | 2 times |
| 2 - 2 | 2 times | 2 times |
| 3 - 1 | 1 times | 2 times |
| 0 - 4 | 1 times | 1 times |
| 1 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 3 times | 3 times |
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
Razem
100%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
50%
50%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
50%
50%
Razem
25%
25%
50%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
95%
5%
0
86
4
Min./Mecz
5%
94%
2%
4
85
1
Min./Mecz
2%
95%
3%
2
85
3
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
0%
96%
4%
0
86
4
Min./Mecz
4%
90%
6%
4
81
5
Min./Mecz
2%
91%
7%
2
82
6
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 09:19
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 00:00
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 1 | 3 |
| 16 - 30 | 3 | 2 |
| 31 - 45 | 0 | 1 |
| 46 - 60 | 0 | 2 |
| 61 - 75 | 1 | 1 |
| 76 - 90 | 1 | 2 |
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 11:08
| 1 | ![]() | CSKA Sofia | 2.02 pkt./m. |
| 2 | ![]() | Levski Sofia | 1.97 pkt./m. |
| 3 | ![]() | Botev Plovdiv | 1.63 pkt./m. |
| 4 | ![]() | Slavia Sofia | 1.59 pkt./m. |
| 5 | ![]() | Lokomotiv Sofia | 1.44 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Sliven | 1.27 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Béroé | 1.37 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Botev Vratsa | 1.22 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Burgas | 1.28 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Spartak Pleven | 1.18 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 21:01
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 09:19
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 13 | 2 | 4 |
| Liga | 11 | 2 | 5 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 0 | 1 | 1 |
| Liga | 0 | 1 | 1 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 2 | 2 |
| Liga | 3 | 2 | 3 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 13 | 4 | 8 |
| Liga | 11 | 3 | 7 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 18 | 6 | 14 |
| Liga | 15 | 6 | 12 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 15 | 16 | 30 |
| Liga | 12 | 15 | 25 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 2 | 6 | 5 |
| Liga | 2 | 6 | 4 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 0 | 1 |
| Liga | 1 | 0 | 1 |
| meczów bez straconej bramki | 3 | 1 | 2 |
| Liga | 2 | 1 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 16/05/2026 o 09:19
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 13 | 2 | 3 |
| Liga | 11 | 2 | 5 |
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez remisu | 13 | 2 | 6 |
| Liga | 11 | 2 | 5 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 18 | 3 | 3 |
| Liga | 15 | 3 | 6 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 15 | 16 | 30 |
| Liga | 12 | 15 | 25 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 2 | 1 | 4 |
| Liga | 2 | 1 | 3 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table

































Komentarze