Nice U-19 2011/2012
Kadra Nice U-19 2011/2012
Bramkarze
| Data ur. | 05/03/1995 |
| Wiek | 17 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 10/03/1994 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/07/1993 |
| Wiek | 18 lat |
Display stats
| Data ur. | 03/11/1994 |
| Wiek | 17 lat |
| Wzrost | 1m88 |
| Data ur. | 30/01/1993 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 74 kg |
| Data ur. | 29/07/1994 |
| Wiek | 17 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/03/1994 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 09/09/1996 |
| Wiek | 15 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 66 kg |
| Data ur. | 05/05/1993 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 11/02/1996 |
| Wiek | 16 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 72 kg |
Display stats
| Data ur. | 16/08/1993 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m68 |
| Waga | 64 kg |
Display stats
| Data ur. | 19/01/1993 |
| Wiek | 19 lat |
Display stats
| Data ur. | 28/07/1993 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 73 kg |
Display stats
| Data ur. | 23/07/1994 |
| Wiek | 17 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 23/04/1993 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m72 |
| Waga | 66 kg |
Display stats
| Data ur. | 14/08/1996 |
| Wiek | 15 lat |
| Wzrost | 1m71 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/03/1994 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/09/1993 |
| Wiek | 18 lat |
| Data ur. | 20/02/1994 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m71 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
100 %
Success rate since the beginning of his career:
100 %
Pracownicy
| Thierry Malaspina | Przyszedł : 01/07/2011 |
| Trener Bramkarzy | Odszedł : 30/06/2012 |
| Alain Wathelet | Przyszedł : 01/07/2002 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 01/07/2014 |
Lista spotkań
| 01/04 | 01/04/2012 | Coupe GambardellaCG | Ćwierćfinały | Nice U-19 | ![]() | 3 1 | ![]() | ESTAC Troyes U-19 | |
| 15/04 | 15/04/2012 | Coupe GambardellaCG | PółfinałyP | Nice U-19 | ![]() | 1 0 | ![]() | Nantes U-19 | |
| 28/04 | 28/04/2012 | Coupe GambardellaCG | FinałF | Saint-Étienne U-19 | ![]() | 1 2 | ![]() | Nice U-19 |
Podsumowanie rozgrywek 2011/2012Ostatnio zaktualizowane 17/05/2026 o 01:46
Coupe Gambardella | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | C. Castelli | ||
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Mouez Hassen | Młodzieżowiec | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Neal Maupay | Młodzieżowiec | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Rafetraniaina | Młodzieżowiec | |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Souevamanien | Saint-Pierroise | Młodzieżowiec |
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | S. Tatlot | ||
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | T. Malaspina | Saint-Raphaël | Trener Bramkarzy |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2011 | ![]() | Johan Kouoh | OM U-19 | |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 07:14
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
Wszystkie rozgrywki
50%
33%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
Wszystkie rozgrywki
50%
67%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
Wszystkie rozgrywki
100%
100%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
Wszystkie rozgrywki
0%
0%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
0
0
5
Wszystkie rozgrywki
5
0
6
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
0
0
35
Wszystkie rozgrywki
35
0
44
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
100%
Na wyjeździe
Razem
100%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Wszystkie rozgrywki
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
Min./Mecz
Min./Mecz
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
94%
6%
0%
85
5
0
Min./Mecz
Min./Mecz
93%
7%
0%
84
6
0
Min./Mecz
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 18/05/2026 o 05:49
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 3 | 0 |
| Najlepszy strzelec : Alexy Bosetti - 2 Gole | ||
| 16 - 30 | 2 | 0 |
| 31 - 45 | 0 | 1 |
| 46 - 60 | 0 | 1 |
| 61 - 75 | 1 | 0 |
| 76 - 90 | 0 | 0 |
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 07:14
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | 0 | 3 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 0 | 0 | 0 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 0 | 0 | 0 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 2 | 0 | 3 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 2 | 0 | 3 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 2 | 0 | 3 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | 0 | 1 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| meczów bez strzelonej bramki | 0 | 0 | 0 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
| meczów bez straconej bramki | 1 | 0 | 1 |
| Liga | 0 | 0 | 0 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 13/05/2026 o 07:14
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 2 | 3 | |
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez remisu | 2 | 3 | |
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez porażki | 2 | 3 | |
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 2 | 3 | |
| Liga | |||
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 1 | ||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | 1 | ||
| Liga |





Portraits
Table
























Komentarze