SC Levski 1967/1968
Kadra SC Levski 1967/1968
Bramkarze
| Data ur. | 12/07/1943 |
| Wiek | 24 lat |
| Data ur. | 03/09/1947 |
| Wiek | 20 lat |
Obrońcy
| Data ur. | 21/06/1946 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 76 kg |
| Data ur. | 14/05/1935 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m89 |
| Waga | 84 kg |
| Data ur. | 14/12/1939 |
| Wiek | 28 lat |
| Data ur. | 12/11/1942 |
| Wiek | 25 lat |
| Data ur. | 23/04/1941 |
| Wiek | 27 lat |
| Data ur. | 28/02/1942 |
| Wiek | 26 lat |
| Data ur. | 18/10/1947 |
| Wiek | 20 lat |
Pomocnicy
| Data ur. | 20/01/1949 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m69 |
| Waga | 69 kg |
Napastnicy
| Data ur. | 04/05/1943 |
| Wiek | 25 lat |
| Data ur. | 03/07/1934 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 72 kg |
| Data ur. | 02/03/1938 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 70 kg |
| Data ur. | 11/05/1936 |
| Wiek | 32 lat |
| Wzrost | 1m68 |
| Waga | 68 kg |
| Data ur. | 19/06/1942 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 67 kg |
| Data ur. | 26/04/1948 |
| Wiek | 20 lat |
| Data ur. | 27/04/1947 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 69 kg |
| Data ur. | 10/03/1946 |
| Wiek | 22 lat |
Trener
Success rate in this team:
45 %
Success rate since the beginning of his career:
45 %
Lista spotkań
| 23/06 | 23/06/1968 | Premier PFLPPFL | 28. Kolejka28K | SC Levski | ![]() | 2 0 | ![]() | Spartak Sofia | |
| 30/06 | 30/06/1968 | Premier PFLPPFL | 29. Kolejka29K | Burgas | ![]() | 2 3 | ![]() | SC Levski | |
| 07/07 | 07/07/1968 | Premier PFLPPFL | 30. Kolejka30K | SC Levski | ![]() | 1 1 | ![]() | Loko Plovdiv |
Podsumowanie rozgrywek 1967/1968Ostatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 10:40
Premier PFL | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 30 | 18 | 9 | 3 | 61 | 29 | 32 |
Puchar Zdobywców Pucharów | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 6 | -4 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 32 | 18 | 10 | 4 | 63 | 35 | 28 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/1967 | ![]() | Stefan Aladjov | ||
| 01/07 | 01/07/1967 | ![]() | Kiril Ivkov | Minyor | |
| 01/07 | 01/07/1967 | ![]() | Yanko Kirilov | CSKACZ Sofia | |
| 01/07 | 01/07/1967 | ![]() | Ivan Stoyanov | ||
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
Zawodnicy kończący karierę | |||||
| 01/07 | 01/07/1967 | ![]() | Georgi Georgiev | Retired | |
| 01/07 | 01/07/1967 | ![]() | Georgi Naydenov | Retired | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 07:47
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
7%
7%
7%
Wszystkie rozgrywki
6%
6%
6%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
53%
7%
30%
Wszystkie rozgrywki
50%
6%
28%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
40%
73%
57%
Wszystkie rozgrywki
38%
75%
56%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
0%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
0%
0%
0%
Wszystkie rozgrywki
6%
6%
6%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
0
Wszystkie rozgrywki
0
0
0
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
11
Wszystkie rozgrywki
11
51
31
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 2 times | 2 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 4 - 0 | 1 times | 1 times |
| 2 - 0 | 4 times | 4 times |
| 1 - 1 | 3 times | 4 times |
| 5 - 0 | 2 times | 2 times |
| 1 - 0 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 2 | 2 times | 2 times |
| 1 - 1 | 3 times | 3 times |
| 1 - 2 | 2 times | 2 times |
| 5 - 1 | 0 times | 1 times |
| 2 - 3 | 3 times | 3 times |
| 1 - 3 | 2 times | 2 times |
| 3 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
100%
Razem
50%
50%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
0%
100%
0%
0
90
0
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
0%
95%
5%
0
85
5
Min./Mecz
0%
97%
3%
0
88
2
Min./Mecz
0%
96%
4%
0
86
4
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 07:47
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 12/05/2026 o 08:10
| 1 | ![]() | CSKA Sofia | 1.86 pkt./m. |
| 2 | ![]() | Levski Sofia | 1.74 pkt./m. |
| 3 | ![]() | Lokomotiv Sofia | 1.58 pkt./m. |
| 4 | ![]() | Slavia Sofia | 1.51 pkt./m. |
| 5 | ![]() | Botev Plovdiv | 1.42 pkt./m. |
| 6 | ![]() | Spartak Plovdiv | 1.44 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Cherno More | 1.23 pkt./m. |
| 8 | ![]() | Béroé | 1.23 pkt./m. |
| 9 | ![]() | Spartak Sofia | 1.41 pkt./m. |
| 10 | ![]() | Dunav Rousse | 1.25 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 18:41
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 07:47
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 5 | 4 | 3 |
| Liga | 5 | 5 | 7 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 1 | 1 |
| Liga | 1 | 1 | 1 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 5 | 3 |
| Liga | 1 | 5 | 3 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 5 | 6 | 6 |
| Liga | 6 | 5 | 7 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 14 | 5 | 11 |
| Liga | 13 | 8 | 14 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 14 | 14 | 25 |
| Liga | 13 | 13 | 23 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 3 | 14 | 6 |
| Liga | 3 | 13 | 6 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 1 | 1 |
| Liga | 1 | 1 | 1 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 1 | 2 |
| Liga | 3 | 1 | 2 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 07:47
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez remisu | 1 | ||
| Liga | 1 | ||
| Meczów z rzędu bez porażki | 14 | 4 | 9 |
| Liga | 13 | 4 | 9 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 14 | 1 | 3 |
| Liga | 13 | 1 | 3 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | 1 | 2 |
| Liga | 1 | 1 | 2 |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | |||
| Liga |





Portraits
Table
































Komentarze