Servette 2000/2001

Kadra Servette 2000/2001
Bramkarze
| Data ur. | 01/04/1978 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 93 kg |
| Data ur. | 30/07/1967 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
Obrońcy
| Data ur. | 28/08/1977 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m86 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 08/12/1983 |
| Wiek | 17 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/08/1978 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m84 |
| Waga | 80 kg |
| Data ur. | 02/04/1976 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 07/02/1971 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m71 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/06/1971 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/05/1977 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 05/10/1982 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m75 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 04/04/1972 |
| Wiek | 29 lat |
| Wzrost | 1m92 |
| Waga | 88 kg |
Display stats
| Data ur. | 12/12/1973 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m79 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/03/1982 |
| Wiek | 19 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 69 kg |
| Data ur. | 17/01/1976 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m87 |
| Waga | 80 kg |
Display stats
Pomocnicy
| Data ur. | 11/09/1973 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 63 kg |
Display stats
| Data ur. | 31/01/1971 |
| Wiek | 30 lat |
| Wzrost | 1m90 |
| Waga | 83 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/08/1977 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m83 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/12/1976 |
| Wiek | 24 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 70 kg |
Display stats
| Data ur. | 21/04/1975 |
| Wiek | 26 lat |
| Wzrost | 1m81 |
| Waga | 71 kg |
Display stats
| Data ur. | 26/12/1979 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m74 |
| Waga | 68 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/07/1979 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 69 kg |
Display stats
| Data ur. | 30/07/1982 |
| Wiek | 18 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 61 kg |
Display stats
| Data ur. | 15/01/1979 |
| Wiek | 22 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 76 kg |
Display stats
| Data ur. | 27/03/1974 |
| Wiek | 27 lat |
| Wzrost | 1m73 |
| Waga | 72 kg |
| Data ur. | 01/03/1976 |
| Wiek | 25 lat |
| Wzrost | 1m85 |
| Waga | 81 kg |
Display stats
Napastnicy
| Data ur. | 11/05/1973 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m82 |
| Waga | 82 kg |
Display stats
| Data ur. | 09/09/1977 |
| Wiek | 23 lat |
| Wzrost | 1m78 |
| Waga | 75 kg |
Display stats
| Data ur. | 22/09/1972 |
| Wiek | 28 lat |
| Wzrost | 1m76 |
| Waga | 78 kg |
Display stats
| Data ur. | 06/06/1968 |
| Wiek | 33 lat |
| Wzrost | 1m91 |
| Waga | 78 kg |
| Data ur. | 15/07/1979 |
| Wiek | 21 lat |
| Wzrost | 1m80 |
| Waga | 74 kg |
Display stats
Trener
Success rate in this team:
44 %
Success rate since the beginning of his career:
36 %
Pracownicy
| Thierry Cotting | Przyszedł : 01/07/1998 |
| Trener Młodzieży | Odszedł : 01/07/2002 |
Lista spotkań
| 19/05 | 19/05/2001 | Nationalliga ANA | 13. Kolejka13K | Servette | ![]() | 2 0 | ![]() | FC Zürich | |
| 26/05 | 26/05/2001 | Nationalliga ANA | 14. Kolejka14K | FC Basel | ![]() | 1 1 | ![]() | Servette | |
| 10/06 | 10/06/2001 | Puchar SzwajcariiPS | FinałF | Servette | ![]() | 3 0 | ![]() | Yverdon |
Podsumowanie rozgrywek 2000/2001Ostatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 05:34
Nationalliga A | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 36 | 14 | 11 | 11 | 60 | 45 | 15 |
| Tour préliminaire | ||||||
| Ligue Nationale A | ||||||
Puchar Szwajcarii | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 5 | 4 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 |
Razem | ||||||
| m. | z | r | p | b+ | b- | różn. |
| 41 | 18 | 12 | 11 | 71 | 48 | 23 |
Transfers: In
Zawodnicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | A. Bratic | Iraklis | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | C. Jaquet | Yverdon | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Oscar Londono | Lausanne | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Yves Miéville | ||
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Wilson Oruma | Nîmes | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Maxime Sanou | ||
| 01/01 | 01/01/2001 | ![]() | Alexander Frei | FC Lucerne | Wolny Transfer |
| 01/01 | 01/01/2001 | ![]() | Goran Obradovic | Partizan | |
| 01/01 | 01/01/2001 | ![]() | Lantame Ouadja | Chengdu | |
Zawodnicy wypożyczeni do klubu | |||||
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Yoann Lachor | Lens | Wypożyczenie |
| 31/01 | 31/01/2001 | ![]() | Fabrice Abriel | Paris SG | Wypożyczenie |
Pracownicy przychodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Lucien Favre | Yverdon | Trener |
Transfers: Out
Zawodnicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | J.-C. Devaux | Strasbourg | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Elvir Melunovic | Grasshops | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Alban Noriega | Meyrin | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Daniel Parra | Etoile Carouge | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Dan Potocianu | Progresul | |
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | Carlos Varela | FC Basel | |
| 01/08 | 01/08/2000 | ![]() | E. Di Zenzo | Locarno | |
| 13/10 | 13/10/2000 | ![]() | Faouzi El Brazi | FC Twente | |
| 01/01 | 01/01/2001 | ![]() | Luca Ippoliti | Grasshops | |
| 01/01 | 01/01/2001 | ![]() | S. Jeanneret | FC Zürich | |
| 01/01 | 01/01/2001 | ![]() | Alexandre Rey | FC Lucerne | |
| 01/01 | 01/01/2001 | ![]() | Ermin Siljak | Hammarby | |
Pracownicy odchodzący | |||||
| 01/07 | 01/07/2000 | ![]() | René Exbrayat | CA | Trener |
Ogólne statystyki klubuOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 08:25
U siebie
Na wyjeździe
Razem
Liczba spotkań bez zdobytej bramki
Liga
11%
22%
17%
Wszystkie rozgrywki
11%
19%
15%
Liczba spotkań bez straconej bramki
Liga
33%
17%
25%
Wszystkie rozgrywki
37%
14%
27%
Liczba spotkań z więcej niż 2,5 bramek
Liga
56%
44%
50%
Wszystkie rozgrywki
53%
48%
51%
Ilość razy, kiedy drużyna jako pierwsza strzeliła bramkę
Liga
39%
28%
33%
Wszystkie rozgrywki
42%
33%
39%
Ilość razy, kiedy przeciwnik jako pierwszy strzelił bramkę
Liga
28%
39%
33%
Wszystkie rozgrywki
26%
33%
29%
Średnia minuta pierwszej strzelonej bramki
Liga
35
56
41
Wszystkie rozgrywki
41
47
42
Średnia minuta pierwszej straconej bramki
Liga
57
35
57
Wszystkie rozgrywki
57
35
44
Most frequent score
| U siebie | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 1 times | 1 times |
| 0 - 4 | 1 times | 1 times |
| 5 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 1 | 2 times | 2 times |
| 2 - 0 | 4 times | 4 times |
| 0 - 1 | 1 times | 1 times |
| 3 - 1 | 3 times | 3 times |
| 3 - 0 | 1 times | 1 times |
| 4 - 1 | 1 times | 1 times |
| 2 - 3 | 1 times | 1 times |
| 1 - 0 | 1 times | 2 times |
| 2 - 2 | 1 times | 1 times |
| Na wyjeździe | ||
| Score | Liga | Wszystkie rozgrywki |
|---|---|---|
| 2 - 2 | 2 times | 2 times |
| 1 - 0 | 3 times | 3 times |
| 1 - 1 | 5 times | 6 times |
| 2 - 1 | 3 times | 3 times |
| 0 - 0 | 1 times | 1 times |
| 0 - 3 | 1 times | 1 times |
| 4 - 2 | 1 times | 1 times |
| 1 - 3 | 0 times | 2 times |
| 0 - 2 | 1 times | 1 times |
| 4 - 3 | 1 times | 1 times |
Razem
Wygrane
Remisy
Porażki
Wyniki, kiedy drużyna pierwsza strzelała bramkę
Liga
U siebie
71.43%
14.29%
14.29%
Na wyjeździe
80%
20%
Razem
41.67%
41.67%
16.67%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
75%
12.5%
12.5%
Na wyjeździe
14.29%
71.43%
14.29%
Razem
50%
37.5%
12.5%
Wyniki, kiedy przeciwnik pierwszy strzelał bramkę
Liga
U siebie
40%
40%
20%
Na wyjeździe
42.86%
57.14%
Razem
16.67%
41.67%
41.67%
Wszystkie rozgrywki
U siebie
40%
40%
20%
Na wyjeździe
42.86%
57.14%
Razem
16.67%
41.67%
41.67%
Razem
Drużyna prowadzi
Drużyna remisuje
Drużyna goni wynik
Czas trwania prowadzenia i gonienia wyniku
Liga
22%
69%
9%
20
62
8
Min./Mecz
8%
66%
26%
7
60
23
Min./Mecz
15%
68%
18%
13
61
16
Min./Mecz
Wszystkie rozgrywki
22%
70%
9%
19
63
8
Min./Mecz
14%
63%
22%
13
57
20
Min./Mecz
20%
65%
15%
18
58
14
Min./Mecz
Forma w sezonieOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 08:25
Bramki na kwartał meczuOstatnio zaktualizowane 21/05/2026 o 04:59
| Minuty | Bramki zdobyte | Bramki stracone |
|---|---|---|
| 0 - 15 | 5 | 2 |
| Najlepszy strzelec : Alexander Frei - 2 Gole | ||
| 16 - 30 | 5 | 6 |
| Najlepszy strzelec : Goran Obradovic - 3 Gole | ||
| 31 - 45 | 3 | 2 |
| Najlepszy strzelec : Léonard Thurre - 2 Gole | ||
| 46 - 60 | 7 | 5 |
| Najlepszy strzelec : Lionel Pizzinat - 2 Gole | ||
| 61 - 75 | 11 | 3 |
| Najlepszy strzelec : Alexander Frei - 4 Gole | ||
| 76 - 90 | 4 | 10 |
| Najlepszy strzelec : Léonard Thurre - 2 Gole | ||
Ranking ostatnich 10 latOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 04:36
| 1 | ![]() | Grasshops | 1.82 pkt./m. |
| 2 | ![]() | Lausanne-Sport | 1.44 pkt./m. |
| 3 | ![]() | FC Sion | 1.57 pkt./m. |
| 4 | ![]() | Servette | 1.46 pkt./m. |
| 5 | ![]() | Neuchâtel Xamax | 1.4 pkt./m. |
| 6 | ![]() | FC Sankt Gallen | 1.33 pkt./m. |
| 7 | ![]() | Aarau | 1.3 pkt./m. |
| 8 | ![]() | FC Zürich | 1.24 pkt./m. |
| 9 | ![]() | FC Basel | 1.46 pkt./m. |
| 10 | ![]() | FC Luzern | 1.24 pkt./m. |
Ogólny ranking w każdej minucieOstatnio zaktualizowane 20/05/2026 o 14:50
Najlepsze serie klubuOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 08:25
| Serie | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 5 | 2 | 3 |
| Liga | 5 | 1 | 2 |
| Remisy z rzędu | 0 | ||
| Porażki z rzędu | 1 | 2 | 2 |
| Liga | 1 | 3 | 2 |
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 2 | 7 | 4 |
| Liga | 2 | 8 | 4 |
| Meczów z rzędu bez remisu | 10 | 8 | 15 |
| Liga | 9 | 6 | 14 |
| Meczów z rzędu bez porażki | 5 | 3 | 8 |
| Liga | 5 | 3 | 6 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 11 | 8 | 16 |
| Liga | 10 | 6 | 12 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 4 | 10 | 8 |
| Liga | 4 | 8 | 8 |
| meczów bez strzelonej bramki | 1 | 2 | 2 |
| Liga | 1 | 2 | 2 |
| meczów bez straconej bramki | 2 | 2 | 4 |
| Liga | 2 | 2 | 4 |
Running streaksOstatnio zaktualizowane 19/05/2026 o 08:25
| Serie Trwające | U siebie | Na wyjeździe | Razem |
|---|---|---|---|
| Wygrane z rzędu | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | ||
| Porażki z rzędu | |||
| Liga | |||
| Meczów z rzędu bez zwycięstwa | 7 | ||
| Liga | 8 | 1 | |
| Meczów z rzędu bez remisu | 1 | 1 | |
| Liga | 1 | ||
| Meczów z rzędu bez porażki | 5 | 3 | 8 |
| Liga | 4 | 3 | 6 |
| meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką | 11 | 8 | 16 |
| Liga | 10 | 6 | 12 |
| meczów z przynajmniej jedną straconą bramką | 10 | ||
| Liga | 8 | 1 | |
| meczów bez strzelonej bramki | |||
| Liga | |||
| meczów bez straconej bramki | 1 | 1 | |
| Liga | 1 |





Portraits
Table





















































Komentarze